Ludzie już czas. Ogarnijcie się!

Warszawa sparaliżowana? Tak owszem, sparaliżowana! Wściekacie się, że nie możecie dojść do pracy, ba, do sklepu nawet trudno jest dość, bo wszędzie barierki, zakazy, nakazy i czarne psy z pałami i z bronią palną. Wściekajcie się dalej, na zdrowie!

Jadąc dziś Ostrobramską mijałem dziesiątki samochodów żandarmerii wojskowej (jechali z Mińska) zmierzające w kierunku centrum. To prawie jak stan wojenny.

Wściekacie się, ale jednocześnie siedzicie cicho i pozwalacie jebanemu kurduplowi z Żoliborza, żeby na de facto prywatną imprezę zajmował całe miasto i paraliżował jego życie.

Wobec lenistwa i niemocy społeczeństwa, ta chujnia wcielona posuwa się coraz bardziej. Coraz bardziej będą spychać nas do defensywy, licząc na to, że nigdy się nie poskładamy i że nigdy nie powiemy stop.

Marzy im się żeby było tak jak na Węgrzech, gdzie narodowo-faszystowska mafia rządzi już niepodzielnie. Czy to jest też ta wasza Polska, z waszych marzeń? To jest niepojęte, jak cynicznie wykorzystując pamięć o ofiarach katastrofy, jakiś niedorobiony psychopata wrzeszczy z drabinki „precz z komuną”, wymyśla ludziom od „gorszych sortów” i wygraża im pięścią. A jeszcze bardziej niepojęte jest to, że owo indywiduum (plus inne indywidua) ma bez mała 40 poparcia w sondażach. To jest nie tylko niepojęte, to jakaś totalna masakra jest.

Ludzie kochani będziemy dalej na to pozwalać? Pogarnijmy się wreszcie. Już czas.

Opublikował/a

Tu jest to samo co w gazetach tylko inaczej. Pewne nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane.

3 myśli w temacie “Ludzie już czas. Ogarnijcie się!

  1. Bo też już nie ma o czym pisać; jeszcze jakieś niedobitki umysłowe, do których rzeczywistość nie dociera, bredzą coś o konstytucji – że zabrania czegoś – i dlatego to, czy tamto pisowcom nie przejdzie. Pozostało, niestety, przetrzymanie tej rewolucji, której zresztą i UE nie zatrzyma, bo dała plamę z Orbanem to i Kaczora będą mogli finalnie pocałować w dupę.
    Ale najgorsze jest to, że i tak lud boży na nich zagłosuje, bo nikt ich nie przebije w długości kiełbasy (wyborczej). Są też jeszcze tacy naiwniacy, którzy majaczą coś o tym, że ludzie idą głosować z pobudek innych niż materialne, że naród swój rozum ma itp. bzdety.
    Nie rozumiem dlaczego Polacy mieliby się w tym względzie różnić od innych nacji które idiocieją w postępie geometrycznym.
    Wszystkim polecam film „Idiocracy” który pokazuje jak niezadługo będzie, a nawet gdzieniegdzie już jest.

    Polubienie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.