POLITYKA

Badajmy głowy niektórych kandydatów

Marian Kowalski – panie doktorze House, czuwaj nad jego zniekształconą duszą – dostrzega zagrożenie chińskim komunizmem, dlatego będzie kandydował w wyborach na prezydenta Lublina. Mieszkańcom miasta należy współczuć już teraz, bo potem będzie za późno.

 

Trzeźwo na to patrząc, zagrożenie nie jest być może zbyt wielkie, bo w dotychczasowych swych startach w przeróżnych wyborach, kandydat Kowalski balansował na granicy błędu statystycznego. Nie mniej należy też dmuchać na zimne, bo w kraju narastającego okurwienia umysłowego, coś co wczoraj wydawało się niemożliwe, nagle może się ziścić.

Czasy mamy takie, że nawet orangutan po nałożeniu mu koszulki z orłem w koronie, miałby dziś jakie takie szanse zdobycia paru głosów, mniej więcej tylu co i Kowalski.

Być może wielu tu oburzę, ale jestem coraz bardziej zwolennikiem objęcia wszelkich kandydatów we wszelkich możliwych wyborach, obowiązkowymi badaniami psychiatrycznymi. Zdaje się, że nigdzie na świecie takiego rozwiązania nie ma (jeśli się mylę poprawcie), ale jako się rzekło, umysłowe okurwienie w kraju jest tak wielkie, że na tym tle szpital psychiatryczny coraz częściej wydaje się być oazą normalności. Trzeba się więc przed tym jakoś bronić.

Dziś największy nawet wariat ma szanse powodzenia, bowiem z lubością oddadzą na niego głosy nie mniejsi od niego wariaci. Chodzi więc tu o zwykłą arytmetykę, bo paru milionów wariatów, debili i pojebów idących do urn przebadać raczej się nie da, ale jednego czy dwóch, a nawet trzech kandydatów wykazujących cechy upośledzenia, już jak najbardziej tak.

Więc jeśli idioci mają mieć nadal prawo głosu, to niechaj chociaż głosują na kogoś kto pozytywnie zaliczył podstawowe testy psychologiczne. Tak to widzę. Kto się zgadza, niech pierwszy rzuca kamieniem. Choćby w Kowalskiego! (r)

6 komentarzy dotyczących “Badajmy głowy niektórych kandydatów

 1. Andrzej S.Brochocki

  Poco te badania? Z góry należy założyć dla oszczędności, że wszyscy to pojeby, psychole i wariaci. Przynajmniej ci z tamtej, dobrej strony.

  Polubienie

 2. Anonim

  W Kowalskiego to nie, jego szybciej zabiją sterydy, które znacząco osłabiają procesy myślenia i kojarzenia. Patrząc na niego jestem głęboko zadziwiony, że osobnik ten posługuje się mową, zna kilka wyrazów i nawet próbuje budować z nich zdania. Porównanie go do orangutana według mnie jest obraźliwe dla orangutana. Można go zestawić np. z Jackiem Sasinem, a najchętniej z Markiem Suskim, albo chociaż Kuchcińskim, mimo że muskulaturą i poziomem sterydów nie dorównują bohaterowi artykułu. Ale intelektualnie, jak najbardziej. Jeszcze arcy Głódź mógłby się załapać. Przede wszystkim ze względu na wykwintny sposób bycia.

  Polubienie

 3. Anonim

  Dawno już wieszczyłem, że Tworki z całą resztą zamieniły się miejscami.

  Polubienie

 4. Sobiepan Sobiepan

  Wielce Szanowny Jahu !!! Redaktorze Naczelny etc.etc.etc. !
  Zgadzam się i wniosek popieram – całkiem poważnie a nawet jeszcze poważniej. Skoro – aby dostać „prawo jazdy” wymagane są badania lekarskie, to tym bardziej powinno się badać i to skrupulatnie, kandydatów na „sterników nawy państwowej”. I nie ma żadnego „to i tamto” – badać i już !!!! Chociaż……hmmmm…..jest pewien problem – jak taki „badany” będzie symulował, że jest normalny a dopiero po tym się okaże, co on jest. Masz jakiegoś „pomysła” w tym temacie ???
  P.S. dzięki za portret tego pana w czerwonym sweterku – tak „wyrazistego” jeszcze nie widziałem – ta mina….ta głębia spojrzenia…..

  Polubienie

 5. on ma wyglad troglodyty jak reszta tych psubratow pisomanow:siuski pieta sasin morawiecki stary i mlody i wielu wiecej

  Polubienie

 6. o, la, la!

  Polubienie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: