Konstytucja

Dziś od godziny 20.00 warszawiacy (choć także element przepływowy jeśli będzie miał życzenie), znów będą mogli zobaczyć wyświetlony na warszawskim Pałacu Nauki i Kultury bliski naszym warszawskim sercom napis „KONSTYTUCJA”.

Wbrew twierdzeniom i lamentom różnych prawicowych i prorządowych szczujni, wyświetlenie napisu i przypomnienie, że w tym kraju nadal obowiązuje konstytucja, nie jest złamaniem ciszy wyborczej.

Napis nie odnosi się w żaden sposób do trwających jeszcze o tej godzinie wyborów, nie jest agitacją wyborczą, nie wskazuje ani nie stygmatyzuje żadnego z kandydatów. To wyraz naszych postaw, to także podkreślenie, że Warszawa to nie jest jakiś tam byleJaki zbiór przypadkowych obywateli. Czy to jest złamanie ciszy wyborczej?

To nawet dobrze, to przypomnienie, że każdy obywatel który sobie te praworządność ceni powinien uczestniczyć w wyborach. Jako warszawiacy powinniśmy tu być liderami. Wybory, tak jak i konstytucja to nic złego. To gwarancja naszej demokracji i nikt w związku z tym nas nie przekona ze białe jest czarne a czarne jest białe. Finito!

No i dla rozluźnienia atmosfery rebus jeszcze.

Opublikował/a

Tu jest to samo co w gazetach tylko inaczej. Pewne nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane.

5 myśli w temacie “Konstytucja

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.