duperele EXTRASY

Molesta

Czy ktoś z was, Dobre Dusze, spodziewałby się, że taki porządny obywatel, poseł i jak mniemam Prawdziwy Polak Patriota Marek Jakubiak może molestować kobiety? Bo ja szczerze mówiąc nigdy bym się nie spodziewał i stąd opowieści pani Justyny Smolińskiej między bajki wkładam. Solidaryzuję się tu tym samym z samcem Jakubiakiem, bo wiem że prawdziwy samiec, taki jak on właśnie, nigdy nie molestuje. On zdobywa. I umie walczyć.

— ◊ —

Do kosza też wrzucam teorię, jakoby Jakubiak pozazdrościł sławy Weinsteinowi. No bo to absolutnie trochę za wysokie progi. Jeden produkuje (produkował?) naprawdę dobre filmy, drugi raczej marne piwo (choć alkoholicy i kandydaci na alkoholików mogą mieć odmienne zdanie).

W każdym razie sprawy mają się tak, że bliżej w sumie mi nieznana Justyna Samolińska, działaczka Partii Razem, oskarżyła naszego bohatera o molestowanie. Pan Marek miał jej zaproponować wyprawę do kibla celem pomacania się, a nawet więcej. Gdyby tak faktycznie było, to nie ulega wątpliwości, że pewnie któreś z nich musiało być bardzo zdesperowane. Powstrzymam się od jakichkolwiek komentarzy na temat pani Justyny (nie w moim typie), natomiast bezwzględnie pan Jakubiak ma problem. Na razie tylko wizerunkowy.

Bo nawet jeśli jest niewinny, to kawałek gówna przylgnie do niego na zawsze. Za jakiś czas nikt nie będzie pamiętał, że był niewinny, zaś wszyscy będą kojarzyli, że kiedyś był oskarżony. Sprawę roztrzygnie pewnie sąd, choć szczerze mówiąc, to ani pani Justyna nie ma raczej dowodów na to, że poseł Marek ją molestował, ani też poseł Marek nie będzie w stanie udowodnić że było inaczej. Słowo przeciwko słowu i wszystko będzie zależało od tego, kto lepiej odegra swoją rolę.

Ponieważ trudno mi pisać tekst bez choćby odrobiny należnego niektórym bliźnim jadu, więc złośliwie zauważę, że dla niektórych samców uciekanie się do molestowania, to jedyny sposób na doświadczenie jakiej takiej satysfakcji seksualnej. A jak się jest jeszcze wąsatych Januszem polityki, no to staje się to jeszcze bardziej oczywistym.

→ LOOKNJ TEŻ TUTAJ: Naturalizacja przemocy

Wierzę, że szanowny pan poseł kobiet ma na pęczki, bez płacenia i wymuszania macanek po kiblach, nie mniej stajl and fizis lokuje go mimo wszystko w tak zwanej grupie ryzyka. Jeśli ktoś, kiedyś, widział rzeczonego pana posła, a co więcej, miał okazję zapoznać się z jego poglądami, w tym dotyczącymi równouprawnienia i przemocy wobec kobiet (fiut jednym słowem), plus do tego z wyszukaną elegancją wyrażania myśli (apaszka pod szyją niewiele tu zmienia), no to może zacząć drapać się po głowie i poważnie zastanawiać nad tym, czy aby Justyna nie ma racji.

Źle pojęta jak rozumiem męska solidarność, nakazuje mi jednak trzymać kciuki za pana Jakubiaka, choć szczerze mówiąc nie należy on do tych, którym bym bez zastanowienia rzucił koło ratunkowe na morzu. To i tak dobrze, bo sporo jest też takich, którym nie dość, że bym nie rzucał koła, to jeszcze bosakiem zepchnąłbym pod wodę. Tyle jadu na dziś, kolejna porcja za czas jakiś.

 

1 komentarz dotyczący “Molesta

  1. Pingback: Molesta — TABLOID ONLINE – komp13

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: