POLITYKA

To już się stało. Zemsta pisbiomasy

Ustawa dezubekizacyjna zaczęła działać i karze tudzież poniewiera wszystkimi jak leci, niezależnie od zasług lub przewin. W zdecydowanej większości przypadków, ci których ewentualnie można by karać już nie żyją, bo szczyt swojej przestępczej kariery mieli w latach 40-tych i pierwszej połowie lat 50-tych. Teraz jedyne co po nich zostało, to napis na płycie nagrobnej.

 

Konsekwencje złej sławy służb, ponoszą teraz ludzie z pewnego punktu widzenia przypadkowi, w wielu wypadkach o wiele bardziej porządni od ministra Błaszczaka i spółki. Ciężko pokarani za ciężką służbę dla tzw. ojczyzny zostają więc ci, co ryzykowali zdrowie i życie w Iraku i Afganistanie, lub służyli międzynarowej społeczności na niebezpiecznych misjach ONZ. Wielu z nich zginęło, a teraz ich rodziny dostaną po dupie, zapłacą za to, że ich mąż lub syn służył w niewłaściwej wedle Błaszczaka jednostce. Zamiast bohaterem, który życie swe poświęcił obronie interesów Polski (fakt, czasem bardzo wyimaginowanych), okazał się ubekiem i zdrajcą! No i po co mu to było?

Po dupie dostają od teraz też ci, co łapali gwałcicieli i morderców, oraz ci co chronili władze te i inne (widzicie koledzy z BOR, wy im dupska chronicie a oni wam się tak odpłacają. Warto było?). Zemsta nie ominęła oczywiście tych, co służyli w różnych służbach bezpieczeństwa, bo niezależnie od nazwy i epoki, zawsze jakieś służby bezpieczeństwa być muszą, tak długo, póki jest kraj którego interesy należy chronić.

Ofiarami tego faszysty z Rakowieckej są też ci co leczyli i zmieniali pieluchy obłożnie chorym, bo mieli nieszczęście pracować nie w tym szpitalu co trzeba, a nawet ci co sprzągli, oraz ci co grali w piłkę nożną, na sławę i chwałę Rzeczpospolitej i bez względu na jej numer.

Trener Górski gdyby dożył tej chwili, dowiedziałby się z pewnością, że jest wstrętnych esbekiem i musi od teraz wegetować za 800 złotych emerytury.

Wszyscy więc jak leci, wyrokiem tego bezmyślnego kaczego lachociąga Błaszczaka, zostali uznani za bandytów, morderców, zdrajców, towar do utylizacji, odpad biologiczny niegodny dalszego godnego życia w tej nowej Polsce Prawdziwych Polaków i Patriotów Kurwa Ich Mać! Sami przyznacie że trzeba być nie lada głupkiem i mściwą mendą, ale też wyjątkowym skurwysynem, pałającym żądzą zemsty chujem, żeby do jednego wora wrzucić domniemanych przestępców (dziś to pojedyncze zapewne przypadki) i tych, którzy nie mają nic na sumieniu, poza tym, że zupełnie nieświadomie i niepotrzebnie jak widać, poświęcali się dla tego de facto pierdolonego kraju.

Mam przeto cichą nadzieję, że dożyje jeszcze takich czasów, tej słodkiej chwili, że ktoś rozliczy z całą surowości tych wszystkich niebywałych kutasów, z Błaszczakiem na czele, że zdechną pod płotem, a wpierw obetnie się im choćby jeden palec, po to, by dłużej cierpieli. A ci, z którymi życie obeszło się póki co dużo łagodniej, niechaj wyciągną odpowiednie wnioski. Niech to będzie dla nich nauczka, że należy w dupie mieć cały ten kraj i zupełnie nie przyjmować się tym, co z nim się stanie, bo zwyczajnie nie warto. Żyjcie dla siebie nie dla Polski, bo ta Polska najpewniej nie jest tego warta i niczym dobrym nigdy wam nie odpłaci. To stara i dobrze znana prawda, ale my się jakoś opornie uczymy. A jeśli was stać mentalnie i materialnie, uciekajcie stąd jak najdalej i jak najszybciej.

21 komentarzy dotyczących “To już się stało. Zemsta pisbiomasy

 1. vannelle

  W czasach słusznie minionych krążył dowcip: Co należy robić gdy wiatr wieje od wschodu? Wiać z nim.

  Polubienie

 2. „Deubekizacja” pokazała, że będzie możliwa „DePiSacja ” naszego kraju. Tak na marginesie przypomina mi się jak nauczyciel historii mówił o odpowiedzialności zbiorowej w czasie okupacji… Czyżby te czasy wróciły ?

  Polubienie

 3. jedno jest pewne ..trzeba być zwykłym sPiSdziałym dziadem aby swoje fobie przelewać na ubeckie wdowy …..

  Polubienie

  • grzegorz

   i niepełnosprawne od urodzenia dzieci jak ja, a mój stary gdyby żył toby podsumowałby tych skurwysynów tak jak po marcu 68 opierdolił na zebraniu swoich przełożonych i to był koniec jego kariery szyfranta.

   Polubienie

 4. Nick51

  Tutaj nie chodzi o dezubekizację ale zwyczajnie o szmal, który PiS zbiera na 500+. Odebrać małej w skali kraju grupie ludzi (bogatych), którzy i tak nie zagłosują na PiS i dać „biednym”, którzy za to zagłosują na PiS.

  Polubienie

  • Nie do końca o to chodzi, bo ile można „zaoszczędzić” okradając z praw nabytych jakieś 50 tysięcy ludzi. W skali wydatków na „pincet plus” to niewiele. Rzecz w tym, że chodziło przede wszystkim o zemstę oraz – co istotniejsze – o pokazanie że jeśli uznamy to za stosowne czyli zgodne z naszym partykularnym, partyjnym interesem, to żadne prawo nie obowiązuje. Bo ten co ma władze ten ma rację i jego prawo jest na wierzchu. To działanie które w sposób świadomy niszczy rzecz fundamentalną w każdym cywilizowanym państwie i społeczeństwie, mianowicie podstawowe poczucie bezpieczeństwa. Ta ustawa to przykład prawa które mógłby narzucić tylko najeźdźca. To prawo okupacyjne.

   Polubienie

  • kobiecina

   NICK51 mylisz się bardzo. Mam w rodzinie emeryta, którego dotknęła ta represyjna ustawa. Głosował na PiS! Jest wiernym słuchaczem Radia Maryja. Miał do tej pory 2500 zł emerytury. Być może, jak na emeryta, był bogaty. Teraz ma 850 zł. I jest w ciężkim szoku, że to jego wybrańcy, jego idole, na których do jesieni 2016 roku nie dał złego słowa powiedzieć, tak go załatwili. Nie wiem jak będzie teraz żył, bo nawet na opłaty to nie starczy, nie mówiąc o lekach czy utrzymaniu. Radio Maryja raczej mu nie pomoże.

   Polubienie

 5. Czekam dnia, w którym obetną emeryturki byłym członkom PZPR. To rzecz jasna tani witz, bo połowa starej gwardii pisrowskiej, kumpli faszystowskiego pokurcza i androgyna było członkami mateczki partii. Podobnie jak mój stary, który wstąpił krótko przed grudniem roku pamiętnego a potem podarł legitymację i zaciągnął się w szeregi solidaruchów. Ale jemu już niewiele mogą zrobić. Jemu jedną trzecią emeryturki zabrał Paulo Coelho polskiej ekonomii w ferworze usuwania złogów komunizmu wraz dodatkami za pracę w warunkach szczególnie uciążliwych dla zdrowia ze zdrowych arterii odrodzonej gospodarki Najśmieszniejszej. Słowem nie jestem aż tak głupi by żywić płone nadzieje, że ta niedorżnięta wataha (że posłuże się słowami pewnego obszczymura z tytułem oksfordzkiego bakałarza) sama się pozbawi przywilejów. To tak jakby oczekiwać, że sama się dorżnie.

  Polubienie

 6. ikka133

  Tak na marginesie. Wszystkim, którzy onegdaj studiowali w Wyższej Szkole Oficerskiej w Legionowie, bez względu na to gdzie potem pracowali (tylko około 20% absolwentów w SB) drastycznie obcięto emerytury. Jakoś nikt nie pamięta, że n.p. w 1987 roku, to właśnie ówcześni studenci byli pierwszymi (po straży pożarnej) na miejscu katastrofy samolotu w Lesie Kabackim. To oni przez kilka dni zbierali szczątki samolotu i pasażerów. Jakiej wówczas doznali traumy tylko oni wiedzą. Teraz zabrano im środki na w miare godna emeryturę, w tym na lekarstwa.
  Pomyślności.

  Polubienie

 7. Depisdacja też nastąpi tylko wielokroć gorsza niż te śmieci robią porządnym ludziom. Płot i tyle la takich zd—-ów.

  Polubienie

 8. Jakiś

  Fajnie, że macie nadzieję, iż będą jeszcze wolne wybory…

  Polubienie

 9. A wPISdu!

  Polubienie

 10. Ojczyzna wymaga poświęceń.
  Błaszczak i s-ka poświęcił nas.

  Polubienie

 11. Mam nadzieję, że są jeszcze bezstronni realiści w tym kraju. Tacy, którzy posługują się własnym mózgiem a nie mózgami Ojca Rydzyka i innych „wybrańców narodu”. To dla nich warto żyć i walczyć o normalność w tym nieszczęsnym, targanym przeciwnościami kraju. Przykre, że patriotyzm z lat PRL-u to idiotyzm i zbrodnia przeciwko narodowi polskiemu w aktualnej ocenie obecnych właścicieli wszystkich Polaków. Było dwóch pułkowników, zdrajców w naszej historii: Kuklinowski i Kukliński. Jeden pozostał zdrajcą, a drugi bohaterem narodowym. Białe jest czarne, a czarne jest białe? Czyżby większość narodu to daltoniści ?

  Polubienie

 12. Precz z komuną

  Nareszcie dobrali się wam do dupy sbeckie mendy. No dobra… żartowałem…

  Polubienie

  • Do precz z komunom!!!!!
   Najwieksza sbecka komunom to jestes ty pisowata kanalio.
   I tylko patrzec jak dobiora sie do twojej dupy, glupi pojebie.
   I tyle mam do poeiedzenia w tej sprawie
   DO PRECZ Z KOMUNOM

   Polubienie

 13. Jestem jednym z tych, których bezpowrotnie wyleczono z patriotyzmu. Niestety jest już dla mnie zbyt późno by gdzie indziej leczyć się z choroby, która nazywa się polskość. Słuszna zatem jest rada autora – uciekać z kraju chorych mentalnie ludzi, by nie stać się jednym z nich, suwerenów.

  Polubienie

 14. Precz z komuną

  Stachu a jaką matołówkę kończyłeś czy nie tą przy KC PZPR a może w waszej Alma Mater Legionowo, że takie błędy ortograficzne robisz towarzyszu ?! Precz z twoją komunom 🙂 !

  Polubienie

 15. Anonim

  Ci co wprowadzili zbiorowa odpowiedzialnosc lamiac podstawowe prawa ludzkie niebawem odpowiedza indywidualnie przed sadami ktore beda perzestegac praw demokratycznym panstwir

  Polubienie

 16. Nigdy w życiu nie marzyłem o generalskiej emeryturzę, a mam!
  Dziękujemy Ci Dobra Zmiano

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: