ŻYCIE

Kawałki życia: Kim Dzong Un i Tiger

Jarosław Kaczyński spotkał się z Żydami. Miała być to nasza odpowiedź na zarzuty głównie amerykańskich mediów, że w Polsce narasta fala dzikiego antysemityzmu, który nieoficjalnie wspierają polskie władze, a w najlepszym wypadku przymykają na to oko. No gdzie narasta, skoro Pan Prezes powiedział, że nie narasta a nawet osobiście z Żydami się spotkał. Z tymi czterema co ocaleli z pogromów. >>> Generalnie więc te „zarzuty” to są wyssane z palca i jest to potwarz i zniewaga po prostu. Aż dziw bierze, że kolega Świrski jeszcze nie poświrował w tym temacie. Wiadomość o spotkaniu jest jednak niepotwierdzona a uwiarygodniać ją ma jedynie zdjęcie zamieszczone zgodnie z dyspozycjami z Nowogrodzkiej w zaprzyjaźnionych gadzinówkach. Ustawka? Być może. Tym bardziej, że na mój gust ten gość po prawej, to coś za bardzo przypomina mi Lipińskiego i to jeszcze z niedbale przyklejoną brodą. No, ale może się mylę?

Mimo, że Wałęsa nie grzeszy zanadto poczuciem humoru i manierami, to ten akurat dowcip mu się udał. Na Fejsie opublikował mema, którego bohaterem stał się Naczelnik Kaczyński, tu porównany do całkowicie i nieuleczalnie pojebanego przywódcy Korei Północnej Kim Dzong Una. Sporo więc ich jak widać łączy. Całość wieńczy podpis „Największa kanalia i zdradziecka morda”, będący nawiązaniem do słynnego sejmowego wystąpienia Kaczyńskiego „bez żadnego trybu”. Dupolizy Kaczyńskiego natychmiast dały słuszny odpór, uznając to za „bezpardonowy atak na autorytet wodza” i dowodząc w sposób bezdyskusyjny, że całość to sprawka i spisek „totalnej opozycji”, na której smyczy potulnie chodzi Lech Wałęsa.

Media donoszą, że żołnierze rzucili się z pomocą mieszkańcom z regionów zniszczonych przez niedawne nawałnice, choć niestety z 72-godzinnym opóźnieniem. Dociekliwi dowodzą, iż opóźnienie było karą za niewłaściwe glosowanie autochtonów dwa lata temu. Wątek oboczny tej historii jest taki, że – jak donoszą wiewiórki z ministerstwa środowiska – z całej sytuacji w kujawsko pomorskim względnie zadowolony jest przyrodnik Szyszko. Bo plany były takie, że jak już wykarczuje tę Puszczę Białowieską, to w następnej kolejności zabierze się za lasy i bory właśnie w tamtym rejonie. Ale natura przyszła mu z nieoczekiwaną pomocą i wycięła lasy w pień zamiast harwersterów. Tym samym odwaliła za Szyszkę znaczącą część roboty. Bo chodzi o to w całym tym biznesie, żeby tam gdzie się da lasów było jak najmniej, aby miejscowy Werwolf oraz partyzantka antypolska sponsorowana przez totalną opozycję sponsorowaną z kolei przez Sorosa, nie miała gdzie się skryć. Bo czego jak czego ale nowych żołnierzy wyklętych to nam nie potrzeba. Tak więc jak się człowiek modli to i coś wymodli.

Wszystko wskazuje na to, że po „aferze” z Tigerem sprzedaż napoju zamiast zmaleć wzrosła. Mimo rozpaczliwych nawoływań do bojkotu. Dowód to na to, że przekaż nie wszystkich obraził a nawet można przypuszczać, że przez wielu został kupiony. Po patriotycznie zorientowanej nagonce, firma Maspex, producent Tigera, rozwiązała jednak umowę z agencją J. Walter Thompson Group Poland, co może ją kosztować nawet pół miliona (kara umowna).  No, ale trzeba płacić frycowe za nadmierną strachliwość. >>> Szczerze mówiąc przekaz rzeczonego plakatu był nieco hardcorowy, zwłaszcza dla nieprzywykłej do tego typu prowokacji polskiej, dość ograniczonej jednak pod każdym względem publiki. Nie zmienia to jednak podstawowego faktu, iż przeszłość rzeczywiście nie ma najmniejszego znaczenia, bo liczy się tylko przyszłość. Tym bardziej w Polsce, gdzie z owej przeszłości nigdy nie wyciąga się jakiś konstruktywnych wniosków. Jak się dupy dawało, tak się dupy daje się nadal! Więc po kiego się tym nieustannie onanizować? Jednym słowem Tiger rządzi!

1 komentarz dotyczący “Kawałki życia: Kim Dzong Un i Tiger

 1. Ustawa z dnia …… o odpowiedzialności za łamanie praworządności i służbę na rzecz państwa autorytarnego
  Art. 1
  Okres Sejmu VIII kadencji tj. od dnia 12 listopada 2015 r. do ………….. r. uznaje się za okres państwa autorytarnego, w którym prezydent RP, większość sejmowa, powołane przez nią władze państwowe wspólnie i w porozumieniu dopuszczali się łamania Konstytucji i rażących naruszeń praworządności, w tym zwłaszcza świadomego uchwalania przepisów i podejmowania decyzji niszczących instytucje państwowe, dyskryminujących bezpodstawnie grupy obywateli, ograniczających prawa obywatelskie, zagrażających ładowi społecznemu oraz wyrządzających szkody oświacie, obronności i gospodarce kraju.
  Art. 2
  Osoby pełniące w okresie o którym mowa w art. 1 funkcje kierownicze w Państwie tj. prezydent RP, prezes i członkowie Rady Ministrów, marszałkowie Sejmu i Senatu, posłowie i senatorowie ówczesnej większości parlamentarnej, wojewodowie, funkcjonariusze i urzędnicy służb publicznych oraz pełniące funkcje kierownicze w partii Prawo i Sprawiedliwość, którym udowodniony zostanie udział w naruszeniach praworządności określonych w art. 1 podlegają karze od 3 do 15 lat pozbawienia wolności. Ścigane jest również podżeganie i pomocnictwo.
  Art. 3
  Osoby wymienione w art. 2 niniejszej ustawy, którym udowodnione zostanie naruszanie praworządności określone w art. 1, zostają dożywotnio pozbawione biernego prawa wyborczego, a ich świadczenia emerytalne i rentowe nie mogą przekroczyć najniższych świadczeń z ubezpieczenia społecznego.
  Art. 4
  Partię polityczną o nazwie Prawo i Sprawiedliwość rozwiązuje się niniejszym i wykreśla z rejestru partii politycznych.
  Art. 5
  Ustawa wchodzi w życie z dniem ….

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: