atlas

Atlas Mend Polskich: insekt z Pyrzyc i Tczewa

Radny PiS z Pyrzyc (już nowo wybrany) Artur Kurowski do mieszkającej zagranicą Polski, która „ośmieliła się” cieszyć z sukcesu Trzaskowskiego w Warszawie:

„Głupia cipa na emigracji, cieszy michę z tego że w Warszawie rządził będzie nierób, którego partia sprawiła, że emigrowała. Puste obietnice dla lemingów. Chciałoby się dodać pozdrów imigrantów z Afryki, którzy na twój widok się ucieszą”.

Można by rzec, że pisior to jest pisior, to nie tyle przynależność organizacyjna, co przede wszystkim stan umysłu. Pan Kurowski tę zasadę potwierdza.

Ale jest jeszcze gorzej, bo rzeczony pan radny PiS Artur Kurowski to działacz zachodniopomorskiej… oświaty. Tak, tak, to się naprawdę dzieje. Jest założycielem i prezesem Fundacji Oświatowej „Realizujmy marzenia”, której celem jest – uwaga – „podejmowanie działań na rzecz nauki, oświaty i wychowania” . A ponieważ pod opieką fundacja owa ma zarówno żłobek, jak i przedszkole, jak i podstawówkę, to dość łatwo można przewidzieć jakie to marzenia realizuje. Być chamem i bucem niczym Kurowski – oto te marzenia. Każdy tamtejszy dzieciak od żłobka o niczym innym nie myśli i nie marzy. Czyli w Przyrzycach rośnie nam nowe pokolenia na miarę wyobrażeń, życzeń i oczekiwań PiS.

Prezes i radny Artur Kurowski, kiedy skumał, że puścił śmierdzącego bąka, próbował odwrócić kota ogonem, i jeszcze bardziej wdepnął. Dowodził mianowicie, że nieco stracił panowanie nad sobą bo był wstawiony, a był wstawiony bo wypił… dwa piwa. Więc nie dość że cham i menda, to jeszcze poważnie chory. Choroba, nie tylko poskąpiła mu rozumu, to jeszcze nie pozwala mu pić alkoholu, bo po jego śladowym wręcz zażyciu, Kurowski dostaje jeszcze bardziej małpiego rozumu niż w istocie ma. Kark mi cierpnie i krew tężeje mi w żyłach, jak pomyślę co ten obywatel by nawywijał, gdyby walnął dwie setki, nie mówiąc już o pół litrze. No, niestety alkohol ma to do siebie, że zazwyczaj z chama wydobywa całe jego chamstwo. Największe pretensje mam zaś do tych obywateli Przyrzyc, którzy na to indywiduum postawili. I co nie wstyd wam? Na kogo kurwa wyście głosowali?

Przy okazji zwracam też uwagę na inne pis-indywiduum, rodem z Tczewa. To Zenon Żynda, tamtejszy samorządowiec który do członków, ale też wyborców Komitetu Obywatelskiego wystosował zwięzły publiczny komunikat. „Po wyborach w październiku, będą mieli do gadania tyle co żyd w gettcie”. Wybory pokazały jednak, że getta w Tczewie nie będzie a pan Zenek nie będzie też jego komendantem. A takie ambitne miał marzenia. Niech jedzie to Pyrzyc, tam realizują marzenia. Pomoże mu partyjny kolega Kurowski. (R)

4 odpowiedzi »

  1. Obu tych osobników należałoby spopularyzować w ich miejscach zamieszkania, tego Zyndę z Tczewa szczególnie. Tczewiacy, bierzcie sie do roboty, tak zeby Zenon Zynda nawet po kilogram ziemniakow musiał jechac do innego powiatu…

  2. Jak o jest ,że takie warcholstwo wyłazi dopiero po wyborach?Nie było żadnych sygnałów jacy to „ludzie”?.Jak to jest że pewnej liczbie głosujących takie mendy podobają się?

  3. Osobnik z Tczewa w tym roku dostał tylko 10 proc. w Pszczółkach, a tego farfocla na FB strzelił kilka lat temu, ale widać, że do dzisiaj się to za nim ciągnie.

  4. skąd tacy ludzie się biorą? Z domu chyba. Bo jak taki gębę otworzy, to od razu widać z jakiego domu wyszedł, kim byli jego rodzice, jakie kalki przetwarza, z jakich wzorców korzysta, o czym rozmawiali rodzice przy stole, kim byli wujkowie i jak dzisiaj jest u niego w domu, w jaki sposób wychowuje dzieci… Takie typy wciąż pchają się do władzy. To coś nazywa się pisowską albo prawacką HOŁOTA!!!!

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.