Do Pana K.

Drogi Panie Jarosławie, w tym tak pięknym dniu chociaż smutnym, przepełniony miłosierdziem jak nigdy, może i bym poszedł z Panem na kielicha. Byśmy walnęli jakąś lufę albo i dwie na zgodę, acz wiem skądinąd, że pan niepijący, ciężko trawiący i rzygający, uczulony na alkohol podobnie jak i na ludzi.

Więc nie pójdziemy jednak na tego kielicha, nie zrobimy flaszki, boś Pan do flaszki wyjątkowo chujowy kompan.

W zamian namawiam na poddanie się w trybie pilnym jakiejś przemyślanej terapii. Jak już pan nie lubi wódki to niechaj pana na koniec swego życia polubi chociaż ludzi. Niech Pan wybaczy samemu sobie, niech Pan wybaczy wszystkim tym Tuskom i Wałęsom, tym kanaliom i innym, licznym gorszego sortu istotom. Tym zdradzieckim mordom niech pan wybaczy! Bo przecież tylko w ten sposób można zacząć to nowe, szczęśliwe życie, to życie po życiu, już bez intryg, bluzgów, nienawiści, teorii spiskowych, bez chorych projekcji i szukania haków na innych. Tamten świat jest lepszy, wszyscy tak mówią.

Warto to zrobić, bo niewiele czasu Panu już zostało, być może nawet wyjątkowo mało. I kto wtedy zapali Panu świeczkę?

Opublikował/a

Tu jest to samo co w gazetach tylko inaczej. Pewne nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane.

5 myśli w temacie “Do Pana K.

  1. Fajny ,dowcipny apel.Ale obserwując od lat tego człowieka na scenie politycznej widzę ,że nie ma szans,ten człowiek nie potrafi wybaczać, nie umie żyć inaczej,taki los niestety ,zła karma ,złe wychowanie.Nadzieja w kocie,chyba on go tylko rozumie i utula.

    Polubienie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.