POLITYKA

Miażdżymy Unię autorytetami!

Trwa samorzutna, absolutnie przez nikogo nie sterowana, ofensywa „obrony dobrego imienia” ojczyzny naszej brutalnie deptanej przez unijnych lewaków.

Grupa 15 naukowców, dodajmy „wybitnych naukowców”, bo tylko wybitnych polskich naukowców stać na obronę wybitnych osiągnięć polskiej kontrrewolucji demokratycznej, otóż ta grupa naukowców, nie mogła dalej milczeć. I zredagowała list „miażdżący” rzec jasna inspirowanych przez Tuska wrogów Polski, którzy stoją za decyzją Komisji Europejskiej o uruchomieniu wobec nas artykułu 7.

Ci wybitni i oczywiście absolutnie niezależni uczeni, o otwartych umysłach i głębokich kieszeniach apelują, aby nie ulegać presji unijnych urzędasów i bronić rzeczy dla Polski fundamentalnych.

Sygnatariusze bumagi adresowanej przede wszystkim do zachodnioeuropejskich środowisk naukowych, stawiają śmiałą tezę, iż zmiany w sądownictwie proponowane przez PiS są koniecznością, bo nikt tak jak my nie rozumie istoty europejskich wartości, a w związku z tym robimy wszystko, by w ten nurt europejskich, drogich naszemu sercu wartości jak najszybciej i najgłębiej się wpisać. No tacy żartownisie z nich!

Czytamy w liście:

„Nasz obecny system sądownictwa reprezentował dotąd jedynie jeden z ostatnich bastionów komunizmu w Polsce. Chcemy to zmienić, być wolnym krajem”.

Nie dość że żartownisie, to jeszcze obdarzeni ogromnym talentem, Pietrzak już może czuć się zagrożony!
Naukowcy zwracają się też do adresatów z pytaniami o sens oskarżeń kierowanych pod adresem naszego kraju.

„Zastanówmy się, skąd wiemy, że obecna Polska jest rodzajem dyktatury? Jakie są podstawy, by wierzyć w to, co słyszymy w mediach? Co jeśli kłamią?”

Piszą również, i to całkiem poważnie zdaje się to traktując, że „rząd PiS cieszy się w naszym kraju niesłabnącym i ogromnym poparciem”, a patrząc ba to co robi „można go nazwać prawdziwym szczęściem którym uraczył nas sam bóg”. Tak piszą!

Wszystko zaś kończą niesłuchanie mocnym akcentem, który przekona najbardziej odpornych nieprzekonanych. Do listu dołączają mianowicie kolędę „Lulajże Jezuniu”. Ich zadniem ”dowodzi ona swobodzie przekonań istniejącej w Polsce”.
Kabareciarze pełna gębą jednym słowem!

〉〉〉LOOKNIJ TEŻ TUTAJ: Skansen Polska

List jak zaznaczyłem napisało i podpisało 15 polskich wybitnych naukowców, niekwestionowanych autorytetów od prawa i konstytucji oczywiście, lepszych w całej Polsce nie znajdziecie. Oto oni.

Prof. Stanisław M. Filipek (chemik), prof. Tadeusz Guz (teolog), prof. Jacek Kobus (fizyk), prof. Tadeusz M. Krygowski (chemik), prof. Hubert Lange (fizyk a może i chemik), prof. Tadeusz Mostowski (matematyk), prof. Lucjan Piela (chemik), prof. Leszek Plaskota (matematyk), dr Piotr Romiszowski (fizyk) prof. Kazimierz Rzążewski (chemik), prof. Leszek Z. Stolarczyk (chemik), prof. Sławomir Szymański (chemik), Stanisław Tomczyk (nie wiem kto to, znalazłem tylko jednego, który nie żyje od roku 2014), Iwona Wilczak (chyba farmaceutka) i prof. Krzysztof Woźniak (chemik).

To naprawdę budujące, że lewaków z Unii znów miażdżymy polskimi profesorami i specjalistami tej klasy co ci z Komisji Macierewicza. Serce rośnie a od śmiechu można dostać zajadów.

9 komentarzy dotyczących “Miażdżymy Unię autorytetami!

 1. tonette

  Mam nieodparte wrażenie iż cały ten wrzask produpokratyczny (bo z demokracją niewiele ma wspólnego) ma za zadanie przekonać jewropę,że Polacy to istni barbarzyńcy,którzy chcą zburzyć ten dobrobyt na jaki pracowały pokolenia zachodu.Fakt iż Polaków łatwo podburzyć przeciw każdemu kto się nawinie,za pomocą g.wartych haseł
  znany jest historycznie.Ale można też zauważyć pewne podteksty które wskazują,że IV RP,a raczej jej permanentne obsrywanie, płatne czy dobrowolne, ma na celu zamaskowanie jakiejś większej operacji o zasięgu ogólnoeuropejskim.I na pewno nie mającej na celu dobra Europejczyków.Jednym z argumentów powodzenia tej operacji jest czas,a on akurat nie pracuje obecnie dla jej twórców.Przykładem może być mijający mandat (p)osłów
  lewackich w PE.Biorąc pod uwagę tendencje nastrojów wśród większości krajów UE,to jeszcze kilkadziesiąt zamachów spowodowanych przez „opalonych”,a popłyną na falach gnojówy bez wzgl na to ile Soros zapłaci dziennikarzom.Dlatego Polska ma być tym odgromnikiem.W końcu ilość głupoli wśród polityków w przeliczeniu na hektar lokuje nas w czołówce światowej. Co prawda nie można już Polaków przekupić wyborem następnego papieża na patrona pedofilów,1 obalacz ZSRR okazał się mitomanem,a najważniejszy figurant w UE nie spełnił kryterium inteligencji (choć tak dobrze się zapowiadał).Jedyną rzeczą którą (można,a nawet należy)da się podsycać to megalomania połączona z wiarą w gruszki na wierzbie.Pomyśleć,że Miczurin już tak dawno nie żyje.Dlatego też każdy
  co lepszy pomysł,jakaś kurwa obkłada dodatkiem antykomunistycznym.nawet jeśli na zdrowy rozum wątek ma się do tego jak pięść do nosa.Jest też wątek który znamy od lat,a którego etymologię poniektórzy znają.To słowo judzić,
  znane od wieków.Celują w tym omf „nasi” dziennikarze.Żeby jeszcze byli mniej bezczelni i zarozumiali.Niestety,jak
  każdemu przewróciło się w głowach i co raz częściej ciemny lud uważa,że są oni jedynie polskojęzyczni.Obecna sytuacja społeczna już dawno stała się dwubiegunowa,do czego dążyłi teoretycy i sponsorzy etosu.Ale na dzisięjszą chwilę wahadło,znudzone stagnacją przechyliło się na drugą stronę.Oceniwszy sytuację,należałoby stwierdzić,że
  obecni „żondcy” mają co prawda gorsze kadry,choć nadrabiają zapałem.Obiektywnie mówiąc,etos nigdy nie cierpiał na nadmiar muzgofcuf twierdząc,że nie matura lecz chęć szczera zrobi z ciebie oficera.Najlepiej to widać było w pierwszej połowie lat 90tych.Chociaż tradycje nie giną w narodzie i już PiS „musiał” sięgnąć do rzadko używanej opcji pacjentów.A to tylko dlatego,że PO miała w tym resorcie lekarza o znanej specjalności,a oni musieli być lepsi.
  CBDU.Można ,zgodnie z obowiązującymi trendami, psy wieszać na Pisuarach,ale w przeciwieństwie do poprzedników coś jednak robią.i mają jakieś efekty,chociaż totalna opozycja prędzej zje psią kupę niż dobrowolnie
  to przyzna.Co prawda,gdyby robili mniej kosztownych wygłupów i zatrudnili zwyczajnych,nie koniecznie arcykatolickich fachowców,efekty byłyby o 50% większe.Druga strona medalu takich możliwości nie ma i żeby przykryć swoją 8 letnią indolencję zwekslowała ciężar własnego bezmózgowia na jakże nośny temat demokracji.
  Zapominając przy tym iż wg ich kryteriów była to dupokracja.Już po pierwszej kadencji cuś się zaczęło chwiać,nawet
  jeśli GW i TVN piały z zachwytu.Pewnie dlatego wpieprzyliśmy się tak ochoczo na Ukrainę.A przecież te same pieniądze mogli przeznaczyć na własny program 500+ i wówczas dzisiaj to PO prawdopodobnie by rządziło .Zwłaszcza,że z samego handlu ze Wschodem większość by się zwróciła.No ale posiadanie mózgu podobno nie jest absolutnie potrzebne.Wystarczy przedłużony rdzeń kręgowy.Zaś dziennikarzom znajomość Worda i translacji.

  Polubienie

 2. PiS już przygotował prawo pod stan wojenny. Teraz trzeba tylko pretekstu żeby go wprowadzić. Retoryka tez już podobna jak za Jaruzela.

  Polubienie

  • tonette

   No i dobrze.Powtarzasz banialuki .Obecnie należałoby raczej składać zamówienie na zapasy papieru do drukarek,gdyż wątpię czy ambasady krajów jakże demokratycznych posiadają jeszcze coś takiego jak powielacze.Poza tym demokracji pilnują u nas wojska NATO,więc nie siej paniki.A przecież jeszcze kilka lat temu była taka redachtorka Polsatu która twierdziła,że rosyjskie czołgi są za Otwockiem i do dzisiaj nie przeprosiła.Chcesz ją naśladować?Na marginesie,kopnięcie w dupę skorumpowanego prawnika wcale nie wydaje się być objawem obalania demokracji,a raczej czymś pozytywnym.Cóż,polecam porzekadło o miejscu siedzenia.

   Polubienie

  • Polak2

   Tonette to ty powtarzasz banialuki. Za często oglądasz reżimową telewizję. Żeby przywalić nieuczciwemu sędziemu nie zmienia się całego ustroju państwa.

   Polubienie

 3. Patrząc po specjalnościach tych profesorów to między nimi a PiS jest wyjątkowa chemia

  Polubienie

 4. tonette

  @Polak2.Chyba jesteś niepoprawnym optymistą.Na jednym z podobnych blogów (http://stary-bob.blogspot.com),
  jest przykład,dość obrazowo potwierdzający twoją naiwną tezę.Co prawda niezbyt często oglądam inkryminowaną TVP,ale uważam,że TVN jest równie prawdomówna.Po prostu obie strony,z braku rozumu dorwały się do hasła (o zgrozo komunistycznego) kto nie z Mieciem tego zmieciem.Może więc spróbuj wykorzystać swój własny rozum.
  Chyba,że za dużo wymagam.Tyz prowda.

  Polubienie

 5. embercadero

  Romiszowski i Lange to też chemicy. Ta piętnastka to w ogóle w większości kwiat wydziału chemii UW. A raczej emerytów wydziału chemii bo średnia wieku mocno po siedemdziesiątce. Zachodze tylko w głowę kto to pisał że wyszedł taki ponglish, większość z nich zna dobrze angielski, pracowali w US itp. Może ten Filipek to pisal, jego znam tylko z widzenia.

  Polubienie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: