POLITYKA

Zerwała się pisbiomasa ze smyczy

To oczywiste, tak jest jak się luzuje te smycz i zdejmuje kaganiec nie tym co trzeba.  W Krakowie pisbiomasa tak się zagalopowała z obroną Macierewicza, że z braku laku dostało się staremu Dudzie. 

Synek nalegał na odwołanie Macierenki, knuł i dołki po dnim kopał, układał się z Kaczorem i dopiął swego. Skasowali najlepszego Polaka! My – wrzeszczał tłum – nie chcemy takiego prezydenta. Niech pan powie synusiowi – to do starego Dudy – że nie będziemy na niego głosowali, bo to zdrajca i sprzedawczyk.

Kolega Antoniego z grupy terapeutycznej Anonimowych Schizofreników, działacz miejscowego, krakowskiego klubu Gazety Wolskiej, bliżej mi nieznany Stanisław Markowski piał z rozpaczy łzy roniąc:

„Odwołano najbardziej wiernego Polsce, Kościołowi, moralności. Wytrwały, wierny, nie do złamania, samotnik. Nie było do niego dojścia. I nagle, nie obcy, którzy mu podcinali opony w samochodzie, narażając na śmierć, nie ci go odsuwają od stanowiska, które jest na wagę złota.”

I tak sobie to czytam i tak sobie też myślę, że co tam jakiś Jezus Chrystus, brudny Żyd z zadupia. Nic to, małe miki. Natomiast Antoni to jest dopiero Chrystus! Mucha nie siada. Tamtem poświęcając się dla potomnych umarł na krzyżu, ten też się poświęca, ale jakoś ocalał, bo mu ci od opon – jeśli wierzyć temu Markowskiemu – źle je poprzecinali. Możemy mówić o pechu. Na drugi raz prosiłbym jednak o powtórzenie numeru z krzyżem. Pewniejszy.

No, a tak ogólnie to pociesznie się robi i jakby nieco optymistycznej. Wierze w to, że się pozagryzają!

Już na całego wydzierają na siebie mordy, już wzajemnie obrzucają się gównem. Ci od Szyszki (pseudoekolodzy zorganizowani przez służby), ci od Radia Maryjan (zjeby zmanipulowane przez Tadka), no i wspomniani od Gazety Wolskiej – zjednoczeni w poczuci zdrady, szczerzą kły i zabierają się za kąsanie łydek. Tak trzymać chłopcy i dziewczynki! Kibicujemy wam i trzymamy za was kciuki. Wyrżnijcie się nawzajem, oby szybko.

3 komentarze dotyczące “Zerwała się pisbiomasa ze smyczy

 1. Andrzej Brochocki

  Nic dodać, nic ująć Revel. Niech rzeczywiście sami się wyrżną, w tym nadzieja, bo ta nasza opozycja coraz bardziej daje dupy. I to komu? Wstyd, nie oglądają się za siebie? To gwarancja bezpieczeństwa.

  Polubienie

 2. Stefan

  Wobec braku opozycji parlamentarnej pozostaje nadzieja w ulicy i samozaoraniu szajki Kaczyńskiego

  Polubienie

 3. tonette

  Wcale nie zdziwiłbym śię jeśli teraz Soros zainwestowałby w nowy odłam PiSu pod „światłym” kierownictwem Sz.Antka.Kto wie czy nie pojawią się zdjęcia wielkiego magnesu i Putina instalującego bombę termobaryczną.prosto z Haify.Skoro nie ma zbytu na koszerne testamenty krakowskie to mają wolne moce przerobowe.A jakoś Antka trzeba uwiarygodnić.

  Polubienie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: