KULTURA&MEDIA

Kuriozalna rada kuriozalny komunikat

Oto komunikat, albo jeśli ktoś woli oświadczenie, które mnie zaiste rozbawiło. Podpisała się pod tym czymś tzw. Rada Mediów Narodowych, czyli całkowicie sztuczny twór stworzony chyba tylko po to, by zapewnić comiesięczne i sowite pensje jej członkom.

Oto co czytamy.

„Rada Mediów Narodowych z niepokojem odnotowuje ataki i agresywne zachowania polityków wobec dziennikarzy, w tym szczególnie Telewizji Polskiej (…) Nie są to sporadyczne działania tylko przyjęta przez polityków opozycji – szczególnie Platformy Obywatelskiej – metoda, mająca na celu odebranie wiarygodności dziennikarzom oraz zastraszenie tych, którzy chcieliby wykonywać swój zawód w sposób niezależny”.

Żeby była jasność, owe oświadczenie podpisało tylko trzech członków owej Rady, czyli cały tamtejszy pisowski badziew: Czabański,Lichocka i Coś Tam Kruk. I to by wyjaśniało absurdalne zdania i tezy od których roi się w tym „oświadczeniu”.

Krótko więc żeby za długo nie zajmować się tymi pierdołami…

Po pierwsze, jako pilny dość obserwator rynku medialnego, a częściowo nawet jako jego aktywny uczestnik, odnotowałem co prawda „agresywne zachowania polityków” wobec dziennikarzy i mediów, tyle że brutalnie i chamsko napastującymi byli i są tylko politycy PiS. Poziom agresji jaki prezentują oni wobec ciągle jeszcze niezależnych mediów, jest szokujący a wytłumaczyć sobie to należy tylko niskim poziomem kultury i intelektualną miałkością większości z tych pożal się boże polityków. Więc przeciwko komu jest to oświadczenie? Przeciwko swoim występujecie?

Po drugie…Drodzy pisdzielcy z całej tej rady narodowych mediów, wy już naprawdę nie macie za grosz wstydu pisząc o dziennikarzach, którzy „chcieliby wykonywać swój zawód w sposób niezależny”. Jacy dziennikarze i jaka niezależność? W Telewizji Polskiej? Czy owa medialna kurew Holecka to niezależna dziennikarka, która chciałaby być uczciwą i profesjonalną, tylko z jakiś powodów opozycja jej na to nie pozwala?

Co tam zresztą Holecka, Adamczyk czy Ziemiec, to tylko ikony tych najbardziej wkrótce poszukiwanych żywych lub umarłych. Tam jest całkiem pokaźne stado do cna zdegenerowanych amatorów, sprzedajnych szmat, nawet nie próbujących udawać, że robią coś w sposób uczciwy… I ich bronicie? Czy ktoś im zabrania być uczciwymi? Chyba tylko wasi komisarze politycznie, w rodzaju Kurwskich, Paczuskich, czy innych Samuelów. To wy produkujecie tych degeneratów, płacąc im za fabrykowanie kłamstw, pomówień, za nieudolne manipulowanie faktami, za fabrykowanie taśmowo goebelsowskiej propagandy sukcesu.

I trzeba być albo niespełna rozumu, albo wyrachowaną do cna mendą, by uważać, że krytykowanie tych ludzi i wytykanie im kłamstw to zamach na niezależne dziennikarstwo i zastraszanie tych którzy by chcieli „wykonywać swój zawód w sposób niezależny”.  To co piszecie to kpina!

Oj towarzyszu sekretarzu Czabański, stare czasy wam się przypominają. Ale przyjdzie taki czas, że zaczniemy udzielać wam wszystkim należnych i surowych lekcji pokory.

6 komentarzy dotyczących “Kuriozalna rada kuriozalny komunikat

 1. Wypielęgnowany Pielęgniarz

  jebana pispalanteria

  Polubienie

 2. Anonim

  banda oszołomów

  Polubienie

 3. Czasem zaglądam do TVP Rzeczpospolita. To jakiś twór nie dający się zaakceptować. Głupota, głupota i jeszcze raz głupota. Skąd oni biorą takich idiotów. Robią jakieś dyskusje nie wiadomo o czym, śmieją się nie wiadomo z czego. Czy nie szkoda naszych abonamentów, aby płacić takiej zbieraninie półgłówków. Przykład? Wczorajsza dyskusja po godz 23. Czarna rozpacz!

  Polubienie

 4. Anonim

  Może ujęła bym to nieco innym zestawem liter…ale zgadzam się co do każdej użytej litery 🙂

  Polubienie

 5. Xandreas

  Stary pierdoła, przygłupa siksa i alkoholiczka… fajna rada…

  Polubienie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: