ŻYCIE

Polska to piękny kraj

Owsiak rozpoczynając Festiwal Woodstock mówi do tłumów pod sceną: „Ten kraj jest także nasz”. Odpowiada mu natychmiast bodaj „Jenot”, poseł jedynie słusznej siły politycznej w Polsce: „Ten kraj nie jest wasz tylko nasz. Jak wam się nie podoba to się pakujcie i wypierdalajcie do Izraela”. No, taką poziom konwersacji i taki mniej więcej styl dyskusji proponuje owa słuszna siła polityczna i jej prominentni przedstawiciele.

Słowa szybko w niektórych przypadkach przekładają się na czyny.

W miejscowości Sochocin (nieopodal Warszawy), element narodowo autochtoniczny, będąc pod presją czasu i mając chwilowy jak sądzę problem ze zlokalizowaniem elementu wywrotowego i obcego narodowo wśród swoich, poszedł na łatwiznę i zaatakował napływowy element obcy narodowo.

Zaatakował przeto nie tych co zgodnie z instrukcją posła Jenota mają wypierdalać do Izraela, tylko tych co akurat z Izraela przyjechali.

Po meczu towarzyskim pomiędzy zespołem Hapoelu Petah Tikva i Wkrą Sochocin na murawę wbiegli bandyci którzy zaatakowali gości. Napad był ewidentnie zaplanowany i skoordynowany, bowiem bandziory z obowiązkowymi orłami na koszulkach, zaatakowali bejsbolami wtedy, kiedy policja ochraniająca mecz się wycofała. A policja – jak twierdzą o obserwatorzy – wycofała się niemal ekspresowo, kiedy jeszcze piłkarze nie zeszli z boiska. Nie wykluczone iż poszły komunikaty: „Chłopaki wycofujemy się, możecie działać!”

Stróże prawa, w uszczuplonym składzie wrócili na stadion dopiero wtedy, kiedy po napastnikach w zasadzie nie było już śladu.

Gościom na szczęście nic wielkiego się nie stało – trochę siniaków i stargane nerwy – ale Jenot i jemu podobni (przedstawiciele jedynie słusznej partii przypominam) i tak są zadowoleni, bo oto pokazaliśmy tym żydowskim przybłędom gdzie są, gdzie jest ich miejsce i co o nich sądzimy. Niech pakują torby i „spierdalają” do Izraela.

Rozbrajająca jest też wypowiedź jednego z policjantów, lub organizatorów – nie pomne w tej chwili – że część winy za to co się stało ponoszą sami Izraelczycy. „Wiedzieli gdzie przyjeżdżają a nie zapewnili sobie należytej ochrony we własnym zakresie. To poważne zaniedbanie z ich strony”. Prawda że słodki to argument?

W samym Izraelu sprawę komentuje się tyle o ile, bo po pierwsze Żydzi zdążyli się już do tego typu incydentów przyzwyczaić, a po drugie mają od dawna wyrobione o Polsce zdanie i w tym sensie jakiegoś wielkiego zaskoczenia nie ma, bo wiadomo, że w rasistowskim kraju musi dochodzić do rasistowskich wybryków. Gazet o tym oczywiście piszą i po raz kolejny przypominają, że jadąc do Polski „czynisz to na własne ryzyko. To ksenofobiczny kraj niechętnie nastawiony do obcych”. Gazety z zasady prawicowe dodają: „W Polsce nigdy nie spotkało nas nic dobrego. Nasi dziadkowie ginęli masowo w tamtejszych obozach, nasi wnukowie są bici i poniewierani przez potomków tych którzy wtedy nas prześladowali”.

A w ogóle Polska to piękny jest kraj i wszyscy wynoszą stąd tylko dobre wspomnienia.

6 komentarzy dotyczących “Polska to piękny kraj

 1. Halina Amsterdamska

  tak, Polska to piękny kraj, choć ludzie w większości to kurwy

  Polubienie

 2. Jenot reprezentuje tylko 19% suwerena . Jak mu się nie podoba, to niech sam spierdala.

  Polubienie

 3. Żeby coś uściślić, Polska to piękny kraj ale około 19% społeczeństwa czyli wyborcy PiS to dranie.

  Polubienie

 4. Sz.P. Revelstein. Polska to także mój kraj, innego nie mam i mieć nie będę. A chociaż gardzę mierzwą typu „Jenot” i błogodsławionymi niejednokrotnie kibolami panoszącymi się coraz bezwstydniej, to nie zmierzam z niego „wypierdalać”. Produkująca się powyżej osoba widocznie jest kurwą z profesji i sporego doświadczenia, skoro tak bezbłędnie rozpoznaje profesję „większości” mieszkających tutaj ludzi.
  W Amsterdamie jest popyt na jej profesję. NIech tam się udziela i tam innych osądza.
  Z tego typu fachowcami też mieć niczego nie chcę.

  Z pobytu u Pana z przykrościa rezygnuję

  Polubienie

 5. Sir Absurd z K’ Lechistanu:to bardzo dobrze ze rezygnujesz z tutejszego pobytu.
  Halina Amsterdamska ma slusznom racje ze Polska to piekny kraj,choc ludzie to w wikszosci k—y.

  Polubienie

  • Rzucasz perły przed wieprza.
   Sir Absurd nie załapał kontekstu kulturowego i się wyniósł. Chyba tak lepiej.
   Innhm „sirom” polecam poszukać, a może znajdą do jakiego cytatu „kurwy” nawiązują…
   Pełen cytat do wklejenia w Googla brzmi: „Naród wspaniały, tylko ludzie kurwy.”.
   🙂

   Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: