EXTRASY SZUM&POCHODNE

Nim odpłynie na dobre niech się podzieli kontaktem

Błażej Spychalski okazuje się facetem z którym wiążę duże nadzieje. Ledwo zaczął a już jest bardzo poważnym kandydatem do zaszczytnego miana błazna roku. Konkurenci będą mieli z nim niełatwą przeprawę.

 

Już jakiś czas temu dało się u niego dostrzec zalążki wielkiego talentu. To on mówił o premierze Tusku per „rudy złodziej” i nie kto inny jak on, lustrował z zapałem w internecie znanych dziennikarzy, powołując się na kłamliwe, z dupy wzięte fakty z życia ich rodzin.

Teraz został rzecznikiem Dudy (wydaje się, że trafił wreszcie swój na swego) i ma szansę się rozwinąć. Nie zdążył się jeszcze dobrze odlać w służbowym kiblu a już orze jak może i nabija punkty dodatnie. Czym mnie tak ujął i tak zafascynował? Jedną krótka wypowiedzią.

„Myślę, że ta prezydentura Andrzeja Dudy jest bardzo dobrą prezydenturą. To jedna z dwóch prezydentur, które są wybitne. Nie dostrzegam tu żadnych słabych stron”.

Otóż proszę szanownego państwa… Nie wiem co bierze, co pije i co pali Błażej Spychalski, ale to czym się faszeruje ma niesłychaną moc. Wali równo w czerep i nie oszczędza! Mając taką wyobraźnie i taki niekontrolowany słowotok nie można jechać tylko na pastylkach psychotropowych i witaminie B Complex popijanej samogonem (ostatecznie to chłopak ze wsi). To musi być coś ekstra, coś co poniewiera absolutnie doskonale.

Błażej błagam, bądź człowiekiem, daj nam numer do swojego dilera, my w zamian podpowiemy ci dobrą, sprawdzoną poradnię zdrowia psychicznego, plus załatwimy skierowanie na detoks. Tylko nie czaj się na nas ze sztachetą za drzewem, bo to na weselu w remizie, tylko ulica w Warszawie. (R)

4 komentarze dotyczące “Nim odpłynie na dobre niech się podzieli kontaktem

 1. Anonim

  Jest reguła – rzecznik musi być głupszy od swojego pryncypała.
  Pomyśl ja sobie rzecznika wybierze Suski ?.

  Polubienie

 2. Anonim

  anonim nazywa sie Piotr Opolski

  Polubienie

 3. Mateusz Wrocławski

  Przepraszam – ale kto to jest – Piotr Opolski? Real czy fikcja ?

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: