To tłumok. Ale chwilowo na urzędzie niestety

Marek Suski apeluje do opozycji… „o stonowanie wypowiedzi, a nie zniżanie się do poziomu rynsztoku”. To bardzo oryginalna propozycja faceta, który z rynsztokiem ma do czynienia przez całe życie. Można zakładać, że obcując z tym rynsztokiem, wie o czym mówi, acz obserwując tego giganta intelektu, ma się niezachwiana pewność, że prawie nigdy nie wie dlaczego mówi. 

 

Drodzy Państwo – nie wdając się w szczegóły – to tłumok i nic, żadne zaklęcia tego nie zmienią. Ba, nie dość, że głupek, to na dodatek jeszcze głupek ślepy. Mówi, a w zasadzie bełkocze:

„Dzisiaj PiS proponuje rozwój, pomoc, debatę; a z drugiej strony nie ma programu, jest atak, agresja, obrażanie, nazywanie ludzi szarańczą i porównywanie tych, którzy dziś sprawują władze, tych którzy idą po nią, i tych, którzy głosują na PiS, do elementów bardzo nieładnej historii, do propagandy goebbelsowskiej.”

Ślepota pana ministra Suskiego powoduje (źródła ociężałości intelektualnej jak na razie nie zdiagnozowano), że nie dostrzega agresji i goebbelsowskich metod własnego środowiska. Wytyka agresję konkurentom a kompletnie ignoruje agresję, która od dłuższego już czasu, a w zasadzie od zawsze, jest znakiem rozpoznawczym a nawet znakiem firmowym PiS.

Wszystkie te zdradzieckie mordy, te kanalie i ci sodomici, te ulubione przez was ubeckie wdowy, to bydło plus element animalny, ten klasyczny już gorszy sort oraz lumpy, nie zapominając o najgorszej kaście i o zamknij mordę… no to przecież wasza licentia poetica!

Nie kto inny jak pana – mam nadzieję – serdeczny kolega i konkurent do miejsca na pudle w lidze wybitnych pis-intelektualistów, marszałek Kuchciński, mówił swego czasu bez większej krępacji o konieczności „odgrzybiania” i „odszczurzania” Polski. I spotkało się to z aplauzem z waszej strony. Osobiście zdaje się bił pan brawo Kuchcińskiemu. To nie był język nienawiści i zniżanie się do poziomu rynsztoka? A te rozliczne wypryski intelektu i podręcznikowego wręcz chamstwa pana Piotrowicza, pana Jenota Tarczyńskiego, czy tej waszej zawsze dziewicy Pawłowicz, to co, pryszcz? Gdzie tam Schetynie do ich poziomu. Na ich tle to uczniak i wyjątkowo grzeczny facet. Wy jesteście rynsztokiem niestety.

Więc jeśli kolego Suski pomagacie komukolwiek, to przede wszystkim pomagacie wam podobnym, takim samym w większości chamom jak wy. Promujecie tylko wartości bliskie waszemu elektoratowi, który może utrzymać was przy władzy. Przez was Polska schamiała, skarlała i zamieniła się w szambo, dzięki wam nastał nam czas szmat. I to, że pan jest głupi, wcale nie znaczy, że wszyscy są tak samo głupi i łykają te pierdoły, które publicznie pan opowiadasz, bez konsultacji jak rozumiem z osobistym lekarzem. (R)

Opublikował/a

Tu jest to samo co w gazetach tylko inaczej. Pewne nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane.

6 myśli w temacie “To tłumok. Ale chwilowo na urzędzie niestety

  1. Suski to znak czasów. Niestety, jego ociężałość wszelaka, nie tylko umysłowa, działa na jego korzyść. Jeśli nawet ktoś w przyszłości postawi go przed sądem, Suski nie zrozumie zarzutów, mimo pełnego wysiłku włożonego w proces rozumowania. Suski jest nie do ruszenia, podobnie jak cały jego ociężały umysłowo elektorat.

    Polubienie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.