POLITYKA

Żenujący żart miesiąca

Krzysztof Szczerski to szef gabinetu od trzech lat niemiłościwe nam panującego prezydenta Andrzeja Dudy. W jedynie słusznych mediach błysnął wypowiedzią, która z pewnością przejdzie do historii, tak jak do historii boleśnie wkrótce przejdzie jego pompatyczny szef. 

„To jest prezydentura przypadająca na bardzo trudny okres, jeśli chodzi o polską politykę. Okres bardzo drastycznego zaostrzenia konfliktu politycznego w Polsce pomiędzy partiami politycznymi w wyniku zdecydowanie agresywnej polityki, którą prowadzi obecna opozycja. I pan prezydent jest jedynym politykiem, który działa ponad tym ostrym sporem”. 

Krzysztof Szczerski uchodzi raczej za zupełnie bezbarwną postać, mało raczej skłonną do żartów, wedle znajomych nie mającą nawet szczególnego poczucia humoru. Ale widocznie nie doceniono pana ministra. Powyższa wypowiedź świadczy, że to żartowniś pełna gębą, choć intelektualnie rzecz traktując, jest to dowcip mniej więcej na poziomie tych wygłaszanych przez idola prawicy pana Makowskiego.

Wszystko, każde prawie słowo tego skeczu, to robienie sobie niewybrednych żartów i jaj z nas wszystkich.

Szczerski ma nas najpewniej za debilów i idiotów ale być może jest tak, że pan minister uważa nas za takich jakim sam jest. Nie wdając się przeto w szczegóły, uznajemy żarcik pana ministra za najbardziej żenujący żart miesiąca. Szczerski chciał być śmieszny, no to jest.

6 komentarzy dotyczących “Żenujący żart miesiąca

 1. vannelle

  Pajac nobilituje pajaca.

  Polubienie

 2. Ludzie o nienachalnej inteligentni nie maja poczucia humoru, a jeśli już silą się na żarty, wychodzi jak widać.

  Polubienie

 3. Cóż pis to stan umysłu i filozofia życia. Oni widzą świat inaczej. Cześć z nich wie ze to cyniczna gra a czesc jest na tyle głupia ze w to wierzy. Niestety trudno rozpoznać kto jest idiotą a kto cynikiem w tej partii….:-)

  Polubienie

 4. Anonim

  Coraz częściej budzę się rano, przecieram oczy i zadziwiam się niezmiernie, że jest jakiś PiS i że jeszcze istnieje. Napawa mnie ogromną radością myśl, że pewnego dnia się obudzę i tego gówna już nie będzie.

  Polubienie

 5. wujcio

  Obawiam się, że Szczerski naprawdę wierzy w to co mówi.

  Polubienie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: