ŻYCIE

Dymanko za free czyli #50_twarzy_pięty

Jeśli by brać na poważnie przypadek posła Pięty, to można by w zasadzie uznać, że to normalny gość. Ale on normalny nie jest, więc ten jego przygodny acz skalkulowany seks jest również jak najbardziej nienormalny.

Jeśli polityk w życiu publicznym głosi tradycyjne, momentami anachroniczne wartości, broni rodziny, wiary i czystości, a tymczasem jego życie prywatne jest tego wszystkiego jednym wielkim zaprzeczeniem, no to siłą rzeczy wystawia się na śmieszność. Niech sobie chędoży na zdrowie baby mniej lub bardziej przygodne, niech je dmucha ile wlezie (lub jak głęboko wlezie), gdzie chce i ile razy chce, niech wystawia żonę do wiatru, tylko potem niech w telewizji, albo z sejmowej trybuny nie pierdoli głodnych kawałków o zasadach i moralności.

A Pięta przez wszystkie lata swojej politycznej aktywności (po krótkim politycznym antree polegającym na okradaniu samochodów), zawzięcie bronił rodziny i tzw. wartości, z pianą na pysku atakował wszelakie „lewactwo” i z upodobaniem i wyrachowaniem obrażał mniejszości seksualne. Chciał gejów – i pewnie nadal chce – karać więzieniem za kontakty homoseksualne, a cudzołożników ekskomunika, mandatami a najlepiej publiczną chłostą.

„Degeneraci, dewianci, zboczeńcy i pedofile chcą zniszczyć rodzinę, religię i podważyć prawo naturalne. Nie uda się!” (…) Albo powstrzymamy lewackich totalitarystów i zdołamy zapobiec degeneracji rodziny i wychowania dzieci, albo Europy nie będzie” – grzmiał po wielokroć na Twitterze. No i wreszcie trafiła kosa na kamień.

Żeby było śmiesznej a może straszniej, swoje przygodne ruchadełko zapoznał podczas… smoleńskiej miesięcznicy. Potem obracał ją na prawo i lewo, od przodu, od tyłu i na krzyż, obiecywał że zostawi żonę, że będzie ślub i dzieci, a kiedy mu się znudziło, kopnął pannę w dupę i otrzepał ręce. Nic dziwnego, że panna się wkurwiła i o wszystkim opowiedziała mediom.

No ale tak to Moi Mili jest z tymi prawicowymi chujkami. Bo przecież poseł Pięta to nie jedyny gagatek z tego grona, który poruchiwał sobie na boku. U nich na prawicy, to taki zdaje się rodzaj sportu jest.

Kiedy się corocznie spotykają na pielgrzymce w Częstochowie, przed obliczem Dobrotliwej Mateczki, Madonny Maryi i zawsze niezmiennie Dziewicy, to wieczorem już przy kieliszku, chwalą się zaliczeniami i skwapliwie relacjonują ile razy w którą dziurę załadowywali i z jakim skutkiem. Takie Casanovy z nich!

Przecież nie tak dawno głośno było też o pośle (już byłym) Piotrze Szelidze [•••] z Solidarnej Polski – pierwsze z brzegu nazwisko które mi akurat przychodzi do głowy – który też dymał na boku panienki, zazwyczaj nieciężkich obyczajów, a nawet płacić nie chciał za wydymanie, z czego potem zrobiła się afera, zauważona nawet przez prawicowe szczujnie i szczekaczki. Jedna z wydymanych – seksulanie i finansowo – próbowała go nawet szantażować i tu popełniła błąd, ale w niczym nie zmienia to faktu, że ów poseł (były, podkreślam) cipkolubny był/jest bardzo, tak jak i bardzo był i pewnie nadal jest zasadniczy i przywiązany do tradycyjnych i chrześcijańskich wartości.

Więc spójrzmy na posła Pietę z politowaniem, ale też ze zrozumieniem, bo nie pierwszy on i nie ostatni w tym gronie hipokrytów, a jego skok w bok (być może nie jedyny) to nic nadzwyczaj szczególnego.

W najlepszej rodzinie to się zdarza i nie ma się co panie pośle Pięta teraz wypierać i lawirować, tylko śmiało na klate to wszystko brać, ostatecznie jest pan samcem, no nie?

Śmieszne jest też to i nadzwyczaj przewrotne, że robi to gość, który wszystkim innym facetom najchętniej zawiązywał by fiuta w pęczek z pominięciem rzecz jasna swojego własnego.

I jeszcze na koniec dwie krótkie kwestie które mnie niepokoją.

Po pierwsze, chciałby poznać kobitkę, tę Joanną czy jak jej tam, którą poseł posuwał i dowiedzieć się co nią kierowało, że z Takim Czymś jak Pięta się zadała, a na dodatek dawała mu po wielokroć dupy. Albo ona ślepa, albo wyjątkowo zdesperowana, albo jedno i drugie.
A po drugie, to chciałby się dopytać Was, wnikliwie obserwujących serwisy informacyjne, czy TVP informowała o burzliwym romansie pana posła Pięty, czy może jednak milczała. A jeśli informowała, to czy robiła to równie szeroko i wyczerpująco, jak kiedyś na wyścigi relacjonowała romans pana Petru, z nota bene też panną (panią) Joanną. To tyle.

◊◊◊

(Aktualizacja: 05.06.2018) Wyimki z wywiadu Izy Pek.

„No i jak się odnieść do takiej głupoty? Byłam z PiS od początku. Prezesowi PiS poświęciłam najwięcej miejsca w pracy magisterskiej, którą obroniłam 18 czerwca 2010 r. na Uniwersytecie Gdańskim. Uważałam, że to Jarosław Kaczyński powinien kandydować. Ale jak poznałam Andrzeja Dudę, zmieniłam zdanie – pewnie, jak wielu, którzy się z nim zetknęli w kampanii. Gdy poseł Marcin Horała, którego dobrze znam, zaproponował wyjazd kampanijnym autobusem, nie wahałam się. Wtedy Duda mnie oczarował. Patrzyłam, jak porywa tłumy. Nigdy tej fascynacji nie ukrywałam. Ale nikt mnie nie nasłał ani na niego, ani na Piętę, ani na PiS”

„…gdy ja się otworzyłam i zdradziłam, że marzę o rodzinie i dzieciach, uczepił się tego. I tym mnie zdobył. (…) I tak najważniejsze było mieć dzieci. Pięta wysłał mnie nawet do ginekologa, żebym sprawdziła czy jestem na to fizycznie gotowa!

„Straciłam ojca w wypadku będąc małą dziewczynką. Całe życie szukałam faceta, który się mną zaopiekuje, zatroszczy… Możesz się śmiać, ale naprawdę tego 25 maja, gdy zaczęliśmy ze sobą być, czułam że złapałam Pana Boga za nogi. Że Staszek zostawi rodzinę i będzie miał ze mną dzieci. A on mnie w tym utwierdzał”

Sądząc po fortach, znajomościach, przytulankach i opisach przygód, pani Iza to całkiem obrotna sztuka. Zaś Pięta – w co wcale nie jest trudno uwierzyć – myślał, że jest Casanovą a okazał się tępym matołem. Nabrał się na prosty numer. A tak w ogóle, raz jeszcze przyglądając się fotom zastanawiam się kto tu kogo częściej dymał. Pęta napewno, ale czy tylko (r)

 

11 komentarzy dotyczących “Dymanko za free czyli #50_twarzy_pięty

 1. Wypielęgnowany Pielęgniarz

  Zdecydowanie ciekawiej by było gdyby pan Pięta dymał jakiegoś faceta. Pięta gej to byłby ekstra samaczek. A tak to tylko dość sztampowa historia. Mimo wszystko moralność katoli poraża

  Polubienie

 2. ta pieta to zwykly huj i ham,ale ta jego kochanka tez nie lepsza zwykla pisowska cihodaja, ktora z niejednego pieca chleb jadla.do kogo ma teraz pretesje.jak sie loczy z pieta to sa takie skutki porucha i wyrzuci jak smiecia

  Polubienie

 3. Sobiepan Sobiepan

  Wielce Szanowny Jahu – Redaktorze Naczelny etc.etc.etc. !!!
  Ja bym tam jednak wierzył w „opaczność i sprawiedliwość „boską”. Wszak w Piśmie jest napPiSane, że Pambóg nie jest rychliwy – ale sprawiedliwy. Wiejajdło tej sprawiedliwości dotknęło pana posła i tyle. Przecież już starożytni twierdzili – kto „mieczem” wojuje – od miecza ginie. Wprawdzie panposeł nie mieczem wojował, ale nie bądźmy zbyt „czepliwi”. Jeszcze tylko trochę ponad 400 dni do wyborów a po nich „każden” poseł będzie rozliczony – co też głosi Pismo – „po czynach ich poznacie”. Co to jest 400 dni – idzie wysiedzieć gołym zadkiem na tłuczonym szkle. Pozdrawiam !!!

  Polubienie

 4. psychiatra macierewicza

  Typowo katolskie podejście: żona nie chce mieć dziecka, to trzeba zaruchać inną, najlepiej bez bachora bo wydaloby się. A potem taki śmieć ma czelność gadać o ludziach z zachodu, że cywilizacja śmierci i tylko by się pieprzyli bez zobowiązań. Taki bydlak pewnie nawet jest niezdolny do miłości i partnerstwa, bo w katolandzie chłop może robić co chce. Swoją drogą te miesięcznice to niezły burdel był…

  Polubienie

 5. Anonim

  No nie wiem czemu się tak tej pięty czepiacie. Pani modelka Pek to osoba światowa znana z selfików z udającym prezydenta Adrianem. Czyli spadek nobliwy czy też nobilitujacy, sama nie wiem.

  Polubienie

  • Anonim

   To o czym Ty mówisz – o spadku czy też „spuściźnie” ?

   Polubienie

  • Asystentka Revelsteina

   Pięty czepiamy się przede wszystkim dlatego, by pokazać jakim schizolem i obłudnikiem może być żarliwy katol

   Polubienie

 6. wujcio

  Banda homofobów czczących Balbinę.

  Polubienie

 7. Pingback: Dymanko za free czyli #50_twarzy_pięty — TABLOID ONLINE – komp13

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: