Już nie zamach? Wierze, że nadal będzie śmiesznie

Sygnały płynące z MON, że jakoby podkomisja Macierewicza wycofuje się z teorii o zamachu, są rozczarowujące i napawają mnie smutkiem. Wydawało się bowiem, że tyle zabawy jeszcze przed nami ,tyle radości da nam ten zespół a tu tymczasem dupa! Ja naprawdę przywiązałem się do tego „zamachu” i będzie mi przykro niezwykle, jeśli wszystko to, cały ten dotychczasowy dorobek pójdzie gdzieś w pizdu. 

Pan Nowaczyk wygląda co prawda na intelektualistę na poziomie Berczyńskiego, ale jedno trzeba mu przyznać: wyciąga wnioski z błędów kolegi. Gra na siebie, stawia na nowe rozwiązania i teorie, a w razie czego też ucieknie do Ameryki i będzie po sprawie.

Dowodzona przez Pana Kazia komisja, jako się rzekło, porzucić zamierza przeto hipotezę zamachową i postawić na awarię silnika jako główną przyczynę katastrofy smoleńskiej. Ma to być nowe otwarcie! Jakby na to nie patrzeć, brzmi to już nieco poważnej niż wyjątkowo chujowy pomysł o zamachu, ale – przypominam – nam nie chodzi żeby było poważnie, nam chodzi o to, żeby nadal było śmiesznie. W przypadku komisji Macierewicza, liczy się tylko rozrywka, bowiem przyczyny (wszelkie) kraszu pod Smoleńskiem dawno już wyjaśniła komisja Millera i Laska, więc dziś nie ma co wyjaśniać. Dziś jedyne co pozostało, to nadal robić to do czego zostaliśmy przyzwyczajeni: bawić się i rżeć ze spektaklu, który robi nam zespół powołanych przez paranoika Macierewicza paranoików, dyletantów i usłużnych idiotów.

Nie wiem też czy to osobista zasługa pana Kazia Nowaczyka, czy może raczej zwykły przypadek, ale wygląda na to, że oni tam w tym MON zrozumieli wreszcie, że są już nieśmieszni, coraz mniej bawią publikę, i że dłużej nie można w ten sposób grać wariata, więc trzeba zacząć go grać po nowemu. Znaleźć nowe środki wyrazu, napisać nowe skecze i podpudrować koniecznie aktorów. Jeśli to wszystko zrobią, znów będzie śmiesznie, bo zarówno dyrektor jak i skład teatru swą inteligencją, postawą i wyglądem to gwarantują.

Opublikował/a

Tu jest to samo co w gazetach tylko inaczej. Pewne nieistniejące fakty najprawdopodobniej zostały całkowicie zmanipulowane.

5 myśli w temacie “Już nie zamach? Wierze, że nadal będzie śmiesznie

  1. Ruskich jak Ruskich ale Tuska na pewno, śmieszność goni śmieszność tylko za Nasze pieniądze. Pytanie , jak długo będą rozgrywali tą ”komedię” na LUDZKIEJ TRAGEDII.

   Polubienie

 1. ” Znaleźć nowe środki wyrazu, napisać nowe skecze i podpudrować koniecznie aktorów. Jeśli to wszystko zrobią, znów będzie śmiesznie…”
  Ależ oni już to robią:( Wcześniej zarzucali, że Miller oparł się na raporcie Anodiny – dziś zarzucają, że go nie uwzględnił. Pokaz wybuchu blaszanego baraku bez okien i podłogi, to też próba nowych form wyrazu. A co?
  Kto wariatom zabroni? Przecież wiadomo, że wariat nigdy nie przyzna się do choroby umysłowej, sam, z własnej inicjatywy, bo gdyby to zrobił – przestałby być chorym umysłowo! Problem w tym, że coraz mniej takich, co tej ” podkomisji ” powiedzą wprost: Basta!
  Zresztą, czy oni są naprawdę chorzy? Bo przy tej smoleńskiej okazji, klepią niebagatelny szmal, włącznie z macierewiczem! Mówi się, że Berczyński właśnie za usłużność wobec macierewicza i bezprzetargowy zakup samolotów, od Boeinga dostał już należną prowizję… Nawet przyjmując, że to tylko 1 %, to daje kwotę liczoną w milionach…Poza tym… do końca przyszłego roku – nadal jest na etacie w MON, z całkiem przyzwoitą pensyjką…
  Stanisław

  Polubienie

 2. No i co że zmienili kurs jeśli on nadal kieruje podejrzenia jak najdalej od tych co rzeczywiście zawinili i dla katastrofy najwięcej zasłużyli. Będą teraz doszukiwać się poprzez „awarię silnika” powiązań ludzi w Polsce z ludźmi w Rosji by w końcowym podliczeniu „fejktów” dać do zrozumienia swojemu elektoratowi że zamach był ale nie ma możliwości już teraz tego udowodnić.

  Polubienie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.