POWIEDZIELI: Bartosz T. Wieliński

Bartosz T Wieliński – publicysta, politolog i dziennikarz. Zajmuje się głównie tematyką niemiecką, zarówno w ujęciu historycznym, jak i politycznym. Rocznik 1978.

 

„Pogorszenie się stosunków polsko- -amerykańskich kładzie się cieniem na naszym członkostwie w Radzie Bezpieczeństwa ONZ. Rząd PiS zapowiadał, że dzięki niemu Polska stanie się rozgrywającym w globalnej polityce. Tymczasem głos Polski w tych kwestiach ma niewielką wartość. Bo co znaczy kraj, z którego prezydentem nie chce się spotkać prezydent USA? Który w Europie od dwóch lat stoi w kącie jako łamiący podstawowe zasady Unii? Którego dyplomacja nie jest w stanie przeforsować ani jednego Polaka na stanowisko ambasadora UE? Duda, zamiast odwodzić Trumpa od karania sankcjami unijnych firm, które będą robić interesy w Iranie (co dotyczy również Orlenu), pouczył burmistrza Fulopa w sprawie znaczenia Pomnika Katyńskiego stojącego w Jersey City”.

Opublikował/a

Tu jest to samo co w gazetach tylko inaczej. Pewne nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane.

Jedna myśl w temacie “POWIEDZIELI: Bartosz T. Wieliński

  1. „zamiast odwodzić Trumpa od karania sankcjami unijnych firm, które będą robić interesy w Iranie (co dotyczy również Orlenu), pouczył burmistrza Fulopa w sprawie znaczenia Pomnika Katyńskiego stojącego w Jersey City” Odwodzić szanowny Bartku to ty se możesz napletek. Dobrze się składa, że ktoś poszedł po rozum do łba i próbuje te sankcje na kolaborantów reżimu islamofaszystowskiego nałożyć. Im dłużej patrzę na działania tej rudej małpy na fotelu prezia США tym bardziej je popieram. Dupa doskonale się spełnia w roli mu przyrodzonej natomiast. Pouczającego. Ma w tym wprawę. Pouczał swego czasu odpady „studiujące” w Nowym Tomyślu za okrągłą sumkę 280 tysiączków. Plus małe akomodacyjne, które ukradł z budżetu państwa. Niech więc pozostanie lepiej przy pouczaniu i złodziejstwie i trzyma się z dala od geopolityki.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.