Agenci, lewacy plus zomowiec z Pałacu

W mowie pożegnalnej, przedwczorajszej, wygłoszonej dla wąskiego grona, pan były minister Macierewicz, który tak na marginesie w wojsku dorobił się także ksywki Szmaciarewicz, nie zawiódł oczekiwań. Niektórzy płakali jak go słuchali.

Mowa był piękna. Miał powiedzieć:

„… gdybyście odmówili wyjaśnienia tragedii w Smoleńsku i okoliczności śmierci Prezydentów RP i Żołnierzy to byłoby tak jakbyście zapomnieli o tych spod Monte Cassino i Tobruku. Pamiętajmy o wszystkich”.

No patrzcie, wystarczyły te dwa krótkie zdania, by mieć kolejny, niepodważalny dowód na to, że stan zdrowia Antoniego jest fatalny. Trzeba mieć całkiem nieźle nasrane we łbie, żeby w ogóle zestawiać z sobą tak odległe i niepasujące nijak do siebie wydarzenia. Dramat żołnierzy na polu walki i efekt samobójczej w gruncie rzeczy katastrofy, będącej tylko i wyłącznie efektem niechlujstwa i skrajnej nieodpowiedzialności.

Oczywiście jeśli słowa Macierewicza są prawdziwe, bowiem cytuję je za niejakim panem Cenckiewiczem, a ten nie od dziś jest znany z wyjątkowej słabości do konfabulowania. Ale jak znamy Macierewicza, to jesteśmy w stanie w to uwierzyć, a poza tym może w ostatnich dniach była promocja na wazelinę i pan profesor załapał się niskie ceny.

Ale co tam Cenckiewicz..

Oto inny zjeb, tyle że w kiecce, też dał uroczy jak zawsze popis wylizywania jajek (panie obyte w relacjach męsko-damskich chętnie bym dopytał czy to przyjemne). Chodzi o tę Pawłowicz. Zdaniem posłanki PiS, za odejściem „najwybitniejszych ministrów Rzeczpospolitej” nie stoją „służby i lewactwo„.

„Panom Ministrom Janowi Szyszko, Witoldowi Waszczykowskiemu i niezłomnemu Antoniemu Macierewiczowi, których – niestety – służby i lewactwo znowu pokonały, za ich służbę Polsce, moi wyborcy i ja – DZIĘKUJEMY! Czekamy na Wasz powrót do służby Naszej Ojczyźnie…”.

Kurwa, skąd oni biorą tych wariatów?
Rozumiem, że skoro zmianę forsuje boski Mateo, akceptuje Kaczyński a podpisuje i dekoruje Duda (który już od dawna stoi po stronie ZOMO), to mamy do czynienia z prominentnymi przedstawicielami służb zakolegowanych z lewactwem. No tak to sobie Krycha wymyśliła. Nie wiem co ta Krycha wczoraj piła i co żarła i co pokątnie w kiblu paliła, ale ewidentnie jej to zaszkodziło. Dziewica konsekrowana: ma w głowie dokładnie to samo co między nogami. I autentyczny strach mnie przeszywa kiedy sobie pomyślę, co to było kiedy – hipotetycznie – Antoni i Krycha mieli wspólne potomstwo. [•••] Bo nie ważne jest kto Macierewicza posunął, liczy się to, kto go posuwa (to taki żarcik).

 

Niewątpliwie ciężkie dni ma przed sobą  „prawdziwa prawica”, której emanacją są „niepokorni” publicyści. Tak moi mili, Sakiewicz, Kania, Hejke vel Gójska vel Rachoń, Piekarczyk, wszyscy oni płaczą. Mężczyźni obiecali, że będą w pokucie i  żalu pić na umór, kobiety zaś, że powstrzymają się od seksu, nawet tego ulubionego, przygodnego. Są jednym słowem w szoku!

Jeśli pominie się tych agentów WSI i lewaków (Krycha już temat spaliła), to z pewnością do zdrady rękę przyłożyli inni. Bloger Ścios (to kryjący się pod tym pseudo Mariusz Marasek szef Centrum Eksperckiego Kontrwywiadu NATO, nominat i przydupas Antka) napisał nawet: „lokator Pałacu i wykonujący jego polecenia prezes @pisorgpl sprzedali prawdę o Smoleńsku i bezpieczeństwo Polaków za michę soczewicy”. Prawie się z nim zgadzam, acz odmienne mam nico zdanie na temat Smoleńska i bezpieczeństwa. Ale to nieistotne szczegóły, bo najważniejszym jest, że „zwyciężyła kłamliwa narracja Tomasza Piątka, GW i TVN”, a minister Macierewicz poległ na polu chały. Cześć jego pierdolonej pamięci!

Ale tak naprawdę, to najbardziej osobiście żałuję pana Waszczykowskiego. Jego brak w ekipie dobrej zamiany będzie bardzo bolesny. Poważnie ucierpi na tym zwłaszcza potencjał kabaretowy tego rządu. Na pewno nie będzie już tak śmiesznie jak było, chociaż być może dziś trudno jeszcze cenić kto i w jak krótkim czasie będzie w stanie zastąpić tego ewidentnego debila. Parę poważnych kandydatur rysuje się bowiem na horyzoncie, ale jeszcze poczekajmy, jeszcze się nie śpieszmy…

Opublikował/a

Tu jest to samo co w gazetach tylko inaczej. Pewne nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane.

5 myśli w temacie “Agenci, lewacy plus zomowiec z Pałacu

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.