ŻYCIE

Seks pomaga choć nie wszystkim

Próbę namówienia przez pana Owsiaka pani Pawłowicz chociażby na odrobię ożywczego i w jej przypadku oczyszczającego seksu („Niech pani spróbuje seksu! Poczuje pani motyle w brzuchu, rozluźnione plecy”), traktuję jako żart tyleż dobry co niesmaczny i wręcz futurystyczny.

Niesmaczny, no bo spróbujcie wyobrazić sobie seks pani Pawłowicz. Poza tym niby jaki i z kim? Chyba tylko z panią Mazurek, która partyjną koleżankę z zastanawiającą wręcz zawziętością wzięła w obronę. Nie twierdzę, że widzę w tej zawziętości ślady jakiegoś głębszej fascynacji a może też i uczucia, ale czasy mamy takie, że „who nows”…

To po pierwsze.

Po drugie, to całkiem poważnie się zastanawiam o jakich to niby krokach prawnych, „chroniących dobre imię koleżanki” mówi pani Mazurek. W ogóle gdzie tu sens?

Bo o ile mnie pamięć nie myli a skąpa prawnicza wiedza podpowiada, to sugerowanie komuś, żeby od czasu do czasu dał się zerżnąć chłopu (lub na odwrót i w dowolnej konfiguracji), dla zdrowia, higieny i motyli w brzuchu, raczej karalne nie jest.

Jeśli się mylę, to pokażcie mi paragraf. Może wszystkiego nie odszczekam, ale przynajmniej przyjmę do wiadomości na zaś.

Wyznawcom zaś teorii, że jakoby nie ma kobiet brzydkich są jedynie zaniedbane i Owsiak powinien za swą niegrzeczną uwagę przeprosić panią poseł mówię, że kompletnie mi to nie w smak i nie po drodze.

Jestem w tym przypadku zwolennikiem symetryzmu. Czyli jak bóg Kubie tak i Kuba bogu. Bo niby dlaczego Owsiak miałby przepraszać Pawłowicz, skoro sama Pawłowicz jeszcze nigdy nie przeprosiła nikogo za swoje chamskie i prymitywnie wypowiedzi? Chociażby za te wszystkie „kurwy”, „szmaty” i „dziwki”, którymi równo i bez żadnych hamulców obdziela wszystkich jak leci, którym nie po drodze jest z linią programową jedynie słusznej siły przewodniej narodu, której to siły pani Pawłowicz jest prominentnym acz prostackim wyjątkowo przedstawicielem.

Jak więc Pawłowicz przeprosi, pokaja się i błagać będzie o wybaczenie, to może wtedy i Owsiak wykaże odrobinę dobrej woli i pozbawioną wyższych doznań Pawłowicz przeprosi za swoją ponoć seksistowską wypowiedź.

No tak to widzę na ten moment (telefon do agencji dyskretnie obsługujących panie, mogę pani profesor udostępnić bez zobowiązań) .

0 komentarzy dotyczących “Seks pomaga choć nie wszystkim

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: