Akcja społeczna

Jako wyjątkowa kanalia, apeluję do was pewnie wcale nie gorszych kanalii, aby w trybie pilnym podjąć adekwatne działania. Oto ogłaszam początek akcji społecznej pod hasłem „Zamknij mordę Kaczyńskiemu”!

 

Elementem akcji, poza oczywistą napaścią słowną na szeregowego posła Kaczyńskiego, ma być również permanentne i wymyślnie złośliwe (oby nie nazbyt prostackie) wycieranie sobie gęby truchłem jego brata. To Kaczyńskiego wyraźnie napędza i podnieca, więc zaspokoimy jego próżność, dajmy mu jeszcze tę odrobinę satysfakcję. Wcielmy tym samym w życie, świadomie i z pełnym zaangażowaniem, 11 przykazanie czyli Jak bóg Kubie tak Kuba bogu.

Chodzi również o to, że skoro „zamordowaliśmy mu brata” (choć nieustannie trwają dyskusje czy było to samobójstwo spontaniczne, czy raczej inspirowane), to „zamordujmy” również tego drugiego. Dla symetrii i dla równowagi.

Oczywiście broń panie boże nie chodzi tu o mordowanie w sensie dosłownym, o fizyczne wyeliminowanie pana posła Kaczyńskiego (kot musi mieć opiekuna, nie może zostać sierotą), bo na to nie pozwala nam nasze katolickie w większości sumienie, chodzi tylko jego śmierć cywilną.

Ja wiem, że tego wała bardziej skompromitować pewnie nie można, że cywilnie to on już ledwo dycha, to praktycznie trup, bez jakiegokolwiek naszego udziału, ale mimo to spróbujmy, bo nigdy nie zaszkodzi sponiewierać gościa jeszcze bardziej. Uwalajmy błotem chuja. Zasłużył sobie na to!

Co ciekawsze „napaści” z przyjemnością wykorzystam w kolejnych tekstach. No to co, pomożecie?!

 

Opublikował/a

Tu jest to samo co w gazetach tylko inaczej. Pewne nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane.

4 myśli w temacie “Akcja społeczna

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.