duperele EXTRASY

Nergal, pokaż rogi!

Ten Nergal, czyli Adam Darski to trzeba powiedzieć ma mocno przesrane. Zaś najgorsze w tym wszystkim jest to, że ma przesrane w zasadzie tylko przez jednego człowieka. Uwziął się po prostu na niego wyjątkowo upierdliwy psychol. Ów psychol wabi się Ryszard Nowak. Znany wam tropiciel sekt i innych nie istniejących zjawisk. Psychiatrzy bezradnie rozkładają ręce, nakazu leczenia jak nie było tak nie ma.

I to jest to nieszczęście Nergala. Bo gdyby boje i spory toczył z jakimś normalnym człowiekiem to rozumiem, ale potykać się z wariatem? Dziwię się, że do tej pory nie pokazał rogów i po mordzie Nowakowi jeszcze na nakładł, ale Nergal to dobrze wychowany człowiek i przemocą się brzydzi, zwłaszcza w stosunku do chorych i upierdliwych.

Jak zapewne wiecie (sam o tym wspominałem w weekend na Twitterze oraz Instagramie), Adam Darski za sprawą donosu owego Nowaka oraz gdańskiego pisradnego Dudzińskiego, będzie teraz ponownie ścigany przez ziobrową prokuraturę za „znieważenie godła państwowego” czyli wizerunku ptaka. Jego obrońca twierdzi, że nie ma tu mowy o znieważeniu godła, z prostej przyczyny, bo „nie mamy do czynienia z godłem. Jest to pewna stylizacja artystyczna. Z pewnością to, co jest narysowane, nie jest godłem”. Ale jak widać Nowak wie swoje, a prokuratura wie tyle co wie Nowak.

Do „znieważenia” miało dojść na plakacie reklamującym/zapowiadającym cykl koncertów zespołu Behemoth pod wdzięcznym swoją drogą hasłem „Rzeczpospolita Niewierna”.

Jeśli pominie się drobiazgi, to dla Nergala jest to druga poważna potyczka z prokuraturą dotycząca orła, dokładnie tego samego zresztą. Wszyscy pamiętamy też zamęt wokół „sprofanowanej” przez artystę pewnej chrześcijańskiej baśni, ulubionej lektury całej rzeszy zaniedbanych intelektualnie Polaków. Wtedy, normalna jeszcze prokuratura, wybiła tę piłkę na aut, choć nie bez kłopotów, bo Nowak to wyjątkowo upierdliwy przypadek i łatwo nie chciał się poddać. I jak widać się nie poddaje.

Jak będzie teraz zobaczymy, acz stan fizjologiczny (tak, tak…) prokuratury jest taki, że nikt na zdrowy rozum nie jest w stanie przewidzieć wyroku, bowiem rozum tu nie istnieje lub też z rzadka dotyczy niektórych instytucji.

Niewykluczone jednak, że jakiś trzeźwy nadal prokurator (nie wszyscy garną się do robienia laski Zbyszkowi), po odczekaniu pewnego czasu, potrzebnego Nowakowi by się wyciszyć i by zadziałały pastylki, znów sprawę umorzy. Tylko czy to zadowoli Nowaka? Nie sądzę, bo gość jest kreatywny i zaraz wymyśli coś nowego.

Czy można temu zapobiec? Można! Trzeba by tego Nowaka spacyfikować i izolować raz a dobrze, choćby dlatego, że to co on robi, te ciągłe donosy, to nic innego jak chorobliwe, celowe a może i złośliwe nękanie prokuratury. Tak, moi drodzy, aktywność pana Nowaka spełnia kryteria złośliwego nękania, a w związku z tym owa prokuratura ma pełne prawo a nawet obowiązek, zlecić Sanepidowi, albo czemuś takiemu, natychmiastowe odizolowanie namolnego obywatela celem poddania terapii. Wiem, to takie trochę rosyjskie rozwiązanie z tą psychuszką, ale ostatecznie chodzi tu o nasze bezpieczeństwo i zachowanie powagi jednej z najważniejszych, przynajmniej teoretycznie, instytucji w państwie (LOL!). Czyż nie warto więc podjąć ryzyka? Nowak pakuj się!

2 komentarze dotyczące “Nergal, pokaż rogi!

  1. „Ów psychol wabi się Ryszard Nowak. Znany wam tropiciel sekt i innych nie istniejących zjawisk.”

    Sugerujesz, że sekty nie istnieją? Hm. Nie zmiennia to faktu, iż psychol wabi się 🙂

    Polubienie

  2. vannelle

    Smutno byłoby bez wiejskich głupków.

    Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: