duperele

Donatella (Racewicz). Made in Poland

Joanna Racewicz kiedyś dziennikarka, teraz funkcjonująca w przestrzeni publicznej tylko jako wdowa smoleńska, lubi lans. Na szczęście nie jest to aż tak zbolała wdowa (przynajmniej takie odnoszę wrażenie) jak Błasikowa, czy Gosiewska, nie mniej w tej roli daje sobie świetnie radę. Nie mam broń boże o to do niej pretensji, bo być może ten lans, te plastyczne operacje,  to sposób na chandrę i na jakie  takie radzenie sobie z problemem posmoleńskiej traumy.

Media pudelkowe wdowę Racewicz lubią, bo jest zwyczajnie medialna. Tu odsłoni  brzuszek, tam znów nosek po kolejnym cięciu skalpela pokaże, tu policzek od nowa napompowany wystawi do kamery a i wdzięcznie  wydmie usteczka świeżo dopiero co botoxem nafaszerowane. No są to jednym słowem sytuacje, które lubi Joasia i lubi zgromadzona przed tabloidami gawiedź, w czytaniu niewprawna, ale w lukaniu na foty to i owszem.

Ponieważ  tak się złożyło że drzewiej z panią Joanną stykałem się w sytuacjach przypadkowych przez czas jakiś, więc z racji starej choć zupełnie nienachalnej znajomości oszczędzę jej  jakiś dalszych szczególnych przykrości.

Poprzestanę na kilku ogólnych spostrzeżeniach.

Otóż wreszcie mamy naszą polską Donatelle Versace, a jeśli jeszcze nie mamy, to wszystko idzie w dobrym kierunku;

Otóż bez względu na to,  czy Joanna Racewicz osłania brzuszek, to przede wszystkim odsłania siebie i bywa to czasami dyskusyjne;

Otóż Joanna Racewicz to była kiedyś raczej ładna kobieta, teraz jest to raczej ładna kobieta inaczej;

Otóż niezależnie od tego czy Joanna Racewicz jest tą ładną lub inaczej ładną kobietą, to i tak tą najpiękniejszą kobietą  w RP jest minister Kempa.

No  i poprzestańmy na tym!

9 odpowiedzi »

 1. „kiedyś dziennikarka, teraz funkcjonująca w przestrzeni publicznej tylko jako wdowa smoleńska” – Mega chamski tekst. Joanna Racewicz nadal jest dziennikarką, a wdową (smoleńską czy nie) nie została na swoje życzenie. Myślę, że wolałaby jednak mieć żywego męża, niż status wdowy smoleńskiej.
  „usteczka świeżo dopiero co botoxem nafaszerowane” – usta wypełnia się kolagenem lub kwasem hialuronowym. Botox służy do likwidacji zmarszczek. Nic gorszego niż pisanie o czymś, o czym nie ma się pojęcia.
  „Oszczędzę jej jakiś dalszych szczególnych przykrości”, a dalej: „mamy naszą polską Donatelle Versace” i „jest to raczej ładna kobieta inaczej” – fuck logic!
  Do tego dodajmy trzy błędy ortograficzne „nie mniej” (niemniej), „jakiś” (jakichś), „boże” (Boże), dwie literówki „pliczek” (policzek), „osłania” (odsłania) i brak pięciu przecinków oraz jednego średnika (składnię litościwie przemilczę).
  Wspaniały warsztat, gratuluję!

  • bóg, boże itd, zawsze piszemy małą litera. My, wy piszcie jak chcecie. A czyż Żoana nie jest ładna inaczej? Gdzie tu błąd? Reszta to detale bez znaczenia. Ważne że gawiedź rozumie o co chodzi. Ukłony. Proszę o adres, Szef w ramach przeprosin może prześle wino 🙂

  • co do botoxu… widocznie na ustach też miała zmarszczki.

  • Kompletnie nie kumam do czego zmierzał ten artykuł, tak nagle się skończył ….

  • Przynajmniej pisze jak jest. A co, jak wdowa smoleńska to już nietykalna?

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.