EXTRASY SZUM&POCHODNE

Matka Chrzestna Kempa

Matka Chrzestna z Sycowa Beata Kempa mozolnie pnie się po szczeblach kariery, ale nie zapomina o Rodzinie. Bo rodzina jest najważniejsza. Więc członkowie tej Rodziny, rzec można sycowskiej mafii, też mozolnie pną się po szczeblach kariery, dzięki wstawiennictwu swojej Matki Chrzestnej. I w ten sposób koło się zamyka.

◊ ◊

Oczywiście oficjalnie nikt nikogo nie zna, są nawet tacy z tego Sycowa, co to o Kempie w ogóle w życiu nie słyszeli, zaś wszelkie te awanse, czy ścieżki wyjątkowo szybkiej kariery, to rzecz jasna kwestia ciężkiej pracy i wrodzonego talentu, nie zaś jakiegokolwiek wstawiennictwa Matki Chrzestnej. Nie przeczę, że tak oczywiście może być, acz… fakty są faktami.

Sprawa była już opisywana, więc dziś tylko  taka ściąga ku pamięci, bo jak przyjdzie ku temu czas, to z pamięci trzeba będzie to wygrzebać. A chodzi o to, że wszelkiego typy mafie – włoskie, wołomińskie, pruszkowskie czy sycowskie – trzeba osądzać z całą surowością.

Oto prominentni porucznicy i żołnierze z Sycowa.

Artur Starmach, kiedyś szeregowy policjant w Sycowie, prywatnie mąż Iwony, właścicielki tamtejszego zakładu fryzjerskiego w którym tapiruje się Beata Kempa kiedy tylko zjeżdża z Warszawy w swój rewir. Gość szybko awansował i dochrapał się stanowiska wiceszefa wrocławskiej komendy policji na której zatłukli Stachowiaka. Jego hobby to nurkowanie, stąd znajomość z kolejnym członkiem rodziny Kokornaczykiem. komendantem miejski policji we Wrocławiu. On również w epoce „dobrej zmiany” wkroczył na ścieżkę szybkiego awansu i z byle kogo stał się kimś.

Jerzy Kokot, szef komisariatu Wrocław-Stare Miasto, szybko następnie awansowany (po historii ze Stachowiakiem) na stanowisko zastępcy komendanta miejskiego policji we Wrocławiu, czyli zastępcę ziomala Kokornaczyka. Wedle relacji policjantów, Kokot chętnie chwalił się tym, iż jego żona Renata, dyrektorka gimnazjum Dziadowej Kłodzie wsi pod Sycowem, mocno się z panią minister Beata przyjaźni. Z dziobków ponoć sobie wyjadają.

Przemysław Myszakowski, popierany w 2010 roku przez Kempę kandydat na burmistrza Oleśnicy, później miejski radny. Dziś zastępca dyrektora departamentu spraw obywatelskich KPRM.

Artur Noworyta – zwolnił fotel zastępcy starosty oleśnickiego, by objąć stanowisko zastępcy dyrektora w Ministerstwie Sprawiedliwości pana Ziobry, czyli bliskiego partyjnego kolesia Beaty Kempy. Przypominam, że Ziobro to ciągle jeszcze prezes kanapowej partyjki pod nazwą Solidarna Polska, a Kempa to ciągle jej wiceprezesowa.

Raz jeszcze podkreślam, że to wszystko oczywiście może być przypadek i zupełnie niezamierzony zbieg okoliczności, ale coś za długo na tym świecie żyję, by w to uwierzyć. Pewnie to też wierzchołek góry lodowej, bo mafijne macki sięgają pewnie głębiej. Cierpliwi znajdą więcej szczegółów w internecie, a ja wspominam o tym z jednego istotnego powodu.

Otóż przy wyciąganiu PiSowi tego typu historii, prymitywnego dość,  bez polotu i na chama kumoterstwa, pada koronny argument: „czego się nas czepiacie, PO robiła dokładnie to samo. Im jakoś to wybaczacie a nas się czepiacie”. Kochane pisaki, problem w tym jednak, że wy obiecywaliście przecież, że „od teraz” będzie inaczej! Nie będzie kumoterstwa, skoków na kasę, nepotyzmu. Nie będzie żerowania na państwie i kolesiostwa. Tak było, prawda? To obiecywaliście. I co? Tamta ekipa w porównaniu z wami to byli detaliści. Wy to hurtownicy. Bo teraz kurwa wy w pełnej krasie!

16 komentarzy dotyczących “Matka Chrzestna Kempa

 1. Stanisław

  Kempa w niczym nie odstaje od innych pisowskich synów i córek. Tu przykład kolejny. Bolesław Piecha zasłużony „skrobidupek”, były minister zdrowia, a obecnie eurodeputowany z łaski kaczora:
  Syn posła, żona, matka, teściowa. Asystent brata i przyszła synowa. Druga narzeczona syna, mąż dyrektorki, brat i bratowa. To nie lista gości weselnych. To pracownicy europosła Bolesława Piechy i ich rodzinne powiązania. „Newsweek” ujawnia nepotyzm deputowanego PiS.
  Stanisław

  Polubienie

 2. Andrzej

  Odstaje. Spiewa. Duzo spiewa. Moze nawet za duzo…. I w tym byc moze jej sila, przebicia

  Polubienie

  • Stanisław

   No to może uratuje odwołany Festiwal Polskiej Piosenki, w Opolu?
   Kurski jej będzie przygrywał na gitarze, do tego jakiś szybko powołany zespół zgrany, typu: ” ksiądz, dwie kurwy i organy „, trochę ” discopolo „? Jako miejsce, proponuję częstochowskie wzgórze, zwane górą najjaśniejszą….
   Stanisław

   Polubienie

  • neutron

   Qrwa, nuta na którą śpiewa, dużo śpiewa świadczy o jej niewyobrażalnej słabości. To ją zgubi, no może poza jednym. Ma odpust absolutny forever.

   Polubienie

 3. Anonim

  czas na zrobienie łańcuszka powiązań opolskich z gałęzi Jakich.

  Polubienie

 4. Te hieny pisowskie zagarniaja wszystko co tylko mozna, uszczesliwiajac siebie ,rodzine , i wszelkiego rodzaja blizszych i dalszych znajomych i wara wam do tego glupi suwerenie.

  Polubienie

 5. Ale i tak ośmiorniczki Po były gorsze niż macki ośmiornicy PiS ha ha

  Polubienie

  • Bo kosztowały grosze w porównaniu z kolacjami obecnej władzy, no i Radzio oddał kasę, chociaż jako minister miał prawo zaprosić gościa .Czyli mamy teraz pokaz złodziejstwa bez rękawiczek , pobijają PO w każdej dziedzinie.Niestety bez korzyści dla obywateli .

   Polubienie

 6. Władysław

  Ktoś głosował na Kempę bo sam się nie wybrała.Teraz to możemy cierpieć i czekać na nowe wybory i oby Wam znowu oczy zaćmą nie zaszły.Pis nigdy nie dbał o ciemny ludek jak to powiedział Kurski. My mamy wszystko kupować co nam wcisną.

  Polubienie

 7. Anonim

  plują im w oczy a oni- pada deszcz

  Polubienie

 8. Anonim

  Kokot a fuj jakie brzydko brzmiace nazwisko w czeskim jezyku.Ani nie bede pisac bo to obrazliwe na h..

  Polubienie

 9. powinna odpowiedzieć za przekręty i wrócić na rolę lub obory …

  Polubienie

 10. sabinia

  Mafia zwana „dobrą zmianą”

  Polubienie

 11. Anonim

  To jest gorsze od mafii cycylijskiej

  Polubienie

 12. Szpila

  Mamy dwie sitwy w jednym ,albo inaczej pisowska ale do kwadratu bo sprzymierzona z tą z Sycowa!.Czy Polakom to jeszcze nie doskwiera?Jeszcze coś więcej musi „huknąć”?

  Polubienie

 13. Anonim

  Ta krowa z sycowa to zwykla glupia dziwka od gnoju i jej miejsce jest w oborze.

  Polubienie

Możliwość komentowania jest wyłączona.

%d blogerów lubi to: