MEDIA

Fake Man (Fuck You)

Jest taki poseł PiS który wabi się Tarczyński i jest wam zapewne doskonale znany. Słynie – uwaga: fake news – z kontrowersyjnych zachowań, paradowania w damskich płaszczach  i białych skarpetek do ciemnego garnituru (buty koniecznie z kutasikami). Znajomi mówią, że ma też zwyczaj tanią wódkę pośledniej marki przelewać do butelek z dobrym brandem. Ma też wiele innych słabości, ale nich mu tam, kto z nas nie jest choć trochę dziwakiem niechaj pierwszy rzuci kamieniem.

— ◊ —

Pan poseł lubi też walczyć. Chciał już pobić Wałęsę, a każdego kto na niego źle czyli lekceważąco spojrzy, wyzywa „na solówkę”. No taki lekki pojebaniec, ponoć jednak nie groźny.

Teraz pan poseł walczyć postanowił z fake newsami. Od wiosny pracuje nad ustawą, która miała być gotowa jesienią, ale mimo, że już prawie zima, to czepiać jednak nie ma się o co, bo szczerze mówiąc nigdy i nigdzie nie powiedział o jesień którego roku chodzi.

Ustawa ma być batem na media, bo za za rozpowszechnianie fake newsów trzeba będzie zapłacić karę w wysokości nawet 5 milionów złotych. Tarczyński argumentuje:

„Jeżeli jakakolwiek redakcja manipuluje, to powinna za to odpowiedzieć (…) Nie chodzi o cenzurę, ale o walkę z kłamstwem w życiu publicznym”.

Jakkolwiek mądrze by to nie brzmiało, to wbrew pozorom samobójczy to pomysł, dowodzący zresztą, że Tarczyński to prawdziwy błędny rycerz, który w ogóle nie zdaje sobie sprawy z tego, który wiatrak atakuje, czy aby nie ten pod ochroną.

Bo gdyby jego słowo stało się ciałem, czyli ustawa zaczęła obowiązywać, to na przykład taka telewizja publiczna, poszła by z torbami po pierwszym miesiącu jej obowiązywania.

Nie wiem co Tarczyński czuje do Kurskiego, dlaczego go nie kocha i dlaczego chce mu zatopić firmę, ale na pierwszy rzut oka tak to właśnie wyglada. Bankrutem będzie też Polskie Radio, bo one pospołu z TVP są prawdziwym kombinatem produkujących niezliczoną ilość fake newsów, znacznie zresztą przekraczając narzucane przez władze normy. To Pstrowscy fake propagandy, absolutni monopoliści!

Oczywiście w tym wszystkim jest pewien mały myk, bo problem w sumie nie polega na tym co mówią i czy kłamią media, tylko kto ocenia i decyduje co jest kłamstwem a co nie.

Zapewne będą to „wybitni eksperci”, a tych jak się domyślamy PiS ma pod dostatkiem. W szatni wiszą płaszcze kolejnych Piotrowskich. Czekając przeto na ustawę o fake newsach, jednego na razie jesteśmy pewni, że pan Dominik Tarczyński, utrzymanek Agi’72 jest zwyczajnym fake manem.

3 odpowiedzi »

  1. Jak ktos chce zaistniec robi wszystko na pokaz, aby zwrocic na siebie uwage. Nie dziwie sie jako, ze duzo do powiedzenia raczej nie ma, procz inwektyw.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.