ŻYCIE

Kawałki życia: Handel, PiSing plus dieta Jezusa

¤ Jest sposób by sklepy w niedzielę nadal były otwarte. Oddajmy wszystkie supermarkety po zarząd kościoła katolickiego, a wtedy będą one czynne w każdą niedzielę i w każde święto od 6 rano aż do północy. Okaże się bowiem, że ważniejsza od czasu dla rodziny jest praca dla boga!

***

¤ Fundacja należąca do słynnego ojca Tadka, dostała kolejny przelew od rządu. To 600 tysięcy od ziobrowego ministerstwa ziobrowej sprawiedliwości. Kaska pochodzi z tak zwanego funduszu pomocy więźniom. I to jest właśnie zastanawiające. Bo jedyne co Rydzyk może mieć wspólnego z więźniami to fakt, że sam więźniem wcześniej czy później będzie. Były szef więziennictwa Moczydłowski mówi: „Aby ocenić, czy danej organizacji w prawidłowy sposób przyznano fundusze, należałoby wiedzieć, co w swojej ofercie złożyła taka fundacja. Niestety, my tego nie wiemy (…) Fundacja powinna zadbać, żeby to wyjaśnić. Inaczej robi się to śmierdzące”. Panie Pawle, diagnoza nieco chybiona. Rydzyk i jego biznes śmierdzą i zalatują już od dawna. Teraz to już prawdziwy fetor. A tak na marginesie…. To warto by zacząć budować jakiś PiSing PiSing.

***

¤ Ojciec Leonard i ojciec Franciszek, będąc w gościnie u sióstr elżbietanek w Puszczykowie (oj co tam musiało się dziać: dwóch dorodnych samców i całe stado nieokiełznanych samic) przy okazji próbowali wyjaśnić mi co jadł kolega Jezus po tym jak cudownie zmartwychwstał. Pięknie to chłopaki opowiedzieli (ewidentnie przy okazji coś pili i coś palili), ale pominęli zasadnicza zdaje się kwestię. Jadł co jadł, jego sprawa, ale mnie najbardziej interesuje czy wydalał? Może wrócą do tego w następnym odcinku.

***

¤ Artysta Maleńczuk o tzw. Marsz tzw. Niepodległości, a w zasadzie o jego uczestnikach: „Nikt przy zdrowych zmysłach nie wziąłby dziecka. Ja bym nie wziął. Ktoś, kto bierze dziecko w takie miejsce, jest nieodpowiedzialny. To banda pijanych faszystów, która może komuś zrobić krzywdę. Zawsze tak było, że Polacy to rasiści. Wszyscy”. Nie wiem czy sprzedaż płyt Maleńczuka od teraz wzrośnie, ale jestem pewien, że uwielbienie jakim popprawica daży artystę sięgnie zenitu.

***

¤ Biorąc pod uwagę szczególny rodzaj sympatii jaki łączy reżysera Polańskiego z pispaństwem polskim, jestem zdziwiony, że po śmierci Charlesa Mansona nie ogłoszono jeszcze żałoby narodowej.

8 komentarzy dotyczących “Kawałki życia: Handel, PiSing plus dieta Jezusa

 1. To ujawniły się dwie nowe gwiazdy polskiego kabaretu !!!

  Polubienie

 2. Polonus

  Pieprzony grzeszniku bedziesz się w piekle smazył za to wypisujesz. Jak mozesz tak o Chrystusie Panie Naszym pisac? Obys zdechł jak najszybciej

  Polubienie

  • O Chrystusie PANU naszym – niedouczku katolicko-patriotyczny.

   Polubienie

  • Syn Wojtyły

   @Darek: To rzeczywiście jakiś polonus (IP Nowy Jork) więc języka polska to już trudna dla niego języka. Musisz zrozumieć.

   Polubienie

 3. Anonim

  co oni tam cpaja

  Polubienie

 4. Anonim

  Mętnie niejako

  Polubienie

 5. Skąpitalist

  Grunt to pełnia zadowolenia

  Polubienie

 6. totylkoja

  @POLONUS, rozumiem że nie jesteś Polakiem, wierząc w mitologię żydowską pokazujesz brak poszanowania dla polskiej historii i wierzeń słowiańskich,…jak jesteś tak obeznany w tej mitologi to napisz jak Maryja została zapłodniona? In vitro? chyba nie wierzysz że picie krwi i jedzenie ciała Twojego boga ma jakiś sens, oprócz szerzenia pogańskiego kultu ludożerstwa u Izraelitów?

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: