POLITYKA

Jaśniepan na Wawelu, prokuratura w akcji

Początkowo prokuratura nie widziała w tym problemu. Uznała bowiem iż okrzyki „Hańba”, „Wawel królów, nie prezesów”, „Wolność, równość, demokracja”, „Solidarni z opozycją”, czy wreszcie „Będziesz siedział” to jedynie wyraz dezaprobaty i negatywnej oceny nie zaś znieważenie w rozumieniu prawa karnego. Ale nagle coś się zmieniło.

Wystarczył jeden telefon z Warszawy, z wiadomego ministerstwa od wiadomego ministra do pozbawionej woli i samodzielności prokuratury krakowskiej i jak za dotknięciem czarodziejskiej różdżki niekaralne wydawałoby się oceny i opinie, zmieniły się w karalne znieważenia. I jeżeli teraz ta małopolska i małostkowa w sumie prokuratura (i wyjątkowo strachliwa przy okazji) wywiąże się właściwie z postawionego służbowego zadania, to autorzy okrzyków kierowanych do Jaśniepana Kaczyńskiego pójdą siedzieć.

Prokuratura wszczęła więc w trybie pilnym śledztwo i bada, czy rzeczony Kaczyński w podczas słynnych wjazdów na Wawel na grób brata, w asyście policji, BORu i batalionu przydupasów nie został pomówiony, m.in. przez ów słynny i powtarzany już w całej Polsce okrzyk „Będziesz siedział”.

A tak ma marginesie to on z pewnością będzie siedział a jak mu szczęście nie dopisze, to najprawdopodobniej będzie nawet [ — ocenzurowano — ] i powiewał,  tylko o tym jeszcze nie wie.

Wątek dochodzeniowy dotyczy również pomówienia i znieważenia tego zwiędłego flaka Terleckiego, oraz pani Szydło „jako osób prywatnych przez publiczne wykrzykiwanie i wyświetlanie przy pomocy rzutnika obraźliwych haseł” na murach Zamku Wawelskiego.

Przepraszam bardzo, ale co do kurwy nędzy jest obraźliwego choćby w haśle „Wawel królów nie prezesów„? Czy potrafi mi to ktoś wyjaśnić?

A poza tym, jeśli te wszystkie polityczne wywłoki są osobami prywatnymi, to co tu w tym wszystkim robi prokuratura? Dlaczego zajmuje się problemami wizerunkowymi całkowicie prywatnych osób?
Jeśli osoba prywatna poczuła się dotknięta, lub pomówiona, lub obrażona, to sprawiedliwości niechaj sama dochodzi w sądzie z prywatnego oskarżenia, a nie angażuje cały dostępny aparat państwa. Pamiętajcie o tym przy następnym razie, kiedy to kacze zoo znów będzie okupowało Wawel. To są osoby prywatne, więc jeśli tylko będzie taka możliwość można im nakopać do dupy. A potem ewentualnie się procesować, robiąc z tego mega widowisko dla mediów.

Idźmy jednak dalej…Okazuje się, że szczególne wątpliwości prokuratury wzbudziły hasła „Idź pan do diabła”, oraz „Mamy smoka i nie zawahamy się go użyć”, bowiem zdaniem rzecznika prokuratury, noszą one znamiona nawoływania… do zamachu na życie prezesa, celem pozbawienia życia osoby publiczej! W związku z tym będą wyłączone z ogólnego śledztwa i potraktowane jako odrębny wątek. Czujecie ten fan! No taką fantazję mają ci krakowscy prokuratorzy, tylko za chuja nie mogę pojąć, czy wreszcie ten Kaczyński to był tam jako ta wspomniana już osoba prywatna, czy jednak publiczna, bo coś tu prokuratorom się pokręciło i chyba w tej swojej gorliwości się zakiwali.

Czekając przeto na pierwsze aresztowania uprzejmie również donoszę, że trwają prace koncepcyjne nad inną, alternatywną metodą comiesięcznego dostarczania pana Kaczyńskiego z hołotą na miejsce wiecznego spoczynku brata, tak aby oszczędzić mu wysłuchiwania po drodze słów gorzkiej prawdy i wyrazów niesłychanej wprost miłości. Jak się czegoś dowiemy to wiedzę swą natychmiast upublicznimy.

4 komentarze dotyczące “Jaśniepan na Wawelu, prokuratura w akcji

 1. ONI będą wchodzić pod osłoną habitów i nocy od dupy strony… tfu! od strony smoka chciałem napisać…

  Polubienie

 2. Stanisław

  Ta sytuacja pokazuje, jak łamie się kręgosłupy ludziom, którzy biernie poddają się tej procedurze! Nie mam żadnego usprawiedliwienia dla usłużnych ” milicjantów ” i prokuratorów ziobrowych! Te kukiełki, gdyby dostali takie polecenie, nazwaliby swoje ,matki dziwkami, bez zmrużenia oka!
  Dla przypodobania się, co z kolei wiąże się z szybkim awansem, a może i… uściskiem łapy samego pana zero….A może medal jakiś? Tfu!!!
  Słów brak, a codzienność pokazuje jak łatwo z Polaka zrobić plastelinową poczwarkę…
  Stanisław

  Polubienie

 3. Line Rider

  Podobno Yadosław jeździ na Wawel tylko i wyłącznie w celu pomodlenia się-jest zatem w tym przypadku osobą
  dubeltowo prywatną.
  A że z bandą przydupasów i za państwową kasę cyrk ten się odbywa-rzecz to inna.
  Ergo:niechże Wolacy idą w PiSdu ze straszeniem,Prokuraturę ze sobą zabierając.
  A na przyszłość-albo Podła Zmiana wybuduje metro na Wawel,albo niech owego Lwa Gruzji:)zabiorą sobie do Wa-wy.
  Inaczej naprawdę kiedyś się coś stanie,bo ludzie mają już dość tego plslamistycznego q.estwa.

  Polubienie

 4. Ktoś niedawno napisał, cytuję : „zabieraj brata do Warszawy i wypierdalaj”. To rozwiązałoby problem. Wawel to krypta Królów Polski a nie cmentarzyk kaczorów.

  Polubienie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: