ŻYCIE

Kawałki życia: Marta, czopki, zamach

Marta Kaczyńska w najnowszym numerze tygodnika „Śmieci” opowiada jak zmieniło się jej życie po smoleńskiej tragedii. Żeby nie trzymać was w niepewności: no strasznie to jej życie się zmieniło i bywało, że toczyło się ono, to życie, na skraju nędzy a czasem rozpaczy. Co do samej zaś katastrofy to pani Marta (a może jeszcze panna, macie jakieś szczegóły) wyraża opinię taką oto, że dziś ciagle jeszcze nie wie co było przyczyną tej tragedii. Wszyscy wiedzą, ona nie wie! Jeśli plotki o ciąży pani (panny) Marty są nadal prawdziwe, to mam jednak cichą nadzieję, że przynajmniej wie z kim tym razem w tej ciąży jest. To istotne, bo przecież dawniej różnie z tym bywało.

Mądrzy w mowie i piśmie przepowiadają, że już wkrótce tzw. Kukiz’15 trafi na śmietnik historii. To idealne miejsce dla owej zgrai pomyleńców, wydmuszek i outsajderów trapionych przeróżnymi schorzeniami i nałogami. O tym, że są na ścieżce i kursie wskazywały by ostatnie badania sondażowe. Obojętnie kto by je robi, towarzystwo balansuje na granicy 5% gwarantującej wejście do sejmu. Odpływ wyborców jest oczywisty, co oznaczało by między innymi, że niektórzy wyborcy zaczynają po prostu przeglądać na oczy. Innymi słowy biomasa z wolna się cywilizuje. Mieli być czopkami PiSu, ale wygląda na to, że teraz do dupy nikt ich już nie chce włożyć.

Okazuje się że ochrona Pana Kurdupla kosztuje jakieś 150 tysięcy złotych miesięcznie. Nie wiem czy to dużo czy mało, acz wiem, że Kurdupel panicznie się czegoś boi. Zagadkę po części rozwiązała Beata Mazurek (ta od trzymania laski). „Chronimy i będziemy chronić prezesa PiS Jarosława Kaczyńskiego; potencjalny zamachowiec nie wybiera dni tygodnia” – wyznała na twitterze. No, ale powiedzcie mi drodzy parafianie, oraz ewentualnie bywający tu przedstawiciele pisbiomasy, kto by Pana Kurdupla chciał utłuc? Toż to niewyobrażalne, bo wszyscy kochamy naszego Kurdupelka a nawet serdecznie go nienawidzimy! Zachodzi więc podejrzenie, że to jakiś chamski przewał, bo finansowanie własnej ochrony i prywatnych przejazdów z partyjnych środków, zwłaszcza w przypadku całkowicie zmyślonych i nieistniejacych zagrożeń, jak najbardziej na przewał wygląda. Poza tym umówmy się, wielkich Polaków się nie zabija, bo jeśli już, to wielcy Polacy (niektórzy) zabijają się sami. A potem stawia im się pomniki.

Na koniec coś wprost z psychiatryka. Oto scena zamachu na papieża, żywcem wzięta z tzw. misterium fatimskiego w Ostrowie. Mocna rzecz. Zobaczcie w jak jebniętym kraju żyjecie.

1 komentarz dotyczący “Kawałki życia: Marta, czopki, zamach

  1. wujcio

    Czy tym melexem powozi Karski?

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: