duperele EXTRASY

Bądź jak Szydło urodź sobie księdza!

Co ciekawsze uwagi psiarki Gretkowskiej (via fejsbuk) do weekendowej konwencji pisiarstwa. A pisarstwo obradowało, piło, wciągało i obiecywało. Pięknie obiecywało, tak jak zawsze.

”Program Mama+ powinien nazywać się „Bądź jak Szydło”, a jego założeniem powinno być jak najszybsze urodzenie drugiego dziecka – najlepiej księdza.”

Jeśli na imię dacie mu jeszcze Tymon, to zyskacie szansę na dodatkowa premię.
Z kolei proponowane udogodnienia dla ciężarnych studentek (wedle rządowego programu zamiast się uczyć mają zachodzić w ciążę) oznaczają, że za pierwsze dziecię mają zapewnioną premię i fory w zaliczeniu wuefu, za drugie dziecko mają zapewniony doktorat, a „po trzecim zanim dokumentnie zawalą studia – gwarantowaną profesurę”. To o tyle ciekawe rozwiązanie, że kończy ono wreszcie ze skandaliczną praktyką, że bezdzietne panny i niedoruchadła załatwiały sobie profesurę za nic. Vide Pawłowicz.

I dalej, Gretkowska też się nie oszczędza…
„Ministerstwo Zdrowia, uważa, że zygota ma usta, rozum i mówi. Tego będą uczyć nasze dzieci. Żeby przestały odróżniać rozsądek od choroby psychicznej. My też, mamy wierzyć PiS-owi i jego halucynacjom. Komórki rozrodcze, z braku neuronów, podpowiadają im dla świętego spokoju: „Jesteście zbawcami narodu i dajcie na tacę”.

Znając światłość człowieka, który od pewnego czasu stoi na czele tak zwanego ministerstwa tak zwanego zdrowia, to jeno patrzeć jak zygoty uzyskają prawa jazdy.
„Pisowcy mają nowe hasło przedwyborcze: „Polska jest jedna”. Owszem, jedna dla nich do podziału. Zrobią wszystko, by nażreć się władzy. Ludziom pieniądze rozdadzą, oddadzą swoje nagrody, nawet krew Ojczyźnie by oddali udając honorowych krwiodawców. A tak naprawdę są pijawkami przyssanymi do narodu”. To by uzasadniało tezę o „wstawaniu z kolan”, bo w człowieku który stoi zamiast klęczeć, lepiej krew krąży i łatwiej ją wtedy wyssać.

„PiS uprościł myślenie, zarządza strachem, nie tylko przed emigrantami i ręka w rękę z Kościołem grzebie Polkom w macicach oraz sumieniach. Kościół po upadku Polski jak mafijny alien znajdzie innych głupich do zasiedlenia. PiS też sądzi, że przetrwa słuchając Prezesa, bezdzietnego ojca narodu”. Pytanie jest tylko, dlaczego ojciec narodu jest bezdzietny, ale nad wytłumaczeniem tego fenomenu głowę sobie łamią lepsi ode mnie fajterzy. Jeśli by sprawę potraktować hardkorowo, to być może problem tkwi w tym, że myśli pan prezes nie tą dziurą co trzeba. To tylko przypuszczenie, bez prawa powtarzania dalej.

A w ogóle jest nadzieja, że my króliki i wy królice, przed przystąpieniem do króliczej kopulacji w celach jak najbardziej rozpłodowych (im większy miot tym więcej pincet plus), najpierw wydymamy PiS oraz jego I sekretarza. I nie ważne czy on to lubi, ważne żeby bolało.

Natomiast, „bądź jak Szydło, urodź księdza”, to bezwzględnie najlepsze do tej pory hasło polityczn-satyrycze w tym coraz bardziej smutnym kraju. (r)

%d blogerów lubi to: