POLITYKA

Konstytucja

Dziś od godziny 20.00 warszawiacy (choć także element przepływowy jeśli będzie miał życzenie), znów będą mogli zobaczyć wyświetlony na warszawskim Pałacu Nauki i Kultury bliski naszym warszawskim sercom napis „KONSTYTUCJA”.

Wbrew twierdzeniom i lamentom różnych prawicowych i prorządowych szczujni, wyświetlenie napisu i przypomnienie, że w tym kraju nadal obowiązuje konstytucja, nie jest złamaniem ciszy wyborczej.

Napis nie odnosi się w żaden sposób do trwających jeszcze o tej godzinie wyborów, nie jest agitacją wyborczą, nie wskazuje ani nie stygmatyzuje żadnego z kandydatów. To wyraz naszych postaw, to także podkreślenie, że Warszawa to nie jest jakiś tam byleJaki zbiór przypadkowych obywateli. Czy to jest złamanie ciszy wyborczej?

To nawet dobrze, to przypomnienie, że każdy obywatel który sobie te praworządność ceni powinien uczestniczyć w wyborach. Jako warszawiacy powinniśmy tu być liderami. Wybory, tak jak i konstytucja to nic złego. To gwarancja naszej demokracji i nikt w związku z tym nas nie przekona ze białe jest czarne a czarne jest białe. Finito!

No i dla rozluźnienia atmosfery rebus jeszcze.

5 komentarzy dotyczących “Konstytucja

 1. Czy będzie oficjalna wersja rozwiązania rebusu ?

  Polubienie

  • vannelle

   Oficjalną wersją rozwiązania rebusu będzie wynik wyborów.

   Polubienie

 2. bandie

  Jaki … Pomóżcie.

  Polubienie

 3. Bambolina

  Czyli nie bądź baranem, uważaj jaki’ego wyboru nie powinieneś zrobić 🙂

  Polubienie

 4. Nitager

  Jaki? Taki!
  Chociaż zdecydowanie bardziej podoba mi się „Jaki przegrany”.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: