EXTRASY szorty miss Derwish

Szorty Miss Derwish (28)

Odpust, msza, msza, odpust, pielgrzymka…. Trzeba przyznać, iż ten Wasz rząd prowadzi bardzo aktywną politykę. O prezydencie nie wspominam, bo to niepoważna postać i pewnie nikt poza jego żoną (choć to też nic pewnego) z nim się nie liczy. Ale ponieważ się wprosił, to go zabrali. I w ten sposób mamy komplet. Adrian Maliniak z Maliniakową, pani Parszydło, pani Krempa z rączkami opartymi o brzuch… Nic tylko patrzeć i podziwiać.

[Adrian od pewnego czasu ma objawienia jakoby jest wielkim polskim prezydentem]

A o co chodzi w ogóle?

Ano o to, że w tzw. sanktuarium matki bożej fatimskiej w Zakopanem celebrowano główne polskie uroczystości 100. rocznicy owych objawień, o których to wszyscy mówią i je czczą, a w które prawdopodobnie nikt jednak nie wierzy. A jeśli mówi, że wierzy to łże, a łże dlatego, że tak dziś wypada, że lepiej skłamać niż prawdę powiedzieć, bo prawda niczemu tu nie służy a jeszcze niechcący podpaść można.

Więc dalej do Zakopanego na tych kolanach, tym bardziej że pątnicy przyzwyczajeni do czołgania się na kolanach, a Adrian to w tym prawdziwy mistrz i jak głębiej się nad tym zastanawiam, to mam wrażenie a nawet pewność, że w sexie to on też na kolanach, co wydaje mi się z kolei być pozycją nieco jak na Adriana wyuzdaną, która katolikowi zupełnie nie przystoi. Ale to uwaga zupełnie na marginesie.

A to wszystko – przypominam – odbywało się w jednym z mateczników polskiego katolicyzmu, co jest absolutnie zrozumiałe, bo przecież ów Goralenvolk, od zawsze był skory do lizania dupy kościołowi, a i do lizania tyłka władzy bardzo zawsze się garnął i nie takiej on władzy ten tyłek już wylizywał. ♦ Piszę jak jest, nie ma zmiłuj i nie ma to tamto. (City Yafo, IL – Dizengoff St – Aroma Cafe).

6 komentarzy dotyczących “Szorty Miss Derwish (28)

 1. Anonim

  A ja powiem – święte słowa. Też tak to widze.

  Polubienie

 2. Szpila

  Prawie cały rząd : obowiązkowe uczestnictwo !To tak jak na rekolekcjach mojej wnuczki pierwszoklasistki(!).

  Polubienie

 3. petrelpiotr

  Mój Boże. Skoro takich wybraliśmy, to zapewne – powiadam wam – tacy jesteśmy w swojej pospolitej większości. PO też na kolanach bywało,bywa i bywać będzie. Może tylko nie tak ostentacyjnie, bo ostentacyjnie robi się coraz bardziej passe.

  Polubienie

 4. Anonim

  Zycze wam wszystkiego najlepszego bo na rozum juz za pozno

  Polubienie

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: