EXTRASY SZUM&POCHODNE

Kłopoty marszałka Terleckiego

Poruszyła mnie jego historia, nie ma co mówić. Pan marszałek Terlecki padł ofiarą najpewniej ohydnych pomówień, które być może nadszarpnęły jego stan zdrowia. Być może jedno z drugim nie ma nic wspólnego a być może ma.

To, że pan marszałek to człowiek zdecydowanie chorobliwy widać po jego chorobliwym wyglądzie. Ledwo zipie rzec można. Stresująca robota, stresujący szef, brak odpowiedniej higieny plus niewłaściwa dieta. Innych grzechów też sporo, ale zamilczmy o nich, by nie być winnym pomówień. W każdym razie dobrze nie jest.

Najwidoczniej nie rozumie tego poseł Cimoszewicz, skoro wypomina panu marszałkowi że chleje. A chleje ponoć bez krępacji i umiaru, na widoku że tak powiem, w sejmowej restauracji, zupełnie się nie kryjąc. Z drugiej strony dlaczego miałby się kryć? Samo picie karalne jeszcze nie jest, a biorąc pod uwagę słabości niektórych posłów PiS, karalne raczej nie będzie. Poza tym panie pośle Tomaszu, proszę o odrobinę choć wyrozumiałości do bliźniego, bo gdyby pan miał tyle problemów i wiódł takie życie jak pan marszałek, to też by pan pewnie pił. I to jak!

W każdym razie poseł Cimoszewicz twierdzi, że pan marszałek w całkiem dobrym tempie wytrąbił w sejmowej knajpie flaszkę (przynajmniej) a potem jak gdyby nigdy nic… poszedł przewodniczyć obradom sejmu. Innymi słowy nawalił się w robocie i nawalony wykonywał obowiązki służbowe. Ponoć nie pierwszy raz! A to już jest karalne. Kolega marszałka Terleckiego marszałek Kuchciński, nadzwyczaj skory do karania posłów za najdrobniejsze nawet przewinienia (niestety tylko posłów opozycji), w tym przypadku przyjął jedynie właściwą postawę, czyli nic nie widziałem, nic nie słyszałem. Nie sądzę więc, żeby Terleckiego spotkało coś złego, bo przecież kolega koledze wilkiem nie jest.

Pytanie teraz co zrobi poseł Cimoszewicz, lub też co z nim zrobią.

Mogą go na przykład oskarżyć o ujawnienie tajemnicy państwowej, bo ad hoc Kuchciński ogłosi, że ujawnianie stanu zdrowia, w tym stanu głowy, członków prezydium sejmu objęte jest tajemnicą państwową. Cimoszewicz będzie mógł mówić o szczęściu jak mu buchną połowę pensji, zamiast wsadzić za zdradę do pierdla.
Na swoją obronę Cimoszewicz nie ma nic, bo jak udowodni, że Terlecki chlał wódę, czyli wprowadzał się w stan upojenia? Że niby w knajpie jest monitoring? No wolne żarty! Jestem pewien na 100%, że akurat w tym dniu miała miejsce awaria maszyn, co skutkowało nie nagraniem się obrazu z kilku miejsc objętych monitoringiem, w tym tej nieszczęsnej knajpy. Panie Tomaszu Cimoszewicz czarno widzę pana przyszłość.

Natomiast nie zmienia to przykrej rzeczywistości, że pan marszałek napity czy też trzeźwy, zestresowany czy wyluzowany niczym gumka recepturka, nie wydaje się być człowiekiem zdrowym. Jest tak źle, że wczoraj bidok trafił do szpitala. Być może tak poruszył nim i wstrząsnął wpis Cimoszewicza, a być może przyczyną jest zupełnie co innego. Jak dało się ustalić nie chodzi też ani o kolano ani o piętę. Więc być może coś z nosem? To dziwne, bo akurat wczoraj była bezhandlowa niedziela i zarówno Castorama jak i Obi były zamknięte. (r)

15 komentarzy dotyczących “Kłopoty marszałka Terleckiego

 1. Sobiepan Sobiepan

  Wielce Szanowny Jahu !!! Redaktorze Naczelny et.etc.etc. !!!!
  Nie czepiam się „siwego włosa” na głowie, bo każdy ma prawo mieć. Nie czepiam się pooranej zmarszczkami twarzy, bo każdy ma prawo mieć. Nie czepiam się wydatnego nosa, bo każdy ma prawo mieć i używać. Ale te nieogolone „pipcie” na twarzy zamieniają twarz w pospolitą gębę i świadczą o niechlujstwie. No powiedz sam, gdyby w ciemną noc, nagle zza węgła wychyliła się taka ……. twarz – „spientalał” byś gdzie pieprz rośnie. Są pewne granice… nawet w niechlujstwie.

  Polubienie

  • Zwinka

   Ja bym „spientalała” i za dnia …

   Polubienie

  • Obserwator

   Ta istota jest tak okropna i wstretna , ze nawet policjantka widzac go z za wegla uzylaby broni. Lepiej niech on sie usunie cichaczem z Sejmu i nie straszy porzadnych Polakow i dzieci ogladajacych telewizje
   Na taka urode to trzeba porzadnie sobie zapracowac narkotykami i alkoholem. Nic innego tak nie zniszczy urody !!

   Polubienie

  • w.i.e.s.i.e.k

   Kiedyś toto wałęsało sie po Krakowie .Wołano na niego” Pies” i udawało hipisa.Siedziało często, takie cudactwo na Krakowskich Plantach,/koło „Bunkra Sztuki” / i pod wpływem i miało taka przypadłość ze zaczepiało przechodzących,bo było albo udawało zamroczenie.
   Szczególnie nie podobali się mu „normalnie ubrani” młodzieńcy.
   Gdy nas tak raz zaczepiał, powiedziałem do kolegi.Ty pójdę i dam sk w zęby !!.Za sam wygląd !! .A ten odpowiedział Daj spokój szkoda reki na takiego….
   I odpuściłem I mam dzis żal bo co z takiego widać, niebitego wyrosło?
   A i miałbym wkład ze to ja tak przemodelowałem gębę przyszłego Marszałka .Widać zrobili to inni bardziej wyrywni.Tylko się nie chwalą.A i być może stały i niezmienny ciąg do używek.Rożnych .Dzis „daje wyraz”

   Polubienie

 2. Anonim

  A mnie w tej kwestii najbardziej interesuje reakcja pana marszałka Marka Kuchcińskiego. Czy tym razem również zachowa się jak PIES… OGRODNIKA? Czyżby kolejna „niespodziewana” zamiana ról?

  Polubienie

 3. Anonim

  Piękny nowy czasownik „s-PIĘTA-lać”… Jesteśmy właśnie świadkami, jak rodzi się nowa piękna narodowa tradycja.

  Polubienie

 4. Anonim

  Ależ pan wicemarszałek ma wygląd absolutnie filmowy. 🙂 Może grać luja bez charakteryzacji. Jak mawiała Kobieta Pracująca, z pewnością srogo zapracował sobie na swój wygląd. Można powiedzieć, że w niejednym miejscu… maczał.

  Polubienie

 5. Sobiepan Sobiepan

  ANONIM ! Możesz mieć rację. Filuternie przymrużone prawe oko świadczyło by, że to tylko filmowy makijaż i żeby tak groźnie wyglądał …. i żeby totalna opozycja się bała ….i żeby.nikt się nie ważył tykać osoby, bo może się znaleźć w odosobnieniu….i żeby …..

  Polubienie

 6. pablobodek

  Pan Cimoszewicz sugeruje, że obrady były prowadzone w barze hotelu poselskiego. Z polakiem coś na bakier.

  Polubienie

  • Playboy

   ja nie rozumiesz madrych ludzi, to sie zamknij i spadaj stad. Nie nadajesz sie trepie do dyskusji.

   Polubienie

 7. Anonim

  Ten pyton co go szukają jest pewnie ładniejszy i nawet w nocy by nikogo nie wystraszył.Natomiast przed liceum pana marszałka,gdyby odwiedził ogród zoologiczny pochowały by się wszystkie małpy w klatkach.Oczywiście z przerażenia!!!

  Polubienie

 8. Anonim

  Piękna aktorska buźka, nikt nie ma lepszej, powinien dostać nagrodę Nobla!

  Polubienie

 9. Anonim

  Dlaczego jest tam jeszcze w PIS skoro tak pije, powinni go usunąć. Jakby to był ktoś z parti PO to by go juz dawno usunęli ale tu w PIS to ręka-rękę myje. Tam nie tylko on pije, bo jest ich więcej.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: