EXTRASY SZUM&POCHODNE

Burek (burak?) z poważnymi kompleksami

Wiceprezes tzw. Trybunału Konstytucyjnego, dubler Muszyński o rzeczniku praw Obywatelskich Adamie Bodnarze:

„Adam Bodnar eksponuje nie tylko brak szacunku dla Konstytucji RP, organów i funkcjonariuszy Państwa Polskiego, ale też osobiste braki etyczne i niedostatek wiedzy z zakresu prawa, jaki nie przystoi osobie pełniącej urząd RPO. (…) Nie chce korzystać z przyznanych mu kompetencji na rzecz ochrony praw i wolności jednostki, ale wykorzystuje je dla celów ingerencji w politykę. Obniża tym standard prawnej ochrony jednostki, podsycając jednocześnie konflikty godzące w funkcjonowanie państwa (…) Zachowanie Adama Bodnara należy potępić jako sprzeczne z godnością sprawowanego urzędu”.

Dalej też nie odpuszcza i wątpliwości Bodnara co do swojej skromnej przecież osoby określa jako „obraźliwe” i „bezsensowne”, oraz zarzuca mu też „poważne braki w etyce i kulturze osobistej”.

Że z facetem, tzn. Muszyńskim, jest coś nie hallo, wystarczy choćby spojrzeć na zdjęcie.

Lubię sędziów, nawet tych malowanych, z których lica bije a nawet emanuje nieprzeciętna mądrość i nieogarniona zwykłym ludzkim umysłem wiedza.

A jeśli jeszcze są byłymi agentami wywiadu (zgoda, tego odrodzonego, ale wtedy jeszcze ciągle na kolanach), to szacunek mój do takiego sędziego rośnie w tempie geometrycznym. I nic to, że Niemcy go wylali na zbity pysk a w kraju ktoś wreszcie orzekł, że do czego jak czego, ale do wywiadu to się Mariuszek nie nadaje. Teraz sprawdza się w Trybunale. Z sukcesami, bo przecież jego była podopieczna jest tam prezesem.

Jego napaść na Bodnara nie jest niczym zaskakującym, gdyż już wcześniej dał się poznać jako cham. Zasłynął szokującymi i wulgarnymi komentarzami zamieszczanymi w sieci między innymi w trakcie ostatniej kampanii wyborczej do parlamentu. I teraz ten ewidentny burak, który chamstwem leczy swoje kompleksy, śmie wypominać Bodnarowi „braki etyczne” i „brak godności”. Menda do kwadratu i wyjątkowy… tu każdy wpisuje to, co mu w duszy gra]. (r)

7 komentarzy dotyczących “Burek (burak?) z poważnymi kompleksami

 1. Szpila

  100% racji : taki „Trybunał…” jacy sędziowie.Pana Bodnara bardzo szanuję, jednak obawiam się o jego los.Nagonka w całym PISie chociaż na niego głosowali.

  Polubienie

 2. Wyjątkowy wał!

  Polubienie

 3. Zwinka

  Z czego on ma zrobione uszy ???

  Polubienie

  • Sobiepan Sobiepan

   Uszy jak uszy – takie mu dała matka Ewolucja, ale dlaczego jest nieogolony. Do zdjęcia nie pozuje się z nieogoloną gębą !!!

   Polubienie

  • psychiatra macierewicza

   ucho od podsłuchiwania mu się tak zniekształciło, pewnie agentowi muszyńskiemu jakiś agent służb innego kraju je dziabnął

   Polubienie

 4. Zwinka

  Mnie bardziej od nieogolenia odrzuca „całokształt” (wyraz) tej gęby …

  Polubienie

 5. Waran z Komodo

  Boże, jeśli tak wygląda sędzia, to jak musi wyglądać przestępca?

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: