EXTRASY powiedzieli

POWIEDZIELI: Adam „Nergal” Darski

Adam Michał „Nergal” Darski – rocznik 1977. Muzyk, kompozytor, wokalista, autor tekstów i multiinstrumentalista, a także producent muzyczny. Znany też jako współzałożyciel zespołu Behemoth.

„Moja muzyka im przeszkadza, a pieniądze, które dzięki niej wpływają do kasy, już nie? Serio? Skurwysyny brzydzą się tym, co robię, rzucają kolejne kłody pod nogi, ale już kasą, która dzięki tej działalności wpada im w łapy, nie gardzą? Moi drodzy adwersarze, bądźcie konsekwentni, chcecie mnie wsadzać do więzienia za muzykę, to wsadzajcie, ale nie bierzcie też kasy, którą generuje Behemoth”. 

„Nie mogę już patrzeć na brzydkich mężczyzn, którzy chcą decydować o losie pięknych kobiet. To jest nasza narodowa katastrofa. To, że ci wszyscy kartoflani chłopcy, księża i biskupi chcą zaglądać paniom do wagin i decydować, co powinno z nich wychodzić. Cieszę się, że kobiety w końcu pokazują im środkowy palec. Mam nadzieję, że prawica się wypierdoli. Że to będzie właśnie gwóźdź do jej politycznej trumny”.

1 komentarz dotyczący “POWIEDZIELI: Adam „Nergal” Darski

  1. Anonim

    Prawica „wypierdoli się” uzywając nomenklatury Pana Adama przede wszystkim na niepełnosprawnych. Wychodzi czarno na białym, każą kobietom rodzic niepełnosprawne dzieci i zostawiają je w nieszczęściu zupełne same. Mam nadzieje, ze kosciol tez się przy okazji wypierdoli. Juz się wykoleił, ale jeszcze wielu tego nie widzi, moze oprócz Franciszka.

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: