EXTRASY SZUM&POCHODNE ŻYCIE

Atlas [ —– ] Polskich: Małecki

Szef firmy Solbet, największej w podbydgoskim Solcu Kujawskim napisał list do Reginy Osińskiej kierującej tamtejszego centrum kultury i oraz miejscowym kinem. List jest krótki, więc cytuję go w całości z zachowaniem oczywiście oryginalnej pisowni.

„W związku z zamówionym repertuarem filmowym film pt. Kler, który ma być wyświetlony na sprzęcie Solbetu, protestujemy przeciwko wyświetleniu. Jeżeli Pani Dyrektor wyświetli na sprzęcie Solbetowskim ten film, nigdy nie otrzyma żadnego sponsoringu i nigdy nie będzie Pani brana pod uwagę jako poważna osoba przez Dyrekcję i Zarząd Solbetu. Nie po to zakupiliśmy sprzęt do wyświetlania filmów i wyposażyliśmy salę kinową, żeby Pani rozpowszechniała pedofilię, która jest nieprawdziwa. Obniża pani wartość religii i szerzy nieprawdziwy obraz kościoła”.

Pani Regina okazała się na szczęście babą z jajami i grzecznie poprosiła Pana Szefa, żeby z braku laku cmoknął się w wacka. Film będzie wyświetlany!
Jakikolwiek komentarz jest tu oczywiście zbędny. To kolejna [ – ocenzurowano – ] z coraz grubszego „Atlasu [ – ocenzurowano – ] Polskich”. Menda wabi się Marek Małecki. Ku pamięci i zapisania w notesie. (R)

1 komentarz dotyczący “Atlas [ —– ] Polskich: Małecki

  1. Obywatel

    No to menda doskonale tu u nas znana. NIe od dziś

    Polubienie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: