KULTURA&MEDIA

Dość opluwania polskich patriotów

Jeśli by wziąć pod uwagę stosunek władz do pewnego rodzaju patriotyzmu, oraz stosunek do mediów, zwłaszcza do tych jeszcze nie wyzwolonych spod zazwyczaj niemieckiej, ale i amerykańskiej okupacji, to KRRiTV gdyby była konsekwentna, powinna natychmiast ukarać TVN za szkalowanie patriotów.

◊◊◊

Na potępienie zasługuje posługiwanie się prowokacją i esbeckimi mówiąc wprost metodami, celem skompromitowania organizacji, z założenia patriotycznej. Takie praktyki i taka postawa powinny być surowo karane. Nic tu nie usprawiedliwia mediów, nic nie tłumaczy dyskwalifikujących sposobów zdobywania popularności.

To co zrobił »Superwizjer« jest ohydne. Udało się bowiem w sposób tajny, podstępny, agenturalny w istocie, przeniknąć do środowiska najbardziej zagorzałych i szczerych patriotów. Telewizyjni najemnicy z TVN posługiwali się na dodatek ukrytą kamerą, a powiedzcie, czy uczciwi ludzie i uczciwi dziennikarze i prawi obywatele, posługują się ukrytą kamerą? No ni chuja raczej! To przecież czysta bolszewia i esbecja!

Kto Moi Mili uwierzy, że faktycznie wydarzyło się to, co pokazali potem w telewizorze?

A może to była ustawiona za pieniądze, szopka, teatrzyk dla naiwnych, realizacja rozkazu z Brukseli, by za wszelką cenę kompromitować środowiska czysto polskie, narodowo odpowiedzialne, patriotycznie zaangażowane, sprzeciwiające się brukselskiej okupacji i pacyfikowaniu naszego kraju przez lewackie ośrodki władzy. Napisali scenariusz, zapłacili za statystów i kostiumy, pomówili, zniszczyli, zohydzili, zdeptali, opluli a Soros szczodrą ręką za to wszystko zapłacił.

Więc Krajowo Rado od tej Radiofonii, apeluję o ukaranie stacji za nieprawdziwy, zafałszowany, ustawiany pod brukselską publiczkę, trafiający w gusta totalnej opozycji i dający tej opozycji amunicję, obraz patriotycznych postaw polskiej młodzieży. Po tym co TVN zrobił przed sejmem w grudniu 2016 roku nie można mu już ufać. Widzieliśmy wszyscy na co ich stać. Panie ministrze Ziobro pomylił pan kierunki śledztw!

• CZYTAJ>>>Odcienie patriotyzmu

A teraz żeby zmylić przeciwnika, zmiana tonu! Oto cytat z wypowiedzi Winnickiego, de facto przedstawiciela [———-] sejmie:

„Zapraszam pana Zandberga i zapraszam Razem do poparcia projektu tej ustawy. Projektu ustawy, który prezentujemy w sejmie. Czy również neokomuniści z Razem poprą ustawę która penalizuje kult Lenina i Stalina? To jest pytanie”.

Nie panie Winnicki, pytanie jest zupełnie inne. Powinno ono bowiem brzmieć tak: czy również kościół, z panem Gądeckim i panem Polakiem na czele, poprze ustawę która penalizuje kult Lenina i Stalina? [••••] Czy jednocześnie zakaże wpuszczania faszystów do kościołów i ostro zabierze się za upominanie a może i karanie księży jawnie wspierających faszystów i uczestniczących w ich spędach.

Pytanie jest również, co kościół zamierza zrobić, aby ta słynna i ponoć najważniejsza dla polskiego katolika Matka Boska Częstochowska, nie musiała dalej oglądać stojących przed nią zwyrodnialców? Kto w ogóle ich wpuścił do tej świątyni i dlaczego Paulini są nietykalni i nieprzemakalni? Czy to aż takie głupki, że nie wiedzą co czynią?

Poza tym jeśli ten Winnicki  w swym apelu napomina o kulcie Leninie i Stalinie, jednocześnie świadomie jak sądzę pomija kult Hitlera i na dodatek nie widzi różnicy między regularnymi faszolami, a normalną, lewicową, żadną tam neokomunistyczną formacją polityczną Razem, to jest po prostu tępym, chrościatym siusiakiem.

• CZYTAJ >>> Spalił Żyda, spali innych 

2 komentarze dotyczące “Dość opluwania polskich patriotów

  1. To też wina Tuska,a pewien tchórz siedzi sobie na Żoliborzu i zawije se sreberka

    Polubienie

  2. Pożal się Boże patrioci !

    Polubienie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: