ŻYCIE

Kobieto, będą ci obowiązkowo zaglądać do cipy

Raz jeszcze wracamy do tego tematu, bo nie dość że bulwersujący, to niesłychanie ważny. Skupmy się na sprawcy całego tego zamieszania, czyli Ordo Iuris, organizacji o charakterze czysto mobbingowym. Plotki mówią, że to oni właśnie chcą, by ministerstwo sprawiedliwości w trybie pilnym zajęło się ściganiem nielegalnych aborcji, a zwłaszcza tzw. turystyki aborcyjnej. A ta , nie ma co ukrywać (i nie ma się co dziwić) kwitnie i ma się całkiem dobrze.

— ◊ —

Wezwany do tablicy pan Ziober nie mówi „nie”, a w zasadzie mówi „tak”, i już za pośrednictwem swojego przydupasa Jarosława Dusia rozesłał odpowiednie instrukcje w teren.

MOBBINGOWCY Z ORDO IURIS KOMBINUJĄ SOBIE TAK OTO

Istnieje taki artykuł 152 kk, który mówi plus minus o tym, że jak udzielisz kobitce pomocy w usunięciu niechcianej ciąży, to państwo ma prawo skierować cię na trzy lata przymusowej odsiadki. I teraz ci nawiedzeńcy żądają, aby owe państwo, którego niewątpliwą emanacją jest niejaki wspomniany tu Ziober, natychmiast zaczęło z tego przepisu korzystać. Choćby dlatego, że jest on do dziś skandalicznie mało wykorzystywany. W latach 2001-14 na podstawie tego paragrafu skazano zaledwie 13 osób, co jest – jak dowodzi dalej Ordo Iuris – „skandalicznie małym wskaźnikiem i dowodem na ignorowanie przez państwo polskie bolesnego problemu zabójstw nienarodzonych”.

Należy więc ścigać i surowo karać wszystkich tych, którzy udzielają pomocy „w dokonaniu zabójstwa na nienarodzonym dziecku”. Czyli podsunąłeś kolego zaciążonej pannie adres kliniki w internecie – udzieliłeś tym samym pomocy w zabójstwie – idziesz na trzy lata do paki. Drogi taksówkarzu, wiozłeś swoją gablotą zaciążoną do kliniki na skrobankę – współuczestniczyłeś w zabójstwie – trzy lata pierdla masz zapewnione. No tak sobie kombinują ci niewyżyci i najwidoczniej niedoruchani pojebańcy.

ALE TO NIE WSZYSTKO. KOBIETY SZYKUJCIE CIPKI DO PRZEGLĄDU!

W nieujawnionej oficjalnie części korespondencji prezesa Ordo Iuris z ministrem Ziobru, znalazła się też sugestia, która jeży włosy na głowie. Ta część korespondencji jest tajna, czyli nie dla opinii publicznej, żeby nie wzbudzać jak rozumiem niepotrzebnej sensacji. Otóż sekciarze ci proponują, by w możliwie szybkim tempie wprowadzić na granicach Polski (w tym na lotniskach) procedury wyrywkowego badania ginekologicznego kobiet będących w wieku rozrodczym, celem stwierdzenia czy kobieta nie poddała się w ostatnim czasie zabronionemu prawem zabiegowi przerywania ciąży. No cóż, jeśli faktycznie żyję w Polsce, w środku Europy na dodatek, to proszę uszczypnijcie mnie, bo wydaje mi się że śnię! Ale ponieważ chyba jednak nie śnie, to z przykrością dużą zauważam, że taką oto Polskę budują nam psychiatryczni odszczepieńcy, cudem uchowany odpad procesu ewolucji, owa wielokrotnie tu już wspominana pisbiomasa, jak zwykle mająca moralne poparcie kościoła, który jak wiemy, kobiecą dupą zainteresowany jest od dawna. 

NOWAK, BIERZ ICH!

Ordo Iuris tak na marginesie, to wymarzony temat dla kolegi Nowaka, bowiem organizacja powstała z inspiracji działających na świecie tzw. Stowarzyszeń Obrony Tradycji, Rodziny i Własności (w skrócie TFP). To typowa sekta o charakterze międzynarodowym, zaliczana przez władze wielu państw, m.in Francji, do organizacji skrajnie niebezpiecznych. W Polsce jak widać ciesząca się jednak nadzwyczajnym zaufaniem i uznaniem ze strony władz, jest nawet takie wrażenie, że władza grzecznie chadza na ich pasku.

Więc panie Rychu drogi, jak pan się już upora z tym Nergalem (a w zasadzie jak Nergal z panem się upora i zwolni pana z przykrego obowiązku ścigania go), no to zbieraj pan czym prędzej dupę w troki, zwieraj pan pośladki, bo z owym Ordo Iuris będziesz pan miał roboty po sufit.

Paniom Polkom zaś szczerze współczuję, gdyż lustrowanie cipki przez prokuratorów Ziobry z niewielkim udziałem komisarzy z Ordo Iuris (albo na odwrót), to średnia dość przyjemność. Chociaż… znam takie które z pewnością będą zadowolone.

19 komentarzy dotyczących “Kobieto, będą ci obowiązkowo zaglądać do cipy

 1. Polak2

  Chyba jestem zbokiem – zdjęcie mi się podoba.

  Polubienie

 2. Nie, to nie może być prawda. Co to jest Iran lub Arabia ze swoja policją religijną czy porąbany bo porąbany, ale jednak kraj w srodku Europy? Sprawdzać kobiety na lotnisku? Chore

  Polubienie

  • Zwinka

   To wszystko może być prawda. Postanowiliśmy nie przyjąć ani jednego uchodźcy, bo kuku potrafimy sobie zrobić sami. Tak już mamy. I bynajmniej nie będzie to pierwszy raz w historii …niestety.

   Polubienie

 3. Cyberwar

  Jak nie pasuje, to won z Polski!!!

  Polubienie

 4. kobiety będą wozić zaświadczenie, od ginekologa o braku macicy, albo innej bezpłodności, ale czy to przejdzie? czarni zafascynowani seksem

  Polubienie

 5. Szpila

  Pierwszym sprawdzającym jest KK – moja żona przez to przeszła.Podczas spowiedzi to było pierwsze pytanie księdza, drugie o zdrady.Wróciła z kościoła zbulwersowana i więcej do spowiedzi nie poszła.

  Polubienie

 6. psychiatra macierewicza

  zabawne, bo jak zaczynały się zabawy ePiSkopatu z zakazem aborcji, to żartowałem sobie, że niedługo będzie wprowadzona godzina policyjna i proboszcz z wikarym będą odwiedzać kobiety w domach i sprawdzać, czy są niewinne. to się dzieje

  Polubienie

 7. Anonim

  TRZEBA DRWIĆ Z EPIS I PIS ! ! ! !

  Polubienie

 8. Czytam te Wasze wypociny i śmiech mnie ogarnia,ale skoro zaczołem pisać to napiszę co o tym myślę.Pierwsze pytanie mam do tego co zowie sie adminem tej strony czy też artykółu.CZY WIERZYSZ W BOGA? Jeśli wierzysz to nie napisałbyś tego gówna.Jesli zatem nie wierzysz to piszesz takie teksty by zdobyć publikę,nie wierzysz w Boga,ateista co sie zowie.No cóż jesteś pustakiem bez czci i wiary.To wszystko co mogę powiedziec na temat tego artykułu.Zabijać nienarodzone byś chciał to czemu ciebie nie wyskrobali,nie byłoby teraz tych pustaków tyle bez czci i wiary.

  Polubienie

  • Przez grzeczność odpowiem: nie wierze w żadnego boga, i lata mi on koło pióra, co jest oczywiste i co wyziera z każdego wręcz zdania publikowanych tu tekstów. Tak samo samo zreszta jak nie wierzę w Marsjan, którzy obok tego samego pióra latają mi z taką samą intensywnością. Ale rozumiem że są tacy którzy w coś wierzyć muszą, i tej przyjemności im nie odmawiam. Wierzcie sobie w co chcecie, tylko trzymajcie się z daleka od tych którzy wierzyć nie zamierzają w nic. Być może jestem ateistą, być może bigamistą lub cyklistą, definiujcie sobie to jak chcecie, wali mnie to. Nie chcę zabijać nienarodzonych (pomijając kwestię powszechnie dyskutowaną, czy można zabić coś co się nie narodziło, czyli z formalnego punktu nie istnieje) bo to zaiste wątpliwa przyjemność, a nawet spora trauma, ale jednocześnie uznaje prawo każdej kobiety do decydowaniu o tym czy i kiedy i co urodzi. Możecie zakazać skrobanek po tysiąckroć, a te co będą chciały i tak się wyskrobią zwłaszcza Was nie pytając o zdanie. Rozumiem że porządni katolicy się nie skrobią i bardzo dobrze bo do tego zobowiązuje was wasza wiara. Nie katolicy, niewierzący czy mocno wątpiący niechaj mają do tego prawo i wolny wybór, choćby dlatego że wasze zasady a w zasadzie fobie z oczywistych powodów nie mogą ich dotyczyć. Powinniście być nawet zadowoleni, bo oni się skrobią, wy nie, więc tym samym was będzie więcej. Górą będziecie. Alleluja! Mnie jak słusznie zauważasz nie wyskrobali i dzięki temu łażę sobie po świecie i jak tylko mogę wkurzam różnych nawiedzonych, których jak widać co niemiara, z dnia na dzień coraz więcej. Wszystkich zaś próbujących mnie nawracać, albo zbawiać staram się stąd przepędzać. Tyle w skrócie by zanadto klawiatury nie zużywać. Shalom bracie.

   Polubione przez 1 osoba

  • ateusz morawer bankower

   Wzrusza mnie u rozmodlonych półgłówków pisanie „Wasze” a potem „pustaku bez czci i wiary”. Ortografia wskazuje na „goroncego patryjote” 😀

   Polubione przez 1 osoba

  • Milenials

   Odwiedziłem sobie profil FB pana Andrzejka i uuuuu… wielka sprawa. Gość ma poważne problemy nie tylko z ortografią.

   Polubienie

 9. seweryn

  Przejdźcie na Judaizm, tam kobieta ma swobodę.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: