ŻYCIE

Kawałki życia: Łże-prawnik, Piłsudski i rzeź pejsów

Adrian jak za swoich najlepszych czasów. W wysokiej formie. Twardym w słowach, śliskim w działaniu. Jeśli chodzi o poziom bredzenia to naprawdę światowa czołówka i można się cieszyć, że po chwilach słabości znów odzyskał właściwy pisowski pion. Kiedy z patosem i z powagą mówił z sejmowej mównicy o „scalaniu nas jako wspólnoty” i „konieczności wprowadzania przejrzystych procedur wyborczych”, parę korytarzy dalej spacyfikowana przez jego kolesi komisja, w pocie czoła pracowała nad wypaczeniem demokratycznego systemu wyborczego. Mówiąc to po raz kolejny dowiódł, że jest człowiekiem wyjątkowo śmiesznym i żałosnym a przy okazji cynicznym, prawo mającym za nic. Jako doktor tego prawa (LOL) powinien to wiedzieć i rozumieć, toż to przecież podstawy. No chyba, że jak o tym uczyli, akurat był na wagarach.

Kuśtykający Kaczyński jak nie może gdzieś przyjść, to listy pisze. Listem więc uraczył uczestników koncertu w 150. rocznicę urodzin Piłsudskiego, który wczoraj odfajkowano w Teatrze Palladium w Warszawie. „Ja i mój brat uważaliśmy się, (…) za kontynuatorów myśli marszałka Józefa Piłsudskiego; zawsze najważniejsze było dla nas myślenie w kategoriach państwowych”. Niestety Lech w chwale odpłynął w zaświaty, a Jarosław zadaje się dalej wczuwa się w wymyśloną rolę. Ale nam się kurwa Piłsudski trafił. Za tamtego Piłsudskiego to ten, dawno by już w Berezie siedział.

Aktorka Szczepkowska która już raz obalała komunizm, będzie musiała go obalać ponownie. Wynika to z jej wpisu na FB. „Na Komisji Sprawiedliwości prowadzonej haniebnie przez Stanisława Piotrowicza, pod koniec obrad, które zatwierdziły haniebny projekt ustawy o SN, ktoś z PiS powiedział – teraz powinna tu wejść Joanna Szczepkowska i powiedzieć, dzisiaj skończył się w Polsce komunizm. Chciałabym teraz zacytować słowa posła Jarosława Kaczyńskiego: „nie wycierajcie sobie swoich zdradzieckich mord nazwiskiem” osoby, która nie chce mieć z Wami nic wspólnego. (…) Mam nadzieję. że będę mogła kiedyś ogłosić koniec bezprawia PiS-u”. Pani Joanno, tak jak nigdy się z panią nie zgadzałem, tak teraz wyjątkowo i z ochotą się zgodzę. Wytępimy skurwysynów do trzech pokoleń wstecz. Jeszcze tylko chwila! A to kłamstwo z 1989, z tym komunizmem, który niby się skończył, wspaniałomyślnie pani wybaczam!

To może być niezła beka. Oto Warszawski Sąd Okręgowy nakazał portalowi izraelskiej gazety The Jewish News usunięcie zdjęcia z antypolskim ponoć napisem. „Złote pierścionki odebrane ofiarom zbrodni obozu Buchenwald i wykorzystane na rzecz prowadzonych przez nazistów działań wojennych. Podczas Holokaustu majątek Żydów był konfiskowany, a wielu z nich nigdy nie doczekała się sprawiedliwości”. Jeśli ktoś mi powie co w tym podpisie pod zdjęciem jest antypolskiego, stawiam duże piwo. Nasi speca od świtu do nocy broniący tak zwanego „dobrego imienia” dopatrzyli się tu sugestii, że jakoby Polacy są współwinni holokaustu (swoją drogą, to strasznie nas ten holocaust boli i mierzi). Zainspirowany przez Redutę Świrskiego sąd orzekł, iż skro internet ma zasięg globalny, to teksty tam publikowane, mogą także „obrażać mieszkańca Polski, który z kolei może pozywać zagraniczną prasę przed polskim sądem”. No i na tej podstawie zapadł wyrok. The Jewish News ma trzy dni na usunięcie zdjęcia!!!. Już słyszę ten głośny śmiech, od którego wręcz jarmułki z głów spadają. A jak nie wykonają tego wyroku, to co? Napadniemy na nich i rozjedziemy ich czołgami, czy może Świrski pojedzie tam z szablą i osobiście pejsy będzie im obcinał?

4 komentarze dotyczące “Kawałki życia: Łże-prawnik, Piłsudski i rzeź pejsów

 1. Golda Meier

  Nie znasz Świra. On potrafi obrzezać już obrzezanych

  Polubienie

 2. Były Policjant

  Spokojnie, nadejdzie czas ze tego kieszonkowego Piłsudskiego zamkniemy we Wronkach. Obejdzie się bez Berezy

  Polubienie

 3. Pingback: Kawałki życia: Łże-prawnik, Piłsudski i rzeź pejsów — TABLOID ONLINE – komp13

 4. Na pewno można to czytać z przymróżeniem oka, ale wiadomo wszędzie trochę prawdy jest.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: