EXTRASY

POWIEDZIELI: Łukasz Paluszak*

„Co trzeba mieć w głowie, żeby na ulicy nosić bluzę „Fuck islam”, albo „Śmierć Wrogom Ojczyzny”? No kurwa? Ja rozumiem, że można mieć pewne poglądy, ale to jest śmieszne jeżeli jakiś 17-letni typek gówno o wie o historii, gówno wie o walce, gówno wie o powstaniu jakimkolwiek. Nosi to, by jakiś „kolorowy” myślał: „uważaj, bo Cię kopnę w ryj”. Bo to jest na tej zasadzie. A jakby przyszło co do czego, to pierwszy by spieprzał”

 

* Łukasz PALUSZAK – muzyk,  znany jako raper Paluch

4 odpowiedzi »

  1. Jak to bywa z epistemologią podwórkową, często podrzuca najprostsze rozwiązania: lepiej zawczasu pieprzyć islam niźli poniewczasie obudzić się z Paluchem w dupie.

    • To oczywista oczywistość,że lepiej wszystko pieprzyć zawczasu,albowiem powiedziane jest:czas nie pyta i nie stoi…zawsze…Lecz jednak jest i rozum,podpowiadający(czasem)wyluzuj,człeku.

  2. @ LINE RIDER
    Little Misunderstanding. Subtelnie nihilistyczne dążenie do wyruchania wszystkiego wokół, przybierające kształt światowej rewolucji proletariatu postmodernistycznych miernot i antytalentów gromadzących się pod sztandarem „Fuck the logic. If goatfuckers can fuck it, then we can do it too.”, prowadzi nieuchronnie do stanu, w którym nawet próba poluzowania twojego zwieracza będzie odebrana jako świętokradztwo. Have a nice day, laid back dude.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google+

Komentujesz korzystając z konta Google+. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Connecting to %s

This site uses Akismet to reduce spam. Learn how your comment data is processed.