POLITYKA

Herr Flick i pisubecja

Jesteś przeciw, więc masz przechlapane, taki komunikat wysyła nam wszystkim Herr Otto Flick polskiej polityki, czyli Mariusz Kamiński. I robi pokazówkę. Wszem i wobec ogłasza, że zamierza dobrać się do dupy Fundacji Otwarty Dialog. To ona właśnie w dużej mierze stoi za organizacją ostatnich ulicznych protestów. W wyniku między innymi tych protestów – jak piszą Norwegowie – „pies Kaczyńskiego zerwał się z łańcucha”.

Ale to nie wszystko czym fundacja naraziła się karłowi od służb. Zaraz się więc pewnie okaże że szef fundacji Bartosz Kramek to bardzo groźny terrorysta, bowiem na Fejsie opublikował instrukcję (16 punktów) pod tytułem „Niech państwo stanie: wyłączmy rząd!”, czym w oczywisty sposób dolał oliwy do ognia. To opis sensownych i praktycznych działań którymi można przycisnąć do muru obecny rząd i na wielu polach zmusić go do odwrotu. Nic więc dziwnego, że fundacja w ten sposób śmiertelnie naraziła się gangsterom z PiS a ci nie spoczną, póki cała fundacja wraz z tym Kramkiem nie zazna spokoju na dnie Wisły, najlepiej w butach z betonu.

Herr Otto Flick we wniosku do szefa MSZ Waszczykowskiego dowodzi:

„Ostatnie działania Fundacji oraz Bartosza Kramka, zasiadającego w jej władzach, budzą wątpliwości dotyczące naruszania statutu Fundacji, a nawet polskiego prawa (…) Proszę o podjęcie działań kontrolnych, a także informacje, czy Fundacja Otwarty Dialog korzysta ze wsparcia finansowego MSZ lub innych instytucji publicznych”.

Dlaczego ma się tym zająć Waszczykowski? Bo MSZ sprawuje ustawowy nadzór nad Fundacją.

Jako człowiek całkiem dawno urodzony, doskonale pamiętam czasy PRLu, oraz pamiętam metody wtedy stosowane przez różne takie kamińskopodobne ubecje, by za wszelką cenę zdyskredytować opozycję. Wypisz, wymaluj to dokładnie to samo co robi i z powodzeniem kopiuje dzisiaj obywatel koordynator, nota bene z wyrokiem kryminalnym na karku. Przestępcy tak już mają. Jak już raz znajdą się na ścieżce i kursie i mają przekonanie, że się śmiało zmieszczą, to z tego przestępczego kursu nie rezygnują.

Myślę nawet, że w zanadrzu to pan Kamiński ma pewnie jakiś swoich Piotrowiczów, niekoniecznie już prokuratorów, tylko wybitnych ekspertów bywszego Urzędu Bezpieczeństwa Publicznego i pochodnych, którzy doradzają, korygują, służą swym wieloletnim doświadczeniem.

Poza tym takie metody z lubością i z sukcesami stosuje również towarzysz Putin i jest od kogo się uczyć. Tam opozycję i związane z nią fundacje nęka się niekończącymi się drobiazgowymi kontrolami i wycina w pień. Opornych się odstrzeliwuje, czego u nas na szczęście jeszcze nie ma, ale nie cieszmy się na wyrost.

Wszystko razem prowadzi do jedynie słusznego wniosku, że ta władza to coraz bardziej widoczne siedlisko niebezpiecznej paranoi, przejawiającej się między innymi przekonaniem, że wszyscy obywatele tylko czyhają by władze pozbawić władzy (co akurat zaczyna być bliskie prawdy). Stąd też taka nerwowa reakcja na „instrukcję” Bartosza Kramka, bo trafia ona w sedno, bo pokazuje jak można zrobić bezkrwawą rewolucję i zmusić władzę do uległości, której to uległości ona za bardzo wykazać nie chce. Chodzi o to po prostu, żeby kolejne psy Kaczyńskiego, najczęściej głupawe burki, zerwały się ze smyczy i poszły w las.

Jest jednak pewna nadzieja. Bo skoro ową fundację będzie teraz prześwietlał Waszczykowski i jego resort, to sprawa prawdopodobnie zdechnie, bo ów Waszczykowski jeszcze nigdy niczego dobrze w życiu nie zrobił dobrze. To przysłowiowy słoń w składzie porcelany (oj słoń, słoń…). Za co tylko się wziął, zawsze dokumentnie to spierdolił. Nie ma przeto powodów sadzić, że teraz będzie inaczej. I to zadanie również spierdoli, czego mu zresztą gorąco i szczerze życzymy.

5 komentarzy dotyczących “Herr Flick i pisubecja

 1. Brocha

  Ale Hitlerek…

  Polubienie

 2. Stanisław

  Projekt ustawy o Narodowym Centrum Rozwoju Społeczeństwa …
  http://www.spoleczenstwoobywatelskie.gov.pl/projekt-ustawy-o-narodowym-centrum-rozw...

  Właśnie dlatego ma powstać ” to-to „, do czego zamieściłem link, powyżej:) To jedynie ” suszny i prawy ” rząd będzie decydował: kogo wesprzeć finansowo, a kogo zamknąć:) Fundacje toruńskiego sromotnika dostaną 99,9 % funduszy, a CAŁĄ resztę rozdzielą na pozostałych. Oczywiście tych, którzy popierają pislam i jego /nie/rząd! Reszcie … gówno, albo i areszt! Znaczy się: wyższy stopień demokracji.
  Stanisław

  Polubienie

 3. Anonim

  Banda kryminalistów

  Polubienie

 4. Anonim

  Kamiński to taki cichy szczurek (chodzi o gryzonia)

  Polubienie

 5. Oleander

  Pierdolona menda. W piekle będzie się smażyć!

  Polubienie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: