Burek (burak?) z poważnymi kompleksami

Wiceprezes tzw. Trybunału Konstytucyjnego, dubler Muszyński o rzeczniku praw Obywatelskich Adamie Bodnarze:

„Adam Bodnar eksponuje nie tylko brak szacunku dla Konstytucji RP, organów i funkcjonariuszy Państwa Polskiego, ale też osobiste braki etyczne i niedostatek wiedzy z zakresu prawa, jaki nie przystoi osobie pełniącej urząd RPO. (…) Nie chce korzystać z przyznanych mu kompetencji na rzecz ochrony praw i wolności jednostki, ale wykorzystuje je dla celów ingerencji w politykę. Obniża tym standard prawnej ochrony jednostki, podsycając jednocześnie konflikty godzące w funkcjonowanie państwa (…) Zachowanie Adama Bodnara należy potępić jako sprzeczne z godnością sprawowanego urzędu”.

Dalej też nie odpuszcza i wątpliwości Bodnara co do swojej skromnej przecież osoby określa jako „obraźliwe” i „bezsensowne”, oraz zarzuca mu też „poważne braki w etyce i kulturze osobistej”.

Że z facetem, tzn. Muszyńskim, jest coś nie hallo, wystarczy choćby spojrzeć na zdjęcie.

Lubię sędziów, nawet tych malowanych, z których lica bije a nawet emanuje nieprzeciętna mądrość i nieogarniona zwykłym ludzkim umysłem wiedza.

A jeśli jeszcze są byłymi agentami wywiadu (zgoda, tego odrodzonego, ale wtedy jeszcze ciągle na kolanach), to szacunek mój do takiego sędziego rośnie w tempie geometrycznym. I nic to, że Niemcy go wylali na zbity pysk a w kraju ktoś wreszcie orzekł, że do czego jak czego, ale do wywiadu to się Mariuszek nie nadaje. Teraz sprawdza się w Trybunale. Z sukcesami, bo przecież jego była podopieczna jest tam prezesem.

Jego napaść na Bodnara nie jest niczym zaskakującym, gdyż już wcześniej dał się poznać jako cham. Zasłynął szokującymi i wulgarnymi komentarzami zamieszczanymi w sieci między innymi w trakcie ostatniej kampanii wyborczej do parlamentu. I teraz ten ewidentny burak, który chamstwem leczy swoje kompleksy, śmie wypominać Bodnarowi „braki etyczne” i „brak godności”. Menda do kwadratu i wyjątkowy… tu każdy wpisuje to, co mu w duszy gra]. (r)

Opublikował/a

Tu jest to samo co w gazetach tylko inaczej. Pewne nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane.

7 myśli w temacie “Burek (burak?) z poważnymi kompleksami

 1. 100% racji : taki „Trybunał…” jacy sędziowie.Pana Bodnara bardzo szanuję, jednak obawiam się o jego los.Nagonka w całym PISie chociaż na niego głosowali.

  Polubienie

  1. Uszy jak uszy – takie mu dała matka Ewolucja, ale dlaczego jest nieogolony. Do zdjęcia nie pozuje się z nieogoloną gębą !!!

   Polubienie

  2. ucho od podsłuchiwania mu się tak zniekształciło, pewnie agentowi muszyńskiemu jakiś agent służb innego kraju je dziabnął

   Polubienie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.