EXTRASY szorty miss Derwish

Szorty Miss Derwish (30)

To, że redaktor Gadowski jest geniuszem nie podlega żadnej dyskusji. A geniusz tylko genialne może formułować myśli. Nie inaczej jest i teraz. Otóż ów geniusz polskiej, też bezapelacyjnie genialnej i na dodatek z kolan właśnie powstałej prawdziwej, narodowej publicystyki obwieścił, iż podniesienie kwestii reparacji wojennych, to „genialne posunięcie rządu”.

Na czym owa genialność polega? Na przenikliwości i sprycie w demaskowaniu zdrajców! Bo w całej tej reparacyjnej kampanii nie chodzi o tę kasę, o którą wydaje nam się, że chodzi. Chodzi o to, kto jest kto i kim przystaje i od kogo srebrniki bierze. I za co. Dowodzi pan Gadowski:

„Od razu widzimy, które środowiska w polskiej polityce odzywają się, gdy mówimy o odszkodowaniach. Uderz reparacjami a zobaczysz, kto bierze niemieckie pieniądze”.

Czyż nie jest już wszystko jasne?

Czyli jeśli dobrze rozumiem wyrafinowany tok myśli Gadowskiego, podniesienie z dupy wziętego problemu niemieckich reperacji, potrzebne nam/wam było tylko po, by jednoznacznie i ostatecznie zidentyfikować i ujawnić rozpasanych agentów niemieckiego wpływu, którzy wygodnie rozsiedli się w fotelach i jedząc ośmiorniczki popijane szampanem, za wraże pieniądze niszczą dobre imię naszej/waszej ojczyzny i dybią na jej niepodległość. To jest ta  racja stanu i genialne posunięcie rządu o których koleś Gadowski bredzi. Ten geniusz o aparycji czterech rozpitych właśnie w pośpiechu flaszek, co sami przyznacie jest widokiem smutnym, przerażającym a nawet odrażającym (choć przyznam, że zdefiniowanie TVN jako stacji patologicznie prorosyjskiej, budzi me podejrzenia, że flaszek mogło być przynajmniej pięć a nie tylko cztery).

Jako kobieta dowodzę też, tak na okrągło nieco, że nie ma brzydkich mężczyzn, są tylko wyjątkowo zaniedbani a w ostateczności i tak wszystko zależy od ilości wypitej wódki.  Piszę jak jest, nie ma zmiłuj i nie ma to tamto. (City Yafo, IL – Dizengoff St – Aroma Cafe).

2 komentarze dotyczące “Szorty Miss Derwish (30)

  1. Jarucha

    Gorszy od fusa w herbacie

    Polubienie

  2. Przykro mi ale kontekst „Jako kobieta dowodzę też, tak na okrągło nieco, że nie ma brzydkich mężczyzn, są tylko wyjątkowo zaniedbani a w ostateczności i tak wszystko zależy od ilości wypitej wódki.” jest ściągnięty z rosyjskiego przysłowia (nie mam cyrylicy): niekrasiwych żienszczyn nie bywajet, tolko wodki nie chwatajet. Ale co ja wiem, jestem ten nie brzydki.

    Polubienie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: