Ładna, inteligentna ale o niewłaściwych konotacjach.

Obiektywnie rzecz biorąc Wassermannówna to ładna kobieta, mająca nawet w sobie to „coś”, ale niestety stojąca po niewłaściwej stronie barykady, czyli oględnie mówiąc tam gdzie stało kiedyś stało ZOMO. To fatalna rekomendacja, degradująca ją towarzysko i poważnie ograniczająca krąg ludzi wśród którym może bywać i którzy są w stanie ja zaakceptować.

Czyli ładna, inteligentna ale o niewłaściwych konotacjach.

Małgorzata Wassermann w uznaniu zasług „poległego” tatusia dochrapała się przewodniczenia komisji śledczej do spraw Amber Gold, co może być odskocznią do zrobienia w niedalekiej przyszłości całkiem poważnej kariery, albo co może też dokumentnie ją zatopić.

Sprawy jak na razie nie mają się zbyt dobrze, bowiem Małgorzata Wasserman w tejże komisji otoczona jest samymi idiotami, a idiotyzm niektórych z nich to stan że ta powiem terminalny.

Oczywiście na tym tle ona zyskuje blasku, ale nie wiem czy o to akurat chodzi i czy chodzi o blask w ten właśnie sposób zdobyty.

Jeśli Małgorzatę Wassermann ktoś jest w stanie zatopić, nieświadomie oczywiście, to z pewnością jest to Marek Suski. To idiota okazowy, to niedościgniony wzorzec idioty  i gdyby tak się stało, że taki wzorzec idioty wystawiano by w Sevres, to Suski byłby prawdopodobnie jedynym kandydatem.

Pytana ostatnio w telewizji o to czy jest zadowolona ze swoich współpracowników i jak ocenia poziom kompetencji posła Suskiego, odpowiedziała dyplomatycznie, że „każdy pracuje tak, jak potrafi”.
Nic innego o partyjnym koledze nie mogła powiedzieć, tym bardziej, że to człowiek narzucony przez prezesa, typowa wrzutka na zasadzie „nie mamy co zrobić z tym kretynem Suskim, wrzućmy do do jakiejś komisji”. No i wrzucili.

Niestety, problem Marka Suskiego polega też na tym, że prawdopodobnie w swoim najbliższym otoczeniu nie ma nikogo, kto by mu łaskawie zwrócił uwagę iż wypada gorzej niż źle, że kompromituje siebie, swoją rodzinę i swoich przyjaciół, że nikt nie chce się już przyznawać do znajomosci z nim i nawet jego własny pies traktuje go jak kolejne drzewo na które można się odlać.

Dla nas Żydów i Łze-Polakow to dobrze, bo jest się z czego pośmiać i jest zabawa na całego, ale dla rzeczonej Małgorzaty Wassermann to może być zapowiedź nadchodzącej klęski.  Suski pociągnie ją na dno jak już paru innych pociągnął i to mnie odrobinę martwi, bo mam do pani Małgosi jakiś niewytłumaczalny sentyment i szkoda by mi było, że tylko w taki sposób daje dupy.

 

Opublikował/a

Tu jest to samo co w gazetach tylko inaczej. Pewne nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane.

9 myśli w temacie “Ładna, inteligentna ale o niewłaściwych konotacjach.

 1. Słyszałem o podobnym orle. Z awansu społecznego został dyrektorem kombinatu chemicznego.
  Przemawiając do załogi powiedział: przez te kobiece monstrancje jest duża abstynencja w zakładzie.
  Na delikatnie zwróconą uwagę, że niewłaściwie używa obcych wyrazów – odpowiedział: wcale się nie znasz, pocałuj mnie w dupę i vice wersja.

 2. Hieny wspinające się po trupach najbliższych pozostają hienami, aparycja tego nie zmieni, ten konkretny egzemplarz inteligencją też nie błyszczy, za to pewnością siebie – jak najbardziej.

  1. Pełna zgoda. Uroda ,kompetencje, inteligencja przeciętne. Zacietrzewienie, arogancja, poziom chamstwa- Himalaje.

 3. Bezczelna, chamska, ordynarnie zarozumiała, zadufana w sobie, oddana prezesowi, wykorzystująca trupa tatusia – do prywatnej pseudo-kariery…
  Te niezaprzeczalne fakty, mocno dyskredytują jej potencjalne ” zalety ” i mocno dyskusyjną ” urodę ” :((( Taka jest ” panna ” wassermanówna!
  Przy suskim – może uchodzić za wybitną inteligentkę, ale odstawcie ją od takiego tłumoka – jak suski – i czar wielkości mija:)))
  Stanisław

 4. Niestety za wcześnie zaczęła, a nie poczytała, jakie konsekwencje się pojawią, przy dawaniu (po polsku) dupy.
  Nie dla tej pani polityka.

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.