WIARA

A to zboki! Do seksu zapraszają boga

Ksiądz Piotr Śliżewski, wyglądający nota bene jak rasowy konsument nieletnich lub fan – jakby to powiedział nieoceniony ksiądz Oko – zatykania rury wydechowej, przekonuje iż seks jest możliwy i udany tylko wtedy, kiedy zaprosimy do niego boga. Nie do końca wyjaśnia jednak, czy ów bóg ma być na tak zwanego świadka i robić za przyzwoitkę, czy może raczej jako aktywny uczestnik trójkącika.

Jakby z tym nie było, to przyznać należy, że kosmate myśli kotłują się we łbie księdza Śliżewskiego, a z dalszego ciągu jego wykładu wynika, że ma tle seksu ksiądz ów ma prawdziwą obsesję.

ksiądz Piotr Śliżewski. „Seks po katolicku, w odróżnieniu od seksu po prostu, nie narusza niczyjej godności”

Nie jedyny on z tego towarzystwa i nie ostatni i zaprawdę dziś nie wiem, czy to dobrze czy to źle. Być może dobrze w tym sensie, że lepiej jak tylko mówi i bredzi i nic dalej nie robi, żaś gorzej może dlatego, że skoro teraz mówi, to za chwilę zechce przejść do czynów, żeby się upewnić czy aby dobrze mówi.

Matki chowajcie dziatki swoje, chłopcy myjcie dupy bo nie znacie dnia ani chwili, zaś wy dziewczyny jeśli lubicie z księdzem to wasza sprawa, acz od razu przestrzegam, że ksiądz to poruchać sobie lubi, ale w razie czego on na dzieci nie będzie płacił.

Śliżewski mówi, że katolicy mówią, że seks jest możliwy i dostępny tylko w małżeństwie. To podejście wyróżnia katolików i powoduje, że seks „staje się sposobem wyrażenia najpełniejszej i najgłębszej miłości”. Jest połączeniem umysłu i ciała. A poza tym – co mocno pan ksiądz podkreśla – „Seks po katolicku, w odróżnieniu od seksu po prostu, nie narusza niczyjej godności”. To tłumaczy też,  dlaczego seks z dziećmi, po katolicku bo z księdzem,  nie narusza ich, tych dzieci godności.

I teraz to co najistotniejsze:

„Dla niewierzących seks staje się tylko mechaniką, pustymi pozami, a my idziemy zdecydowanie, przynajmniej o krok dalej (…) Wraz z duchowym wątkiem, sprawiamy że przenoszone jest to na inny poziom, że do seksu również zapraszany jest pan bóg”.

Jawie mu się ten trójkącik jak nic, oj jawi!  Ale zboczek niechaj pozostanie zboczkiem a mnie tu bardziej interesuje – was pewnie rownież – czy do ewidentnie pozamałżeńskiego seksu z dziećmi, księdza Śliżewskiego licznych kolegów pan bóg był również zapraszany. Czy uczestniczył i też molestował, dawał obciągać swą boską fujarkę, ciumkał, wkładał palce w (żeby tylko) cipkę, czy może wezwany był tylko na świadka (bo jak chce podymać, to niech sobie dzieci we własnym zakresie załatwi, a nie tak na krzywy ryj), żeby potem przed – dajmy na to – prokuratorem Piotrowiczem zeznać, że nic złego się nie stało, widziałem, obserwowałem, analizowałem i zapewniam, że to był tylko wyższy poziom rechrystianizacji zbłąkanych, młodych duszyczek.

No i niezmiennie ciekaw jestem, skąd u tych wszystkich księży od seksu, tyle wiedzy o tym seksie, tyle praktycznych, acz nie dzisiejszych już nico obserwacji i porad. Albo bóg ich nawiedził, albo ciężko w życiu musieli pracować, żeby takie doświadczenie zdobyć.

No a teraz już wykład. Na szczęście krótki, ale naprawdę zabawny.

5 komentarzy dotyczących “A to zboki! Do seksu zapraszają boga

 1. Anonim

  Sex po katolicku? Orgia w kościele w czasie sumy.

  Polubienie

 2. „[…] idziemy zdecydowanie, przynajmniej o krok dalej […]”
  Bardzo proszę o więcej zdecydowania, nie o krok, a przynajmniej o 1000 km dalej. W dowolnym kierunku.

  Polubienie

 3. vannelle

  Obsesyjny bełkot nawiedzonego klechy.

  Polubienie

 4. Uwielbiam wykłady ślepych o kolorach

  Polubienie

 5. Seks to nic innego jak sposób przedłużania gatunku. Jeden z kilku. Tak to rozwiązała natura. Człowiek uczynił z seksu rozrywkę, odkrywając że niesie ze sobą przyjemność. I nie ma w tym nic złego, dopóki wszystko odbywa się pomiędzy dwojgiem zainteresowanych tym zajęciem osób. Nie ma w tym nic boskiego, ani nic diabelskiego. Ot czynność…

  Polubienie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: