POLITYKA

Spalił Żyda, spali innych!

Obywatel Najjaśniejszej wabiący się Rybak Piotr, wsławił się tym, że w listopadzie 2015 roku na wrocławskim rynku, przy okazji jakiegoś kolejnego poppatriotycznego sabatu, spalił kukłę Żyda. Za ten heroiczny i bezwzględnie patriotyczny czyn, nieczuły i antypolski sąd skazał go na trzy miesiące odsiadki.

Rybak jak to Rybak i patriota (oraz antysemita) do kicia iść nie chce, bo wychodzi ze słusznego założenia, że miejsce polskiego patrioty (i antysemity) jest na ulicy a nie w pierdlu. Złożył więc wniosek o dozór elektroniczny, co oznaczać by mogło, że dalej bez przeszkód mógłby palić kukły tyle, że z opaską na nodze, co jak sądzę lata mu kalafiorem a nawet powiewa.

Niestety, sąd na to się nie zgodził, ale już sąd apelacyjny, po interwencji obrońcy, wniosek przyjął i nakazał ponownego jego rozpatrzenie.

Rybak słusznie uważa tę decyzję za sukces i dowodzi, że nawet sąd pochwala jego hobby, bo przecież to co zrobił, było „zgodne z interesem Polski”. W tej sytuacji więc, on nadal tym paleniem będzie się zajmował, na chwałę rzecz jasna Rzeczpospolitej!  Zadeklarował nawet, że teraz zrobi kukły „wszystkich zdrajców z Okrągłego Stołu, bo to sami Żydzi byli” i będzie je publicznie palić. Ku przestrodze!

No coż, jak widać na przykładzie obywatela Rybaka, niektórzy obywatele Polski twórczo przejmują od niektórych obywateli Niemiec (i z zapalem ją pielęgnują), trudną sztukę palenia Żydów. Na razie ćwiczą to na kukle, ale z czasem, jak dojdą do wprawy, z kukły zrezygnują.

Ta deklaracja o paleniu okrągłostołowców zapowiada swoją drogą wielkie emocje.

Biorąc pod uwagę, iż dla patologicznej (z elementami wrodzonej infantylności) prawicy, wszyscy którzy siedzieli przy okrągłym stole to zdrajcy, oznacza to ni mniej ni więcej, iż żywym ogniem zapłoną także kukły braci Kaczyńskich. Co byłoby o tyle uzasadnione, ze wiele jest źródeł dowodzących, że to też Żydzi. Nie wiem jednak, czy to współczesnej i niemiłościwie panującej nam władzy się spodoba. Bo czym innym jest jaranie jakiejś tam kukły bliżej póki co niezidentyfikowanego żydka, a zupełnie czym innym traktowanie ogniem kukły bohatera i polskiego następcy Chrystusa, oraz jego brata, którego rola w niebie nie została jeszcze dostatecznie sprecyzowana, choć miłościwy pan bóg już powinien bać się o swój stołek.

Bo nie ulega wątpliwości moi drodzy, że palenie żydków i innych okrągłostołowców to „działanie w interesie Polski”, zaś ewentualne palenie Kaczyńskich, ociera się już bezwzględnie o profanację narodowych symboli a kto wie czy nie ociera się również o obrazę uczuć religijnych. Jak by nie patrzyć wyczyny pana Rybaka obserwować będziemy z rosnącym napięciem, może nawet nadzieją. Tym bardziej, że – jak widać – pan Rybak cieszy się w zasadzie oficjalnym poparciem władz, no chyba że źle odczytuje sygnały.

5 komentarzy dotyczących “Spalił Żyda, spali innych!

 1. wujcio

  Sąd powinien mu zasądzić badanie DNA. Zaraz by się okazało, że cały ten Rybak nie jest czysty rasowo i skończyłoby się nazistowanie.

  Polubienie

 2. Revelstein – jak zwykle revel…! Dobrze, że codziennie dostarczają Ci wystarczającą ilość tematów. Gdyby nam tego zabrakło, to co wtedy?

  Polubienie

 3. Zastanawiam sie dlaczego polscy Zydzi wstydza sie swoich nazwisk ,korzeni.Przeciez wszyscy wiedza kim kto jest,DLACZEGO?

  Polubienie

  • Ponieważ od pokoleń doświadczenie ich uczy, że należy stosować wszelkie możliwe środki bezpieczeństwa żeby przetrwać i nie być sponiewieranym przez polskich ziomali. Zmiana nazwiska była i jest najprostszym i podstawowym sposobem chwilowego przynajmniej zejścia z linii strzału. To nie wstyd kolego Edwardzie to przez wieki wypracowany sposób maskowania się dla własnego i rodziny bezpieczeństwa.

   Polubienie

 4. Co to za zbydlęcony polski faszysta. To kloaka a nie Polak. Wstydź się bydlaku swojego postępowania. [ ——– ]

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: