WIARA / KU KLUX KLER

Z wypierdem, w imię boże, amen

Myjecie już dupy i szorujecie zęby? Czas najwyższy! W sobotę uroczyste obchody maryjnego święta. 300-lecie koronacji Matki Bożej Częstochowskiej z pełnym wypierdem. Przywitajcie więc mateczkę godnie. Czyści, wymyci i wypucowani.

Uroczystości będą miały bezwzględnie charakter państwowy, bo nie dość, że zjadą (no, niech by próbowali nie zjechali) wszyscy w tym państwie najważniejsi, to jeszcze prawie całość imprezy, a napewno koncert katozjebnych artystów, hojnie finansuje państwo a patronatem objęła go sama pani premier.

Co prawda poszło takie info, że owa pani premier (coraz bardziej tymczasowa) jakoby jeszcze nie jest pewna czy w Częstochowie się pojawi, ale włóżcie to proszę między bajki. Jak się ma syna księdza na dorobku i z ambicjami (a biskupi będą i dużo mogą), jak się jest przaśną Matką Polką a od wiecznego klęczenia ma się odciski na kolanach i jak jest się aktorem w teatrze reżysera Kaczyńskiego, no to nie ma opcji żeby nie być na miejscu. Więc niech się pani Beata nie kryguje, niech jej pieski nie wysyłają komunikatu że „decyzja co do jej udziału jeszcze nie zapadła”, tylko prosto z mostu przyzna „przyjadę, bo inaczej miałabym przejebane”.

A wy się nie cieszcie, że was to nie dotyczy, bo się do Częstochowy nie wybieracie. Dotyczy jak najbardziej, bo ukochana wreszcie powstała z kolan i prawdomówna jak nigdy TVP,  w całości ten event pokaże.

Uwaga pracownicy spółek skarbu państwa (pośrednio finansujecie imprezę): w poniedziałek w waszych firmach ma być kartkówka-sprawdzian ze znajomości przebiegu imprezy. Jak nie zaliczycie, macie jak w banku po premii. Warto oglądać przeto.

Natomiast tak zupełnie na marginesie i na koniec… Otóż bardzo interesuje mnie, co na to wszystko, na ten cały wypierd i napinkę, sądzą ideolodzy prorządowej organizacji ONR. Oto w ich nad życie (i rozum) ukochanej Polsce, ich ukochana władza bezceremonialnie celebruje z wielką pompą koronację Żydówki na Królową Polski? No coś tu jednak w poprzek jest i nie tak. Bo jak teraz w marszach poparcia na ulicach krzyczeć tak jak do tej pory krzyczano „Polska dla Polaków, Żydzi do gazu”. Czy to znaczy, że Maryja też?

8 komentarzy dotyczących “Z wypierdem, w imię boże, amen

 1. Wszyscy, to wszyscy ! Maryja też !

  Polubienie

 2. Mamy zbieżne zainteresowania. Mnie tyż od zawsze nurtowało dlaczego centralne miejsce czarnej dziury w dupie polskiego katolicyzmu okupuje żydówa w hijabie?

  Polubienie

 3. Prawo i Sprawiedliwość to wspaniała partia. Komu jednak zależy żeby obrzydzić ją Polakom. W imię sprawiedliwości społecznej dlaczego nie rozlicza się: członków Komitetu Centralnego PZPR, premierów i członków rządu z przed 1998 roku, posłów na sejm który uchwalał zbrodnicze ustawy, prokuratorów którzy oskarżali polaków i sędziów wydających wyroki. To powoduje złe nastawienie polaków do PiS. To tak jak by firmę okradł prezes z dyrektorami i magazynierami a oskarżony został i posadzony dozorca. To jest celowe działanie. Czyżby działaczom PiS zależało na ukryciu głównych winnych?
  Wiemy już, że elektorat prawicowy to najbardziej prymitywna, niewykształcona i nieświadoma politycznie i społecznie część narodu, której świadomość na dodatek stale – bo praktycznie raz w tygodniu z ambony – krzywiona jest przez dbających tylko o własne interesy i przywileje propagandystów w sutannach. Ci sutannowi propagandyści dbając o samych siebie, wmawiają ciemnemu PiS-owskiemu ludowi, jak ciemny lud powinien rozumieć narodowy interes i dumę, a ciemny lud jest tak ciemny, że nie rozumie iż jest przez sutannowych wpuszczany w maliny. Rolą kościoła od zawsze było ogłupianie narodów i luksusowe pasożytowanie na ich organizmach i tak jest też dziś !

  Polubienie

 4. Jeżeli rzeczywiście ONR wydziera mordę z hasłem „Polska dla Polaków, Żydzi do gazu”, to by oznaczało, że ONR jest wrogiem polskiej religii państwowej, opartej w całości na mitach żydowskich.
  Jeżeli są zaciekłymi przeciwnikami polskiego wyznania, to niestety, są jednocześnie zdrajcami mojej ojczyzny.
  Wnoszę więc postulat do kaczatego watażki o wyeksportowanie całego ONR na Spitsbergen, celem dokonania lustracji tych cymbałów przez białe niedźwiedzie.

  Polubienie

 5. Helena

  Tekst spełnia wszelkie warunki by uznać go za obrażający uczucia religijne Polaków. Ja czuje się urażona i obrażona. Nie wyobrażam sobie jak Polak i patriota i prawy obywatel może pisać o jednym z najważniejszych i najbardziej doniosłych dla polskiego państwa i polskiego kościoła wydarzeniu per „wypierd”. I te uwagi poniżające ewidentnie godność Matki Boskiej Częstochowskiej. To oburzające. Muszę się zastanowić co z tym zrobić i żałuję że dałam się namówić by tu w ogóle zajrzeć.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: