EXTRASY NIENAWIŚĆ

Nieagresywny wykład o skuteczności

Na antenie Radia Maryjan, Joachim Brudziński, gość o aparycji i mentalności dresa z przedmieścia, a przy okazji niestety szef MSWiA, tak tłumaczył „ataki na ojca Tadeusza Rydzyka i prezesa Jarosława Kaczyńskiego”.

„Nie ma w Polsce dwóch bardziej obrzucanych kłamstwami osób. Dlaczego? Bo są skuteczni.”

No więc po pierwsze… Ten Rydzyk, żaden tam „ojciec” (chyba, że czegoś nie wiem), tylko ksiądz, zwykły klecha i katabas jednym słowem. A po drugie akurat on rzeczywiście jest skuteczny i rację ma Jojo mówiąc, że „dociera do ludzi chorych, samotnych, cierpiących, ale również do naszych rodaków za granicą”. Ależ oczywiście, dociera i to bardzo skutecznie, metodycznie wyciska z nich ostatni grosz, w zamian wciskając kit o zbawieniu i Chrystusie.

Dziwi mnie jedynie to, że Rydzol, jego radio oraz telewizja, wycierając sobie ryja tymże Chrystusem, atakują jednocześnie Żydów gdzie się da i jak się da podsycają antysemickie nastroje, ale być może to właśnie pośrednio dowodzi, że Jezus nie był Żydem, tylko jednak góralem z Podhala. Ja naprawdę nie ściemniam, watek ów podnosi całkiem spore grono słuchaczy Radia Maryjan. Osobiście słyszałem kilkukrotnie głosy o polskich jakoby korzeniach Jezusa Chrystusa.

Natomiast dalej ciągnąć wątek skuteczności, to pan w rzeczy samej Rydzyk tak znacząco ją dopracował, że teraz zabrał się już za równie sprawne i skuteczne obrabianie kasy państwa. W tym sensie też rozumiem zachwyt pana Jojo panem Rydzykiem, bo obaj mają pewne wspólne cechy charakteru a nawet hobby. Rydzyk obrabia nas teraz, Jojo czynił to drzewiej, acz na znacznie mniejszą skalę.  Jeden czyni to (na razie bezkarnie), drugiego przyłapano i ponoć winy wszystkie odpokutował.

Jeśli zaś by opisać skuteczność Kaczora, to sprawa jest po mojemu dużo bardziej złożona.

Fakt, pan Kaczor dość skutecznie zarządza zgrają meneli, ale ponieważ to jako się rzekło menele, intelektualnie mocno przytłumione a czasem nawet upośledzone, to zarządzanie nimi jest raczej proste i mało skomplikowane. Trzymanie za krawat bandy naspidowanych przygłupów, nie jest więc wedle mojej opinii czymś wyjątkowym i zasługującym na uznanie. Nie chciał bym też, choćby z braku miejsca, analizować tu jakoś szczegółowo inne przejawy teoretycznej skuteczności prezesa, bo to czcza robota i psu na budę przydatna. Jaki jest ten pies każdy widzi. Jedyne co zasługuje na jaką taką uwagę a może nawet uznanie, to skuteczność z jaką udało się wmówić ludowi, iż jedyna sfałszowaną przez bezpiekę teczką, będącą teraz w posiadaniu w IPN, jest teczką wodza, prezesa i naczelnika Kaczyńskiego. To naprawdę zacny numer i za to wszystkim należy się wyrazy uznania. (r)

1 komentarz dotyczący “Nieagresywny wykład o skuteczności

  1. Anonim

    Jesli Jarosław wpadł na pomysł, zeby poobcinac swoim pensje, to mogą byc tego następujące przyczyny. Pierwsza, ze dziadek na stare lata zdziecinniał do reszty, bo uważa że ludzie kupią taki pusty gest. Albo – ma swój elektorat za debili, którzy łykną każde gówno, zmyłę, pierdołę. I właściwie za bardzo by się tu nie mylił, mysle oczywiscie o twardym elektoracie… Trzeci, że ma za nic swoich slugusów i uwaza, ze pajacom do ponoszenia ręki wystarczy rzucic ochłap w stylu tysiąc dwiescie, a jak się nie podoba to spadac, bo przyjdą inni i zrobią to za tysiąc sto… I tez by się za bardzo nie mylił… Tak czy siak, kacze królestwo sypie się?

    Polubienie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: