EXTRASY SZUM&POCHODNE ŻYCIE

Atlas [—– ] Polskich: Mrówczyński

Sprawa nie jest nowa, ale właśnie nabrała rozpędu. Poseł PiS Aleksander Mrówczyński złożył donos na Wojciecha Harmansa, dyrektora ds. zakupów w Enei. Dyrektor, członek śpiewającego szanty zespołu Perły i Łotry, wystąpił na koncercie w Charzykowych w koszulce z napisem „Konstytucja”. Stracił właśnie pracę. 

Mrówczyński zachował się jak najzwyklejsza menda (dopuszczam zamienniki) i w liście do prezesa zarządu Enei, nota bene sponsora owego festiwalu dowodził, że oto „za państwowe środki artyści robią sobie antyrządowe demonstracje polityczne”. Zapytał też prezesa Enei, czy toleruje aby jego ludzie tak haniebnie się zachowywali, oraz „czy na imprezy podczas których jest demonstracyjnie wspierana antyrządowa opozycja mająca na celu obalenie legalnej władzy, powinny być przeznaczane pieniądze ze spółek skarbu państwa”.

Enea zareagowała szybko, z właściwą, przynależną obecnym czasom gracją i właśnie zwolniła Harmansę, jak uzasadniono – „z powodu utraty zaufania władz spółki i poważnych uchybień.” Jakich, tego na wszelki wypadek na podano. Niby jakaś kontrola była i nieprawidłowości, ale wszystko to już działo się po koncercie i obywatelskim donosie sygnalisty Mrówczyńskiego z Chojnic.

Sprawa będzie miała swój finał w sądzie, zaś władze Charzykowych uprzejmie acz stanowczo podziękowały Enei za dalszy sponsoring i współpracę. Z chujami nie chcą mieć dalej do czynienia. I słusznie! Dzięki takim kapusiom przez lata skutecznie rządziła komuna. A Mrówczyńskiego pewnie za młodu rodzice za bardzo tłukli po łbie, no i wyszło co wyszło.

Gdyby co to ów łonowy insekt z PiS na zdjęciu powyżej. Patrzcie długo i uważnie, żeby wam się dobrze utrwalił w pamięci jej wizerunek. Może ktoś, kiedyś, gdzieś go spotka. Po wąsach go poznacie! (R)

>>Ten wpis sponsorował hasztag #MendyPolskieNarodowe

8 komentarzy dotyczących “Atlas [—– ] Polskich: Mrówczyński

 1. Jeszcze kilka takich akcji, a może się okazać, że lubię szanty.

  Polubienie

 2. stani_44

  pis jest—MENDĄ I ZOSTANIE….MENDĄ!!!RAZEM Z mrówczynskim!(celowo z małej litery)

  Polubienie

 3. Anonim

  Napluć tej mendzie w twarz

  Polubienie

 4. Anonim

  Napuć mu w twarz

  Polubienie

 5. Sprawdźcie gościa. Na 99 % za komuny był w partii.

  Polubienie

 6. Edward Grod

  W@ladza wybrana legalnie ten slogan slysze od poczatku istnie tej wszawej parti,tak jakby wszyscy nie wiedzieli,ze to bylo oszustwo

  Polubienie

 7. Swietny blog 🙂 duzo w nim humoru i dystansu, ktory bardzo lubie 😉 Pozdrawiam Cie cieplo i zycze udanego tygodnia!

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: