Śpiące królewny. Błędni rycerze

Jeśli weźmie się pod uwagę tylko ostatnie dwa lata, to nie wypadacie Drodzy Koledzy na tyle poważnie, aby poważnie was traktować. Niestety!

Nosiliście za nimi siatki z zakupami, nad głupimi zazwyczaj łbami rozpościeraliście parasole, chroniliście ich wychudzone i trzęsące się ze strachu dupy (a bać to oni się boją, jak nikt jeszcze się nie bała, całkiem słusznie zresztą), dbaliście też o to, żeby pupil nie dostał jajem, albo jakieś konfetti go nie trafiło, no i czego doczekaliście się w zamian?

Rozwiążą was jako niegodnych, nieprofesjonalnych, niepotrzebnych, do których nie można mieć zaufania. Jesteście – wedle pewnego chujka z Legionowa – śmieciem, który można zmieść na szufelkę i wyrzucić do kubła. Ten chujek uznał, że nadajecie się tylko do piachu.

Tak, w tych ostatnich dwóch latach, daliście parę razy koncertowo dupy, no ale z drugiej strony rozumiem, że po nastaniu tej „dobrej zmiany”, dziś połowa z was to chcący dobrze amatorzy, a chciejstwo plus znajomości, to nie są najlepsze kwalifikacje do zostania oficerem ochrony.

Was, starych borowików, którzy jakimś cudem ocaleliście, wystawili do wiatru. Obiecywali złote góry, a skończycie w przysłowiowym dole z wapnem. Ograli was jak dzieci. No i co koledzy z BOR, opłacało się narażać własne życie i zdrowie dla chronienia dup tej neokomunistycznej bandy jełopów? Mądre niby z was zawsze były chłopaki, ale wniosków to wy żadnych nie wyciągacie koledzy. Śpiące z was królewny. Dzyń, dzyń, budzimy się!!!

Opublikował/a

Tu jest to samo co w gazetach tylko inaczej. Pewne nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.