POLITYKA

Jak wyjść na idiotkę i dalej być ministrem

W całej tej historii z Kempą nie chodzi w gruncie rzeczy z iloma policjantami się ona spotkała i o czym rozmawiała. Najbardziej chodzi o to, że kłamała, jakoby się nie spotkała. I wniosek zasadniczy jest taki, że Kempa Beata łże jak bura suka!

Zachowała się oczywiście jak kompletna amatorka, bo każdy polityk z jej pozycją (na wyrost, zgoda, ale jednak) winien się liczyć z tym, że kłamstwo ma bardzo krótkie nogi i wcześniej czy później wypłyną fakty które skompromitują kłamiącego polityka. Ale Kempa to ta grupa polityków i ludzi, którzy kłamanie mają we krwi i w genach. Prawdę powiedzą jak się pomylą.

Przyłapana na kłamstwie, czyli mówieniu nieprawdy, Kempa natychmiast wydała oświadczenie, które też śmierdzi łgarstwem i manipulacją na odległość. Przyznała w nim, że faktycznie spotkała się z policjantami („sorry, jestem tak zarobiona, że zwyczajnie zapomniałam o tym spotkaniu, wyleciało mi to z głowy”), ale tylko i wyłącznie w sprawie… rozwieszonych w sąsiedztwie jej biura poselskiego w Oleśnicy plakatów o „uwłaczającej treści”. A tak w ogóle to ona policjantów nie zna, policjanci nie znają jej (no chyba że tylko z telewizji) i w ogóle o co chodzi?

To co mnie zastanawia, to te „uwłaczające napisy”. Czy ktoś wie (proszę o pilne info) lub ma pomysł coż też mogli ci złoczyńcy wypisać na murach przeciwko Beatce? Mnie się to w głowie nie mieści. Bo szczerze powiedzcie kochani, któż śmiałby wypisywać coś obraźliwego o takiej osobowości jak Beata Kempa? To się po prostu nie mogło zdarzyć i mogła pani Kempa wymyślić bardziej wiarygodny cel wizyty u policjantów w Oleśnicy.

Spotkanie trwało bez mała 40 minut i tak naprawdę nikt nie wie o czym w jego trakcie rozmawiano.

Szeregowi pracownicy komisariatu szepczą po kątach (w komendzie się boją, bo wszędzie jak twierdzą podsłuchy i inwigilacja), że konsultowano sprawę następców odwołanych kolesi z Wrocławia. Kto ma być awansowany a jak będzie już awansowany (Kempa to ponoć zagwarantowała) to w jaki sposób ma ukręcić sprawę tego nieszczęsnego Stachowiaka. Reszta, a zwłaszcza te uwłaczające napisy, to fikcja, ściema i mydlenie oczu. I to jest ta odrobina prawdy której z jakiegoś powodu boi się Beata Kempa!

Z cała mocą jeszcze raz więc podkreślam, że istotą tego tekstu jest jedynie uświadomienie, że kłamstwo, prymitywna manipulacja, tworzenie nieistniejących faktów, kumoterstwo, to specjalność minister Kempy. Tylko jak trzeba być naiwnym, żeby wierzyć iż to się nie wyda? Ktoś oto zrobił zdjęcie, ktoś udokumentował „konsultacje” i cwana wydawałoby się baba Kempa po raz kolejny wyszła na kompletną idiotkę. (r)

16 komentarzy dotyczących “Jak wyjść na idiotkę i dalej być ministrem

 1. Anonim

  15 dla kempy za sam wyglad

  Polubienie

 2. Stanisław

  Łże kaczor, łże ziobro, łże kamiński / ten od służb/, łże jak najęty macierewicz. Łże szydło i długopis-duda-prezydent wszystkich pisowców!
  Łże cała plejada usłużnych kundelków, poszczekując – chcą zyskać względy swojego panaprezsesa!
  W poszczekiwaniu robią nawet zawody. Który głośniej, który celniej, któremu panprezes wyrazi wdzięczność…
  Dlaczego nie miałby łgać kempa? Taki gatunek, taka ” wiara „, taka sekta!
  Stanisław

  Polubienie

 3. Revel, litości! Takie foty na czołówce są szkodliwe dla zdrowia. Toż na taki widok i ślepy dostanie zawału, a ja patrzę jeno jednym okiem.
  Co do deficytu intelektu w onym ugrupowaniu to już jest debet.

  Polubienie

  • przyłączam się!!! po takim widoku nawet kawa nie smakuje jak kawa….

   Polubienie

  • Polak2

   Ja już jestem po dziesiątym piwie i dalej koszmar. Za taki wygląd powinno się izolować posiadaczkę niekonwencjonalnego wyglądu. Grozi mi choroba alkoholowa, a jestem kwiatem tego narodu, chociaż gorszego sortu. Pomocy!!! Ile można pić?

   Polubienie

 4. vannelle

  Napisałeś: „cwana wydawałoby się baba Kempa po raz kolejny wyszła na kompletną idiotkę”

  Z tym się nie zgadzam, ona idiotką jest od poczęcia.

  Polubienie

  • siostra Eutanazja od Gender i In Vitro

   plemnik-idiota + jajeczko-idiota = zygota-idiota…

   I tak zgodnie z Wolą Bożą
   tępe klępy nam się mnożą.

   Polubienie

  • Line Rider

   …aż do naturalnej(?)niestety.

   Polubienie

 5. Piootr

  Spokojnie, wszystko pod kontrolą, w końcu zawarła pakt z JP2, który z nieba nie pozwoli jej krzywdy zrobić….

  Polubienie

  • Wściekła

   Chyba pakt z diabłem bo tak się zachowuje nic ja nie usprawiedliwia od odpowiedzialności wcześniej czy później ją dopadnie

   Polubienie

 6. JPII już w niebie i Kempę ma gdzieś

  Polubienie

 7. Revelstein, czyś Ty zgłupiał? Po taki foto zarzygałem ekran. Odrobinę kultury!

  Polubienie

 8. kamila

  i nie było żadnego kelnera w pobliżu, który by nagrał o czym rozmawiali?

  Polubienie

 9. tak kempa za swoja swinska morde powina dostac dorzywotke o wodzie i chlebie w kamienio lomach

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: