EXTRASY NIENAWIŚĆ

Matka Chrzestna Kempa

Matka Chrzestna z Sycowa Beata Kempa mozolnie pnie się po szczeblach kariery, ale nie zapomina o Rodzinie. Bo rodzina jest najważniejsza. Więc członkowie tej Rodziny, rzec można sycowskiej mafii, też mozolnie pną się po szczeblach kariery, dzięki wstawiennictwu swojej Matki Chrzestnej. I w ten sposób koło się zamyka.

◊ ◊

Oczywiście oficjalnie nikt nikogo nie zna, są nawet tacy z tego Sycowa, co to o Kempie w ogóle w życiu nie słyszeli, zaś wszelkie te awanse, czy ścieżki wyjątkowo szybkiej kariery, to rzecz jasna kwestia ciężkiej pracy i wrodzonego talentu, nie zaś jakiegokolwiek wstawiennictwa Matki Chrzestnej. Nie przeczę, że tak oczywiście może być, acz… fakty są faktami.

Sprawa była już opisywana, więc dziś tylko  taka ściąga ku pamięci, bo jak przyjdzie ku temu czas, to z pamięci trzeba będzie to wygrzebać. A chodzi o to, że wszelkiego typy mafie – włoskie, wołomińskie, pruszkowskie czy sycowskie – trzeba osądzać z całą surowością.

Oto prominentni porucznicy i żołnierze z Sycowa.

Artur Starmach, kiedyś szeregowy policjant w Sycowie, prywatnie mąż Iwony, właścicielki tamtejszego zakładu fryzjerskiego w którym tapiruje się Beata Kempa kiedy tylko zjeżdża z Warszawy w swój rewir. Gość szybko awansował i dochrapał się stanowiska wiceszefa wrocławskiej komendy policji na której zatłukli Stachowiaka. Jego hobby to nurkowanie, stąd znajomość z kolejnym członkiem rodziny Kokornaczykiem. komendantem miejski policji we Wrocławiu. On również w epoce „dobrej zmiany” wkroczył na ścieżkę szybkiego awansu i z byle kogo stał się kimś.

Jerzy Kokot, szef komisariatu Wrocław-Stare Miasto, szybko następnie awansowany (po historii ze Stachowiakiem) na stanowisko zastępcy komendanta miejskiego policji we Wrocławiu, czyli zastępcę ziomala Kokornaczyka. Wedle relacji policjantów, Kokot chętnie chwalił się tym, iż jego żona Renata, dyrektorka gimnazjum Dziadowej Kłodzie wsi pod Sycowem, mocno się z panią minister Beata przyjaźni. Z dziobków ponoć sobie wyjadają.

Przemysław Myszakowski, popierany w 2010 roku przez Kempę kandydat na burmistrza Oleśnicy, później miejski radny. Dziś zastępca dyrektora departamentu spraw obywatelskich KPRM.

Artur Noworyta – zwolnił fotel zastępcy starosty oleśnickiego, by objąć stanowisko zastępcy dyrektora w Ministerstwie Sprawiedliwości pana Ziobry, czyli bliskiego partyjnego kolesia Beaty Kempy. Przypominam, że Ziobro to ciągle jeszcze prezes kanapowej partyjki pod nazwą Solidarna Polska, a Kempa to ciągle jej wiceprezesowa.

Raz jeszcze podkreślam, że to wszystko oczywiście może być przypadek i zupełnie niezamierzony zbieg okoliczności, ale coś za długo na tym świecie żyję, by w to uwierzyć. Pewnie to też wierzchołek góry lodowej, bo mafijne macki sięgają pewnie głębiej. Cierpliwi znajdą więcej szczegółów w internecie, a ja wspominam o tym z jednego istotnego powodu.

Otóż przy wyciąganiu PiSowi tego typu historii, prymitywnego dość,  bez polotu i na chama kumoterstwa, pada koronny argument: „czego się nas czepiacie, PO robiła dokładnie to samo. Im jakoś to wybaczacie a nas się czepiacie”. Kochane pisaki, problem w tym jednak, że wy obiecywaliście przecież, że „od teraz” będzie inaczej! Nie będzie kumoterstwa, skoków na kasę, nepotyzmu. Nie będzie żerowania na państwie i kolesiostwa. Tak było, prawda? To obiecywaliście. I co? Tamta ekipa w porównaniu z wami to byli detaliści. Wy to hurtownicy. Bo teraz kurwa wy w pełnej krasie!

16 komentarzy dotyczących “Matka Chrzestna Kempa

twój komentarz:

Wprowadź swoje dane lub kliknij jedną z tych ikon, aby się zalogować:

Logo WordPress.com

Komentujesz korzystając z konta WordPress.com. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Google

Komentujesz korzystając z konta Google. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie z Twittera

Komentujesz korzystając z konta Twitter. Wyloguj /  Zmień )

Zdjęcie na Facebooku

Komentujesz korzystając z konta Facebook. Wyloguj /  Zmień )

Połączenie z %s

Ta witryna wykorzystuje usługę Akismet aby zredukować ilość spamu. Dowiedz się w jaki sposób dane w twoich komentarzach są przetwarzane.

%d blogerów lubi to: