POLITYKA

Czas pomyśleć o przyszłej emeryturze

Każdy nowy dzień przynosi oto nowe sensacyjne wiadomości kogo to znów poniżyła i upokorzyła ekipa podłej zmiany. Lista jest długa a nawet coraz dłuższa. Bo ekipa wyjątkowo podłej zmiany z lubością i psychopatyczną więc przyjemnością, niszczy i wdeptuje w zimie ludzi, którzy najlepiej jak potrafili służyli Polsce niezależnie od jej numeru.

Szczególnie zaś dobrze służyli Polsce wolnej, tej poprzedniej, nie zaś tej obecnej, zarządzanej – wiele na to wskazuje – przez ułomnych emocjonalnie, prawdopodobnych agentów rosyjskiego wpływu. W tej Polsce ich zasługi nie są żadną wartością a nawet są przestępstwem za które surowo należy karać.

I tak ofiarami politycznych psychopatów zostali ostatnio chociażby generał Czempiński i pułkownik Morande, czyli faceci, którzy w 1990 roku organizowali i brali udział w słynnej operacji „Samum”, mającej na celu uwolnienie funkcjonariuszy i żołnierzy amerykańskich służb wywiadowczych w Iraku.

Teraz świadomi swoich zasług, będą musieli żyć za 1290 złotych miesięcznie, bo na tyle ich wysiłek i poświęcenie wyceniła ojczyzna, z nową, wyjątkowo pierdoloną twarzą. A wyceniła tak tylko dlatego, że nie służyli Kaczyńskiemu i jego bandzie oprychów.

Ofiarami tych mściwych chujów padają też inni zasłużeni dla Polski ludzie, w tym rodziny tych, którzy na tej służbie zginęli. A wszystko dlatego, że – powiedzmy – kończyli kiedyś niewłaściwą szkołę, choć innych szkół nie było, więc nie mieli wyboru. Generalnie to znane wam zjawisko i nie ma co dalej tego opisywać.

PISZE TĘ NOTATKĘ W JEDYM TYLKO CELU

Otóż myślę sobie, że cała ta sytuacja to dobra nauczka i szkoła życia, dla wszystkich obecnych pracowników i współpracowników służb tajnych, jawnych, półjawnych i wszelakich innych. Koleżanki i Koledzy, jeśli jesteście tak naiwni, by służyć temu państwu i wierzyć, że w przyszłości nie poniesiecie za to żadnych ewentualnych konsekwencji, to oczywiście wasza sprawa. Głupich nie robią, głupi się po prostu rodzą.

Ale jeśli naiwni nie jesteście, w co wierzę, a mimo to pracujecie i wysługujecie się temu reżimowi, to doskonale rozumiecie, że właśnie teraz kiedy jesteście na fali i póki się da, trzeba zabezpieczyć swoją przyszłość, by po nieuniknionej zmianie władzy, czuć się w miarę bezpiecznie.

Bo ta nowa władza, która niechybnie nadejdzie, może chcieć być tak samo pamiętliwa i nienawistna, jak władza obecna, której służycie, mam nadzieję że nie z powodów ideowych a tylko i wyłącznie merkantylnych.

Ta nowa władza uzna więc (co jest wielce prawdopodobne), że służyliście w organizacjach przestępczych, mających za zadanie szykanowanie i prześladowanie obywateli, że służyliście nie tej ojczyźnie co trzeba i bez mrugnięcia oka, a nawet wyroku, pozbawi was wszelkich praw nabytych. Żegnaj więc emeryturo! Jako symetrysta uznał bym nawet takie postępowanie za właściwe.

Więc bierzcie to pod uwagę i już teraz grabcie co się da, przewalajcie wszystko jak leci, defraudujcie i zagarniajcie pod siebie, bogaćcie się za wczasu, bo inaczej za parę lat może być krucho. Z głodu zdechniecie. No chyba, że zadowala was 1290 złotych emerytury miesięcznie i w to w wersji ekstremalnie maksymalnej. Jeśli tak, to w ogóle nie było rozmowy.

4 komentarze dotyczące “Czas pomyśleć o przyszłej emeryturze

 1. Polskość to nie tyle nienormalność, jak twierdził pewien kiepski, ale popularny nie wiedzieć czemu w pewnych kręgach malarz kominów, co raczej poważna dewiacja. W zasadzie nie do końca nawet intelektualno-poznawcza co raczej etyczna. Tego nie można wyleczyć. To musi zdechnąć. Zrozumiało to w ostatnim czasie jakieś dwa i pół miliona najbardziej rozgarniętych i przedsiębiorczych obywateli najśmieszniejszej.

  Polubienie

 2. Anonim

  Revel, pozdrawiam Cię cieplutko z Majorki, dwa tygodnie spokoju od polskiego syfu.

  Polubienie

 3. Psychopaci. Jeżeli można było nie szanując prawa i nie mając moralności zabrać ludziom emerytury to prawdopodobnie w przyszłości będzie można się posunąć jeszcze dalej. Przygotowania już idą. Przykładem jest tekst znaleziony w sieci:

  Ustawa z dnia …… o odpowiedzialności za łamanie praworządności i służbę na rzecz państwa autorytarnego
  Art. 1
  Okres Sejmu VIII kadencji tj. od dnia 12 listopada 2015 r. do ………….. r. uznaje się za okres państwa autorytarnego, w którym prezydent RP, większość sejmowa, powołane przez nią władze państwowe wspólnie i w porozumieniu dopuszczali się łamania Konstytucji i rażących naruszeń praworządności, w tym zwłaszcza świadomego uchwalania przepisów i podejmowania decyzji niszczących instytucje państwowe, dyskryminujących bezpodstawnie grupy obywateli, ograniczających prawa obywatelskie, zagrażających ładowi społecznemu oraz wyrządzających szkody oświacie, obronności i gospodarce kraju.
  Art. 2
  Osoby pełniące w okresie o którym mowa w art. 1 funkcje kierownicze w Państwie tj. prezydent RP, prezes i członkowie Rady Ministrów, marszałkowie Sejmu i Senatu, posłowie i senatorowie ówczesnej większości parlamentarnej, wojewodowie, funkcjonariusze i urzędnicy służb publicznych oraz pełniące funkcje kierownicze w partii Prawo i Sprawiedliwość, którzy naruszyli praworządności określonych w art. 1 podlegają karze od 3 do 15 lat pozbawienia wolności. Ścigane jest również podżeganie i pomocnictwo.
  Art. 3
  Osoby wymienione w art. 2 niniejszej ustawy, określone w art. 1, zostają dożywotnio pozbawione biernego prawa wyborczego, a ich świadczenia emerytalne i rentowe nie mogą przekroczyć najniższych świadczeń z ubezpieczenia społecznego.
  Art. 4
  Partię polityczną o nazwie Prawo i Sprawiedliwość rozwiązuje się niniejszym i wykreśla z rejestru partii politycznych i uznaje jako przestępcza.
  Art. 5
  Ustawa wchodzi w życie z dniem ….

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: